Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upałoprzeciwniczka

"brzuchate" kobitki, jak radzicie sobie w te upały??

Polecane posty

Gość upałoprzeciwniczka

ja jestem w 35 tygodniu i ledwie zipie w ten skwar... na nic nie mam sily:( dodatkowo jeszcze lapneło mnie zapalenie krtani, masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skin of skin
ja co prawda byłam w ciązy rok temu ale tez upały doskonale pamiętam...non stop mi leciała krew z nosa...trzymaj się autorko i unikaj mocnego słońca...szczęśliwego rozwiązania...a mogę zapytać co będziesz mieć??chłopczyk czy dziewczynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez juz nei ma upalow i zapowiadaja ze juz nie bedzie . Ty chyba pytasz o nastepny rok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upałoprzeciwniczka
chłopczyk:) nie ma czym oddychać, to "pocenie"!!!!!! trochę połażę i już ze mnie płynie, jedyne wyjscie to chyba całodziennie moczenie się w jakims baseniku.... co prawda mam niedaleko jezioro, ale ze względu na możliwe infekcje, odmawiam ich sobie niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skin of skin
nie w każdym miejscu w Polsce jest teraz zimno...u mnie teraz jest prawie 30stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upałoprzeciwniczka
nie będzie upałów?? bajki jakieś...... u mnie dzisiaj jest cholernie gorąco i duszno, nic nie zapowiada zmiany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skin of skin
staraj się dużo odpoczywać...wiem co czujesz...czyli nie długo rozwiązanie...kąpać się możesz co chwilę dla dzidziusia to też miłe uczucie...lepiej siedzieć w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez dzisiaj gorąco
ale podobno na kilka dni ma przyjsc w końcu ochłodzenie a potem znowu skwar:O na zachodzie podobno leje juz od wczoraj czy przedwczoraj a u mnie jak była duchota tak jest nadal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skin of skin
jak byś miała jakieś pytania to mogę odpowiedzieć...moja córeczka ma 9miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gduwged
u mnie na termometrze jest dziś 33 ciepła wiec jak to nie upał to ciekawo co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też parno i duszno. Zapowiadane ochłodzenie nie nastąpiło. A końcówka ciąży w takich warunkach zamienia się w sen o porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skinka
inkaska szczęśliwego i szybkiego porodu ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7rikfuy
U nas dziś w nocy miały być burze i dupa. Pozamykałam okna (w tamtym roku przez burze musieliśmy nowe okna wstawiać bo nam wybiło jak były otwarte) i nic. Powiało trochę i nic, ani kropla deszczu nie spadła, ani stopień temperatury. Wiatr urywa głowe ale upał ten sam. A wszedzie trąbią że tak ma być do września nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie co dopiero przeszły burze i powietrze jest super takze da sie teraz przezyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie dzis ponad 30 st. i strasznie duszno- ja umylam włoski i nie susze tylko z mokrymi chodze- to zawsze troche chłodniej, pozatym staram sie jak najwięcej lezec i mało jeśc bo mi jeszcze bardziej wtedy duszno(ucisk na płuca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×