Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam sie jako ja

Kolega - dziwna sytuacja

Polecane posty

Gość zastanawiam sie jako ja

Pracuje w jednym biurze z kolegą, który jest w związku ale potrafi ze mna rozmawiac na tematy dwuznaczne non stop, czasem mnie obejmie gdzieś w przelocie. myslicie ze jest zainteresowany???? podoba mi sie, ale ma dziewczyne i nie wiem czy zadzialac. jak w zartach mowilam ze moze bysmy sie kiedys gdzies wybral to tylko mowil "moze". ale potrafi patrzec mi gleboko w oczy i mowic dwuznacznie usmiechajac sie przy tym. sama nie wiem co myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalinowaaa
miałam tak samo, co więcej dotykał w pracy jeszcze bardziej bezczelnie niż Twój, spotykaliśmy się czasem głównie u niego w mieszkaniu... Na dłuższą metę było to dla mnie męczące, on ma dziewczynę (czasem wypowiada się o niej okropnie), odcięłam się, ignorowałam i olałam. w końcu przestał, jedno co pozostało między nami to 100% zaufanie, nikt nigdy zarówno z moich jak i jego ust się o tym nie dowie, jak zresztą o niczym co mi mówił. Swoją droga nie chciałabym być jego dziewczyną, skoro potrafi tak na nią najeźdżać a właśnie jadą razem na wakacje... tydzień spokoju w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×