Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Czy Wy tez macie dzis

Polecane posty

taki zayebiaszy humor? Pije kawe, leze , no cos pieknego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak zamiar sobie lezec do gory doopskiem do 12.00 :classic_cool: Przerwunia, lez i Ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydzie, nosz kuzwa 🖐️ co yest? co slychac? :D Pozniej zamierzam lezec, wyskocze na jakies zakupy, upitole jakis obiad i znow bede lezec do gory doopskiem, szkoda tylko, ze partnera mego nie ma tu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grilek🖐️ Po staremu:classic_cool: Zona-tez mialam dzisiaj arbajtu ale rano zadzwonili i wolne:) Slonce w koncu wychodzi.Zaraz sobie smigne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa :classic_cool: Marzy mi sie aby moj facet lezal tzytzkiem do gory :classic_cool: , moye tzytze yuz mi sie znudzily :-o ilez mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grill musisz zacząc nauczyc sie odkrywac je z kazdym dniem na nowo :classic_cool: z dzieciaca ciekawoscią przygladaj sie,dotykaj co tam Tobie urosło :classic_cool: pamietaj zę ni kazdy otrzymał taki przywilej 😭 XDXD :D:D :D:D:Dp.s a ten facet.. taki uniwersalny z tzytzkami ? fajnieszymi od Twoich ? skad takiego masz ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mowie, o tym glownym tztytzu :classic_cool: Tym po srodku:classic_cool: skad go mam?a znalazlam se , tyle ze jest daleko o teraz nie mozemy sie spotkac 😭 ale obieuj sobie, ze jak tylko nadarzy sie okazja... :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moe tzyzte mnie tak nie facynuja:-o Chyba bardziej jestem zainteresowana tzytzem moyego ,,partnera,, :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambi pur
Ja też leżę i piję kawę, ale głowa tak mi napierdala, że zaraz mnie szlag trafi :O w dodatku moi sąsiedzi postanowili o 8 rano posłuchać sobie radia na cały regulator, więc nie wyspałam się :O i deszcz pada i w ogóle jakiś ciulowy dzień mam dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×