Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liptonson

Kontrola pojazdów firmowych

Polecane posty

Gość liptonson

Proszę o pomoc, nasza firma rozrosła się już znacznie, mamy kilkanaście aut... i właśnie z tego powodu zaczęły się problemy. Tu coś się popsuje, ten jeździ tyle, tamten 10 razy więcej:/ Nie chcę zaraz mówić ze nie mam zaufania do pracowników, ale zaczyna coś śmierdzieć... Pomóżcie, co można zrobić w takiej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdź, juwentus. oni oprócz ochrony zajmują się także monitoringiem gps. Jeżeli współpracujecie z nimi to jest dobra opcja do połączenia usług:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morasek
Takich usług na rynku masz naprawdę dużo(swojego czasu pisałem na ten temat artykuł). Opcja z juwentusu jest dobrym rozwiązaniem dla firm. Zakres funkcji ich monitoringu pozwala na kontrolę tras, pojazdów, wyznaczanie reguł, ponadto bardzo dobrze rozwinięty system tworzenia raportów. Usługa warta uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarecky
Zainstalowałem w swojej firmie ten system GPS z Juwentusu, po testach na Flotisie i geo2 i jeszcze kilku innych zostaliśmy przy Juwe. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż w swojej firmie korzysta z systemu GPS od Transmobil. Kilka miesięcy temu zastanawiał się nad ich ofertą, ponieważ zdecydowanie przewyższała inne. Z naszych rozmów wynika, że jest bardzo zadowolony, ponieważ wszystko ma pod stałą kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz mieć kontrolę nad pracownikami to polecam ci sprawdzić aplikację www.facilitime.pl Aplikacja tam pozwala na kontrolowanie pracowników terenowych. Możesz teraz wiedzieć gdzie są i czy wykonują swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Mon
W tym zakresie na pewno mogę polecić Ci system Flotman, ponieważ korzystamy z niego od ponad roku zarządzając całą flota samochodów firmowych i świetnie sobie radzi. Generuje automatyczne raporty, nie traci łączności z autami oraz mamy też pod kontrolą ilości zużywanego paliwa, czy m.in rozwiązanie eco-driving dla naszych przedstawicieli. Zdecydowanie warto abyście odwiedzili ich stronę internetową, bo ilością wprowadzonych innowacji pozytywnie Was zaskoczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×