Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

ZABAWY NA WESELU

Polecane posty

potrzebuje pomocy w sprawie zabaw weselnych jakie sa fajne i co sprawia gosciom radosc niestety nie mam doswiadczenia na weselach bylam tylko jak bylam mala :/ poradzcie cos fajnego z JAJEM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Tym sie powinien zająć wasz wodzirej, jego spytaj co ci poleca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze wodzirej ale chcielismy sie dowiedziec co ludzie lubia a nie wodzirej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrotka
Różni są ludzie i różne rzeczy im sprawiaja radosć. Są tacy, co maja wielką radoche z zabaw typu pompowanie balona przy pomocy pompki, którą facet ma na kolanach, a babka ma na niej siadac i wstawac. Innym sie na ten widok robi niedobrze. Ja osobiscie nie cierpie zabaw na weselach, a są osoby, dla których wesele bez zabaw to gówno a nie wesele. Najlepiej zrób jakieś zabawy, może z tych spokojniejszych, nie jakieś obsceniczne, i nikogo nie zmuszaj, nie wyciagaj. Tylko dla chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrotka
Nie, są zabawy, kóre lubię - lubię węża, o ile mozna to nazwac zabawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrotka
Tak ogólnie - żeby nie było za duzo kontaktu cielesnego z przypadkowymi osobami. Czyli zadne tam chusteczki haftowane, żadne siadanie obcym fcetom na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych macanek ani zboczonych zabaw, reszte mozna przezyc:) ostanio jak bylam na weselu to bralam udzial w takiej zabawie, ze dziewczyny musialy jak najszybciej zdobyc jakis przedmiot typu krawat, zegarek itd. i podbiec do krzesla. ostatnia odpadala. ja bylam najlepsza i wygralam wodke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarrr
ja najbardziej lubię zabawy taneczne - nie są obleśne ani dla nikogo krępujące. Możecie się dogadać z zespołem, żeby grał muzykę z różnych stron świata (tango, samba, walc, co wam tam przyjdzie jeszcze do głowy) i zróbcie konkurs na najlepszą parę taneczną - w roli jury możecie wystąpić Wy. Kolejna propozycja - pary tańczą, nagle zespół przestaje grać i w tym czasie dziewczyna ściąga facetowi marynarkę i ubiera mu ją na lewą stronę. Kto ostatni założy ten odpada, zabawa trwa póki zostanie jedna para. Z zabaw na refleks mogą być również krzesła (aczkolwiek moim zdaniem trochę nudna)- ustawia się je na środku w kółku, w liczbie o jeden mniejszej niż ilość uczestników zabawy, ludzie tańczą wokół nich a gdy muzyka przestaje grać - siadają. Ten kto nie zdąży odpada. Słyszałam jeszcze o wersji hard tej zabawy - w ostatnim etapie podkłada się znienacka na krzesło miskę z wodą, ale dla mnie to jest totalna żenada. Poza tym tradycyjna zabawa - kareta (może występować w kilku odmianach) - prowadzący rozdziela role wśród uczestników i czyta jakąś historyjkę, gdy usłyszy się swoją nazwę to trzeba wstać z krzesła i obiegnąć wszystkie i wrócić na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawy weselne to wiocha
powaznie mowie - ludzi to nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawy weselne to wiocha
to jest wiocha "Poza tym tradycyjna zabawa - kareta (może występować w kilku odmianach) - prowadzący rozdziela role wśród uczestników i czyta jakąś historyjkę, gdy usłyszy się swoją nazwę to trzeba wstać z krzesła i obiegnąć wszystkie i wrócić na miejsce."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
u nas będzie na początku zapoznanie się każda rodzina robi kółeczko jedno w środku drugie na zewnątrz obracają się w różne strony i jak muzyka przestaje grać to się przedstawia osobie na przeciwko tak by rozluźnić atmosferę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawy takie se
1)krzesełka ustawione o jedno mniej niż uczestników i trzeba było coś przynieść i dopiero siadać. 2) Kubuś Play - chłopak siedzi na krześle, między nogami ma kubusia a dziewczyna pije (ssie :P), potem zmiana, dziewczyna siada, butelkę pod pachę a chłopak ssie :P komicznie to wyglądało 3) taniec..... na kocu. To była porażka, ha ha ha. Należało się położyć i tańczyć na leżąco 4)zabawa dla każdego - ludziska w kółeczku tańczą i przekazują sobie taki duży worek z fantami, kiedy muzyka przestaje grać osoba, która ma w ręce worek losuje fanta i musi go założyć, np - biustonosz, majtki różnej maści - figi, stringi, reformy, fartuszek, halka, kapelusze różne 5) taniec na rurze - chłopak jest rurą a dziewczyna ma zatańczyć taniec erotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarrr
zabawy typu Kubus play czy taniec na rurze to jest dla mnie masakra - nie wiem co w tym śmiesznego, nawet po kilku głębszych. Kareta jest może trochę wioskowa ale przynajmniej bez podtekstów :D a z takich obleśnych zabaw widziałam na czyimś filmie z wesela jak konkurowały ze soba 2 pary. Faceci leżeli na podłodze i mieli rozsypane chipsy w okolicach krocza, a ich dziewczyny musiały te czipsy zjadać nie używając rąk. Niedobrze mi się robiło od samego patrzenia na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myślicie o karaoke?
Czy coś takiego może się w ogóle sprawdzić na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się kareta podoba
Może i jest wioskowa, ale przynajmniej nie obciachowa. Ostatnio byłam na weselu na którym przeprowadzono tę zabawę w bardzo fajny sposób i wszystkim się podobało (a towarzystwo nie było bynajmniej wioskowe...bardziej rock and roll'owe :P), śmiesznie było ;) Ale do wszelkich zabaw (poza tymi obscenicznymi) weselnych potrzeba sporego poczucia humoru i jeszcze większego dystansu do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
ja jeszcze widzialam taką zabawę - goście stają w kole, leci muzyka, a po kółku z rąk do rak leci woreczek z losami. gdy muzyka przestaje grać osoba ktora została z woreczkiem w ręku wyciąga los i wykonuje to co tam na losie jest napisane - proste rzeczy w stylu "wypij kielicha z panem młodym", "zatańcz polkę z panna młodą", "pocałuj młodą w rękę", "pocałuj młodego w czoło" itd. smiesznie było bo polke z młodą tańczyła dziewczyna i w rekę tez ją całowała dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
a "kręcenie wałeczka" na weselu, gdzie faceci są ubrani w stroje wizytowe i generalnie rzadko noszone buty, na dokładkę często dość podchmieleni, nie jest zabawne. mozna sobie nielichą krzywdę zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka i podszywów
tajasne - bez przesady ;) w popularnej karecie też trzeba biegać naokoło krzesełka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne żeby zabawa nie upokarzała gości. Powinno być wesoło ale z umiarem. Ja osobiście nie lubię zboczonych zabaw. Podobała mi się zabawa na uzbieranie jak najwięcej damskim pantofelków przez panów . Faceci się starali jak mogli a ten który uzbierał najwięcej dostał miano... pantoflarza :) Kolejną zabawą która mi się podobała było kręcenie się wokół wałka . Wiadomo ,że panowie nieźle podpici po 10 obrotach nie są zbyt w stanie przejść daleko sami:D Tu jest pokazana ta zabawa:P : http://www.youtube.com/watch?v=y6Puv7IsR1w&feature=related poszukaj więcej na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
"bez nicka i podszywów - bez przesady w popularnej karecie też trzeba biegać naokoło krzesełka" ale nie po dodatkowym zawrocie głowy po kręceniu się wokół wałka. poza tym naprawde głupio wygląda pan w garniturze biegnący zygzakiem i przewracający się. babek nie mozna ośmieszać, ale facetów juz tak?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisssy
Ja też nie znosze sprośnych zabaw na weselu. Nie rozumiem, co jest zabawnego w przekładaniu jajka pod pod spodniami obcego mi faceta- od jednej nogawki do drugiej :o Natomiast bardzo podoba mi się konkurs ze zbieraniem pantofelków, prosze o wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisssy
Hej, przypomniała mi się taka zabawa: troszeczkę "świńska", ale bez kontaktu cielesnego ;) Wybiera się 3 pary, faceci stają jakieś 5m od pań, do do guzika spodni przyczepia się im sznurek z czymś ciężkim na końcu (zapomniałam, co to było), i mają ten sznurek tak rozhuśtać, żeby jak najszybciej dopchnąć pudełko zapałek na ziemii do partnerki, która stoi w rozkroku te 5 m dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki12345
JA początkowo obawiałam się zabaw weselnych, jednak sam DJ stwierdzil, ze mamy sie nie martwic, poniewaz obserwuje ludzi, ich reakcje i pod to dobierze zabawy. I tak się stało. Zabaw było kilka, wszyscy się śmiali i bawili. Więc myślę, że jak się ma kogoś dobrego do prowadzenia imprezy to nie trzeb się o to martwić i można się skupić na innych przygotowaniach do tego pięknego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarrr
ta zabawa z ciągnięciem losów podoba mi się :D może wykorzystam ją na swoim weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka i podszywów
tajasne - o co ci chodzi? w zabawach bierze udział kto chce na powrozie nikt nikogo nie ciągnie ....... zresztą piszesz teraz o mocno wciętych kolesiach chyba którzy na własne życzenie tyle wypili, wódki do gardła na siłę też nie leją, robisz problem z niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my będziemy mieć m.in.
taką zabawę, że siądziemy do siebie plecamy i dostaniemy dwie tabliczki, mąz będzie miał na nich napisane "JA" , "ONA", a ja "JA" "ON" , wodzirej będzie nam zadawał pytania np. "Kto bardziej kocha teściową ? " "Kto się częściej kłóci ?" itp. a my mamy podnosić stosowną tabliczkę ;) myślę że będzie to fajne . Poza tym będziemy mieli taniec odbijany, pociąg, rzucanie welonem i krawatem, no i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×