Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jagodówka22

Znowu dałam ciała...... :(

Polecane posty

Dzis poniedzialek czyli 1-szy dzien mojej diety(mial byc) :O ale jak zwykle dalam ciala,zezarlam zapiekanke,4 kanapki z serem i sosem i mase czekoladek z adwokatem :( za 3 tygodnie mam wesele i chcialabym schudnac 4 kg ale z takim podejsciem juz widze ja mi sie to uda. Od jutra biore sie porzadnie,wiem ze potrafie bo juz nie raz testowalam swoja wole tylko najgorzej jest mi zaczac. Moze ktoras jest chetna pomeczyc sie ze mna,razem bedzie nam razniej. Mozecie polecic mi jakas skuteczna diete? Bo mz juz na mnie nie dziala,musze zastosowac terapie szokowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z chęcią przyłączę pisałam w jednym temacie ale nagle dziewczny się wykruszyły, prawdopodobnie poddały się. Zmieniłam tryb życia od 6 lipca i jakoś leci między innymi dzięki temu, że dziennie pisałam co jadłam ile ćwiczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez zaczynam od jutra z toba. Bardzo potrzebuje schudnoc a ciezko mi zaczac. Zaczynam juz 4 m-ce i tylko w tym czasie prztylam zamiast schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bella :) fajnie ze sie przylaczacie! Ja bym chciala zastosowac jakas konkretna diete ktorej musialabym sie trzymac ale nie wyobrazam sobie ze musialabym jesc np 2 tyg na sniadanie jajka,kawe,itd. Zadna dieta nie pasuje mi na tyle aby ja przetestowac. Postanowilam wyeliminowac chleb,slodycze i wszelkie fast foody ktore latem mnie nadzwyczaj kusza :O do tego pol godziny cwiczen dziennie,glownie zeby sie pozbyc tych denerwujacych boczkow. Mam motywacje bo kupilam niedawno sukienke na wesele o nr mniejsza niz normalnie nosze i niby sie w nia mieszcze ale po zasunieciu oddychac juz nie moge :P dlatego do dziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to od jutra!!!!! Ja sprobuje diete 1200 kalorii, bo to kiedys mi sie juz sprawdzilo, bo nie mialm efektu jojo, bo nawet pozwalalam sobie na cos slodkiego, byle sie zmiescic w tych 1200 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje MŻ z eliminacją niektórych produktów, szukałam odpowiedniej ale nie znalazłam. Z ruchu głównie Callanetics i skaknka, jeden dzień to drugi to czasami i to i to, dziennie rozciąganie, podnoszenie bioder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie dzis calkiem calkiem. Na sniadanie platki fitella z mlekiem 0 % i zielona herbata. Na obiad planuje jakas salatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjhyjy
jagodowka - a nie lepiej kupic karnet na silownie i tam chodzic codziennie? gwarantuje ze schudniesz,do tego cialo sie ujedrni,a jesc mozesz tylko troche mniej,bo i tak jak duzo bedziesz cwiczyc to nie bedziesz tyle zarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnabellka
to neiglupie z ta silownia ale ja nei znosze takich spedow woel w domu cwiczyc a ile wazycie dziewczyny bo ja waze 73 kg a mam 166 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskom202
codziennie na siłowni gwarantuje ze schodziesz i przy okazji spalisz mieśnie a wracając do normalnej diety przytyjesz jakieś 7 kg 3 razy w tg siłownia to ma aeroby zapodaj albo interwaly i tygodniowo spadniejsz jakieś 1,5 kg przy odpowiedniej diecie duzo białka mało tłuszczy i też mniej węgli :) www.dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
kochana odezwij się do mnie na gg a podam ci nr do babki która ma adipex. 30 tabletek za 90 zł. nie czujesz głodu. zresztą nie ma co o tym pisać. w 2 tyg zgubiłam 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
10301016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodówka a to Twoje wesele czy idziesz jako gość? bo mówiąc szczerze jeśli jako gość-nie męcz się,nie ma sensu. ja miałam w tą sobotę wesele też się wszystkim przejmowalam a okazalo się,że naprawde nie ma czym i nie ma po co robić zamieszania tak naprawde nikt na Ciebie tak bardzo nie zwróci uwagi. ja miałam odchudzać się od 1 lipca a tymczasem jadłam jeszcze więcej:p świetnie się bawiłam. ale myśle,że bez sensu ,iż kupilas mniejsza kiecke. nie bedzie to wygladac fajnie i mysle,ze będzie ci niewygodnie. pamietaj,najwazniejsze to w czyms sie dobrze czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide jako gosc ale chcialabym dobrze wygladac. Sukienka nie jest na mnie za mala tylko strasznie obcisla i troche mi wystaje tu i tam dlatego chce zrzucic pare kilo. Kupilam ja bo strasznie mi sie podobala a to byl ostatni egzemplarz. Z silownia swietny pomysl z tym ze mieszkam w malej miescinie i tu nawet porzadnej silowni nie ma. Staram sie cwiczyc sama ale wiecie jak to jest raz sie chce a raz nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Kiedyś chodziłam na siłownie, ale mam zbyt daleką odległość. Dziś: ś: jajecznica ze szypiorkiem (bez tłuszczu) ś2: koktajl (100 ml mleka, brzoskwinia, 3 łyżeczki otrębów) o:2 małe żółte papryki nadziewane d: 6 śliwek, maly kefir k: jeszcze przed ale sałtka pomidorowo-ogórkowa z cebulką 1 godzina callanetics (w sumie 9) 50 brzuszków Długi spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja tylko dzis wtorek i dalej wpierdalam ,ale jutro już na 100% wszystko przez sernik ,który dostałam musiałam go zjeść zanim zacznę :O:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupka234234
PeggySue - widzisz juz efekty callaneticsu? Ja dopiero 2 godziny cwiczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupka234234 Mimo, że przed 10 godziną którą zaraz muszę zaliczyć to widzę. Wysmukliły mi się łydki, poprawiła się skóra, mniejszy brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś 1 h callanetics (11) 1000 skakanka ok 11 minut ś: twaróg 125 gram chudy, łyżka jagód, łyżka mleka ś2: brzoskwinia, 4 śliwki o: kasza pół tytki, ogórek kiszony mięsko (bez sosu) d: big milk k: (przed) sałatka pomidor, ogórek Po 23 dniach ćwiczeń i dietowania. Pochwale się choć efekt minimalny 1 cm mniej w udach i tyłku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Fajnie,ze piszecie i watek nie umiera. U mnie dobrze narazie. Jestem chora,boli mnie gardlo i nie moge duzo jesc,ciagle tylko pije wiec sa jakies plusy mojego przeziebienia :) minus to taki ze nie cwicze bo nie mam sily,wszystko mnie boli ale nadrobie jak sie wykuruje. Ja dzis na sniadanie zjadlam jablko i activie naturalna. Kurcze na obiad mam pyzy,strasznie mnie korci zeby je zjesc ale wiem jak to sie skonczy: zamiast 5 wyjdzie 15 wiec bede musiala obejsc sie smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×