Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aalteaa

Samotna matka a seks

Polecane posty

Gość gość
Pierwsza parafia, około 20 tys. wiernych. Któregoś dnia było dużo pracy. Siedziałem w konfesjonale kilka godzin. Zasnąłem – wspomina ksiądz Błaszczyk. -Do konfesjonału podchodzi młoda dziewczyna, puka cichutko i mówi do mnie: niech ksiądz udzieli mi tylko rozgrzeszenia i śpi sobie dalej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po roku od rozstania, niecałe 2 tygodnie po poznaniu. I zaszlam w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to byl strzal w dziesiatke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznalem ja na portalu. Atrakcyjna wdowa. Zaprosila mnie da siebie. Spedzilismy 3 dni ze soba. Do lozka przyszla nago. Bylo cudownie. Po powrocie z zagranicy znow spedze kilka dni z nia i pojedziemy nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Magda91
Moim zdaniem warto trochę poczekać. Moja siostra została sama z dwójką dzieci i gdy zainteresował się nią nowy facet była tak szczęśliwa, że poszła z nim do łóżka po tygodniu znajomości. Facet oczywiście szybko zniknął z jej życia, a ona została z kacem moralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna skakać z radości że ktoś chciał ją jeszcze w ogóle pyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takie kobiety jak ty autorki nie nadają się do życia w związku, masz ochotę na sex ale tego nie robisz w imię jakiś durnych wymyślonych tabelek kiedy samotna matka (a co to inny gatunek?) powinna iść do łóżka. Za jakiś czas w małżeństwie też będziesz miała chcice ale mu nie dam bo nie wyniósł śmieci i deski nie opuszcza. To jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo ty ! też mam takie zdanie na ten temat ale o tych przed 30stką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy że masz kasę lub udasz że masz do tego jesteś miły i mowisz że dzieci to nie problem wychowamy je razem, to już mamuśka ma obraz chodzącego bankomatu i od razu zmienia się w wyuzdaną nimfomankę by zatrzymać frajera przy sobie a nic innego jak tyłek nie ma do zaoferowania. Dymasz sobie kiedy chcesz i jak chcesz gora miesiąc (bo potem już zaczynają się rzadania) i znikasz podrywać następną mamuśkę :) mamuśki 25-35 lat to najłatwiejsze kobiety na rynku, nie przeszkadza im że jesteś 15 lat starszy byle by ktoś dawał kasę na jej bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz tam dawał kase na bachory. Kupujesz bachorom po czekoladzie (nadziewana truskawkowa z biedry po 1,50/sztuka) i walisz od wieczora aż do rana. Taniej to nawet owcy nie wydymasz ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego piszę o góra miesiącu, tyle przetrzymasz na czekoladach i wafelkach, nawet jak zaoferujesz że coś kupisz to ona oczywiście mówi że nie jest z tobą dla kasy i odnawia. Uciekasz jak zaczynają się podchody w stylu brakło mi 500zl i nie mam na czynsz musze od kogoś pożyczyć, i oczekuje że ty sam się rzucisz z pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę gościu że kumasz bazę ;) Swoją drogą: to co te tanie dajki robią z kotasem, to można by w cyrku pokazywać - co nie ? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. Mi jak jedna ciągła druta, to normalnie uszy mi sie zaczęły zapadać. Do dobrze że akurat spojrzałem w lustro. Krzykłem z przerażenia i pacłem ją w qrwi łeb. ...i puściła. Bo jeszcze chwila i bym nie słyszał. Ani nie widział (pewnie oczy też by mi zaraz wciągła). Trza uważać na te profesjonalistki. Trza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×