Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirabelka22121

jestem piekna a moj chlopak jest brzydki. jak go przedstawic znajomym i rodzinie

Polecane posty

Gość gość
Jak to plebs :D a wystarczyło nie żreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prkwk takich par nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu strasznie ale to strasznie brzydką maskę przebierankę, po ściągnięcia efekt będzie lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkkkaaaa
A ja ci odradzam. Mam podobna sytuacje, z tym ze jest juz moim mężem. długi juz czas. Poszukaj sobie chłopaka który urudę bedzie mial z tej samej pólki jak ty. W tej chwili jestes zauroczona jego charakterem, ale to za mało,Uwierz mi. Jesteś piękna i chłopak to widzi. Na dłuższą metę nic dobrego ztego nie wyniknie, chłopak/mąż będzie zazdrosny, podejrzliwy, niepewny siebie (pewnie juz taki jest). W życiu będziesz miała masę sytuacji kiedy będziecie musieli razem wyjść, na imprezy, spotkania w pracy, znajomi itp. wtedy będziesz się go wstydzić. Ja tak mam i nie jest mi z tym dobrze, tym bardziej ze o kilkinastu latach małżeństwa zmienił się i ten piękny charakter z każdym rokiem zanika. Poza tym nie pociąga mnie fizycznie więc z seksem jest totalna klapa. Wiem teraz jest inaczej, to sa wasze poczatki, ale z każdym rokiem będzie gorzej. Nie ciągnij tego związku i nie dawaj mu nadziei lepiej wczesniej zakończyć będzie mnie go bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkkkaaaa
I jeszcze jedno. Nie mogę spodziewać się że "brzydki mąż" powie mi jakiś komplement, coś miłego, pochwali że ladnie wyglądam, tak jak to czasem np.widzę w filmach. Wrecz przeciwnie wytyka mi tylko moje niedoskonałości, coś co mi nie wyszlo, nie udało się. Nie jestem pewna siebie (ta niepewność nie wynika z kompleksów związanych z urodą). Zmęczona jestem jego męczacym, marudnym charakterem, wyszukiwaniem tylko minusów i marudzeniem. bo taki teraz jest. Charakter się zmienia z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się co robisz, nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxeng
A facet patrzacy tylko na wyglad to niby kto? I dlaczego wy meskie frajery myslicie, ze ladna kobieta ma wam dac szanse? A co to za przyjemnosc dla niej umawiac sie z jakims oblesnym ogrem? Ladne dla ladnych a pasztety dla pasztetow. Ciekawe ilu z was umowiloby sie z tzw "paszteciara" cwaniaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pharmata
Ludzie się dobierają, przynajmniej powinni się odpowiednio dobierać, podobne charaktery, zainteresowania, stan konta w banku, uroda.. W tej kwestii również dobór powinien być właściwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna patrząca na wygląd to po prostu pusta blachara. Nie, dziewczyna patrząca na auto to jest właśnie blachara hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollode
Trzeba patrzeć na wygląd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj to prowokacja w Polsce nawet przecietna kobieta nie chce byc z przecietniakiem a co dopiero ladna z brzydalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy się wnętrze :) Czy jednak nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, że wnętrze, po co komu ładny manekin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fota żebym mógł ocenić twoją urodę? czy naprawdę taka piękna podaj fotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkkkaaaa
Bzdury, jak już napisałam wygląd jest najważniejszy, gdybym wyszła za ładnego chłopca byłabym szczęśliwa, bo by mi mówił cały czas że jestem piękna i nigdy nie krytykował, ja wam mówię to najważniejsze jeżeli szukacie idealnego partnera, ładni mówią komplementy a brzydcy krytykują :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxeng
Alkkkaaaa ma rację, ja robiłam to nawet z koniem, ale to był ładny koń... pytonga miał takiego czarnego i lśniącego, jak strzelił to mi oczy z orbit wyszły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest, ładni znają swoją wartość, więc chwalą urodę innych a brzydale szukają zmarszczek u swojej partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żigolak
Alkkkaaa ależ............. Przestań chrzanić głupoty. Uroda mężczyzny jest najmniej znacząca. Najważniejsze co reprezentuje intelektualnie i zasobność portfela, albo odwrotnie. W wielu przypadkach tylko zsobność portfela jest wiążaca. Gwarantuję ci, że od znanego młodego fizyka, multimilionera, laureata Nagrody Nobla usłyszała byś taką samą odpwiedź na propozycję związku jak jedna z modelek uznawanych za najpiękniejsze. Że dzieci zapewne w tym związku odziedziczyły by jego urodę a twój intelekt. Dlatego nie widzi się razem. Na szczęście już nie jest do wzięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż dla mojej mamy zawsze w urodzie był"nie wyraźny",a ja im dłużej z nim żyję,tym bardziej go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa napewno modelka by latała za brzydalem :D taka ma facetów na wyciągnięcie palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa Alkkkaaaa ma rację, tylko że ta jej piekność może być tylko wytworem jej chorej wyobraźni, a jeżeli jest faktycznie ładna to k***a przecież wiecznie taka nie będzie, zestarzeje się, spasie, chyba nie sądzi że wtedy jej wyimaginowany chłopaczek będzie jej kadził że jest piękna, po to tylko żeby usłyszeć od starej baby że on też jest piękny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelka nie lata za nikim,to za nią latają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa Alkkkaaaa ma rację, tylko że ta jej piekność może być tylko wytworem jej chorej wyobraźni, a jeżeli jest faktycznie ładna to k***a przecież wiecznie taka nie będzie, zestarzeje się, spasie, chyba nie sądzi że wtedy jej wyimaginowany chłopaczek będzie jej kadził że jest piękna, po to tylko żeby usłyszeć od starej baby że on też jest piękny Niekoniecznie się spasi i zestarzeje, starsza może nie być w typie nastolatka, ale będzie się podobać równolatkom. Ludzie powinni dobierać się pod względem urody, bez kompleksów, i żeby nie było niespodzianek "no tak córka odziedziczyła urodę po tacie". :D brak myślenia. Też bym brzydala nie wzięła ;) miałam w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a na hoooja ci brzydal? W cyrku nie byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×