Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pokojówka

czy uważacie że praca pokojówki jest poniżająca?

Polecane posty

Gość pokojówka

mam skończone strudia wyższe, pracowałam w admnistracji 2lata po czym wyjechałam za granice-sprzątałam w USA, po przyjeździe myślałam o własnej firmie jednak nie wypaliło, zaczełam szukac pracy jednak każdy wie ze to nie takie łatwe, ostatnio dostałam propozycje pracy jako pokojówka w hotelu ***, i nie wiem co robic -czy iść skorzystać, czy to beznadziejna praca , nie chodzi o pieniądze bo mój mąż dobrze zarabia, tylko wkurza mnie już to siedzenie w domu, i czy podejmując sie takiej pracy będe skazana już do końca na prace fizyczną- mam 26 lat doradzicie?? proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonakrowka
Ja kiedyś w wakacje pracowałam w hotelu ****. Ludzie, którzy wiedzą, że codziennie będą mieć sprzatany pokój, w ogóle o niego nie dbają. Rzucają śmieci na podłogę, po co co wywalać do kubła, jak zaraz ktoś przyjdzie i posprząta? Potrafią zostawić taki syf, że masakra. Dla mnie była to wakacyjna praca, chciałam zarobić na prezent dla chłopaka, nie myślałam o tym, jak ktoś inny może odbierać zwykłą sprzataczkę hotelowa i w sumie mało mnie to interesowało, do czasu.. Ludzie w hotelu nawet nie popatrzyli na nas, nie było mowy o żadnym dzień dobry, ani nic. Musisz sprzatać po nich kible [a nie daj Boże, ktoś zostawi takowy obsrany!], wybierać łoniaki z wanny, prysznic. Eh, praca jak dla mnie paskudna. Niektórzy potrafili zostawić zużytą prezerwatywę na podłodze, i co wtedy? Nachętniej zostawiłoby się, ale zawsze po sprzataniu jesteś sprawdzana. Ogólnie prca wydaje się prosta - co to posprzątać parenście pokoi. Ale po pewnym czasie boli kręgosłup, jesteś strasznie zmęczona. Znajdz lepiej cos lepszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozrabiara
praca pokojówki nie jest poniżająca, ale goście hotelowi faktycznie potrafią być ostatnimi chamami... i do tego faktycznie jest to ciężki kawał chleba. Może przeszukaj jeszcze oferty na stronach różnych firm, czy portalach (polecam: http://www.jobexpress.pl - ja tam znalazłam) a może urząd pracy? W każdym razie powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniżająca jest praca prostytutki, a nie pokojówki!!! Na pewno jest cięzko, ale pewnie da się jakoś wytrzymać. Jak ktoś jest z natury chamem, to pewnie każdego tak traktuje, a nie tylko ciebie z powodu wykonywanej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Jest bardzo ciężka, ale na pewno nie poniżająca. Ja też mam wyższe wykształcenie i przez rok pracowałam też w hotelu, w Anglii, jako kelnerka, pokoje też zdarzyło mi się sprzątać w zastępstwie. Nigdy nie uważałam, żeby taka praca hańbiła, ale po tym doświadczeniu jeszcze bardziej szanuję tego typu ludzi - którzy w swojej pracy usługują innym - kelnerów, pokojówki, sprzątaczki itp. Wspominam tę pracę jako trudną, ale też wzbogaciło mnie to doświadczenie. Myślę, że na pewno nie warto się w to pchać na stałe, ale chwilowo, póki nic lepszego nie znajdziesz - czemu nie. Zawsze to dodatkowe pieniądze i jakieś doświadczenie życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×