Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grejs anatomi

jak działa xenna extra?

Polecane posty

Gość gość
Witam.Ja od dłuższego czasu wspomagam się Xenną.Na mnie działa.Na początku brałam jedna tabletkę ale teraz jak jestem w potrzebie biorę dwie i dosłownie 10 godzin i toaleta a nawet za jakieś dwie godziny koleiny raz.Byłam z tym u lekarza dostałam skierowanie na kolonoskopie z podejrzeniem o raka jelita grubego.Wynik był dobry ,lekarz stwierdził ze przyczyną zaparć u mnie jest dziwnie poskręcane jelita .Nawet lekarz miał problem żeby przebadać je do samego końca.Polecam Xenne exta.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Sz
na mnie senes działa przypadkowo tz raz dzałał a raz nie polecam krople Pikopil skoro senes nie działał to weż 15 kropli powinno ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysio
Ludzie to Wy chyba macie zj****e układy jelitowe . Mnie xenna działa rewelacyjnie :) piję o 17:30 i za dwanaście godzin czyli koło 06:00 nad ranem mam spory efekt i aż pięć razy idę na kibel. No ale przy tym nie można jeść wszystkiego ;) to zaś nie macie efektów. Xenna to jest numer jeden w polsce na pozbycie się kłopotu z toaletą , tym bardziej jak czeka Was jakieś spotkanie , czy matura , albo pierwszy dzień w pracy. Wszystko działa tylko trzeba podchodzić do sprawy sceptycznie. Z koli Activia nie jest za dobra żeby ją pić bo właśnie ona powoduje problemy z poranną toaletą czytałam również o tym . Białe pieczywo , kawa a zaś że zatwardzenie i siedzenie na kiblu z gazetą :D ale ludzie mają problemy . Najlepsza Xenna i nic ją nie zastąpi nawet activia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STANISŁAW Ś.

ZA KOMUNY BYŁ SEREK HOMOGENIZOWANY ZJADAŁEM I GÓRA TRZY GODZINY KUPA JESZCZE KWAŚNE MLEKO ALE SAMEMU ZAKWASIĆ TAKIE PROSTO OD KROWY DWIE KROPLE SOKU Z CYTRYNY I W CIEPŁE I TYLKO PIC SZKLANKĘ DZIENNIE DOBRY JEST BIGOS Z KWAŚNIEJ KAPUSTY ALE NAJLEPSZE ŚRODKIEM NA PRZECZYSZCZENIE JEST SOK Z KAPUSTY  NAJ.JAK SAMEMU ZROBISZ GŁÓWKĘ KAPUCHY POSZATKOWAĆ CIENKO TROCHĘ SOLI CUKRU KMINEK JAK LUBISZ MARCHEW NA CIENKICH OCZKACH WSZYSTKO WYMIESZAJ AZ SOK PÓJDZIE DOPRAW JAK CHCESZ CUKREM CZY SOLA I DO JAKIEGOŚ POJEMNIKA DOSYĆ WYSOKIEGO ABY SOK BYŁ NA WIERZCHU JEŻELI MAŁO SOKU TO ZAGOTOWAĆ WODY OSTUDZIĆ I WLAĆ WYMIESZAĆ WSADZIĆ ŁYŻKĘ DREWNIANA DO GÓRY ABY GAZY WYCHODZIŁY .POSTAW W CIEPŁE MIEJSCE 10 DNI AZ SKOŃCZY SIĘ FERMENTACJA I TAKI SOCZEK MOŻNA PIC A KAPUSTKA KWAŚNA PALCE LIZAĆ NIE CO TE W MARKETACH TAKIEJ NIE KUPISZ  ssciepuro@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracaOnline

Witaj!
Chcesz zacząć godnie zarabiać aby zacząć w końcu spełniać swoje marzenia i to jeszcze bez wychodzenia z domu?

Jeżeli, tak to świetnie!

Poszukuję osób, które będą wypełniały wnioski a za każdy z nich średnio firma oferuje nam 70 zł.

Już w pierwszym tygodniu jest możliwość zarobienia od 500 do nawet 1500zł, oczywiście jeżeli będziesz się stosował/a do wszystkich moich poleceń i rad!

Zarobki co miesięczne moich podopiecznych sięgają 5000zł!

Firma z która współpracuję istnieje na polskim rynku stale od kilkunastu lat i są numerem jeden na rynku w swojej branży!

Wymagania:
- 18 lat
- urządzenie (komputer, telefon, tablet) z dostępem do internetu

Praca ma wiele plusów a jej największym jest to, że można pogodzić ją z inną, ponieważ na tę pracę wystarczy poświęcić zaledwie 2-3 godziny dziennie.

Oczywiście w zależności ile czasu poświęcisz na tę pracę tyle zarobisz!

Im więcej się poświęcisz i zaangażujesz-tym więcej zarobisz!

Zarobki są NIEOGRANICZONE!

U nas wszystko jest proste, jasne i bez owijania w bawełnę bo wyznajemy zasadę "Klient nasz Pan!"

Podczas naszej współpracy zapewniam stały kontakt, pomoc oraz udostępniam obszerne szkolenia pomocne w zarobieniu swoich pierwszych pieniędzy w internecie!

Napisz wiadomość prywatną a wyślę Ci informacje!
Strona internetowa: www.pracujzarabiajspelniajmarzenia.pl
Instagram: www.instagram.com/zarabianie_motywacja_marzenia/
Facebook: www.facebook.com/PracujZarabiajSpelniajMarzenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×