Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

heloł kitty

Chciałabym bardzo...

Polecane posty

... mieć przyjaciółkę, której mogłabym o wszystkim powiedzieć, wiedząc, że ona nie przekaże tego nikomu. Trudno teraz o takich ludzi, więc muszę uważać, co komu mówię. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam pokażę - mam psa i świnkę morską, ale to drugie stworzenie gryzie, kiedy się zdenerwuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam przyjaciół. odkad się zawiodłam to po prostu nikogo tak nie nazywam. są tylko kumple. przyjaciele nie istnieją.... to jest jeszcze smutniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wiele zwierzat, PSA ktorego uwazam za najlepszego przyjaciela ktory zachorowal i zostal uspiony od tamtej pory nie chce miec zwierzat i pzrechozdic przez to wszystko co do Twojej swinki to podchodz wtedy kiedy nie jest zdenerwowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna zołzaaaaaaaaaaaaaa
Aśka????????????:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, albo koleżanka/kolega, albo znajoma/znajomy. Gdzie tu im wszystkim do miana przyjaciela.. A mężczyźnie też nie można powiedzieć wszystkiego, tym bardziej, że wiele spraw jest związanych właśnie z nim. P.S. Czasem faktycznie lepiej coś napisać obcej osobie i wysłuchać również, niż powiedzieć to na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w tych czasach najlepiej na forum nawet spojzec to ile jest tematow.. sa madre glupie i zalosne ale sa... zyjemy w czasie internetu.. internetowi nawet jak zawioda to tak nie zaboli,,, co do facetow to im nie wiara... zrezsto tak samo i babom... w sumie czlowiek pozostawiony jest praktycznie sam sobie nikt sie z nikim nie cacka nie obchodzi jak z jajkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna zołzaaaaaaaaaaaaaa
do ciebie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna zołzaaaaaaaaaaaaaa
nick by się zgadzał i te Panna A... ale, nic nieważne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mam ochotę tak sobie usiąść i wiecie, tak pogadać o 'starych Polakach'. Dziś jest ten dzień :) Ale niestety, spędzam wieczór samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna zołzaaaaaaaaaaaaaaaa
no to nawijaj :):) my kafeteryjne duszyczki zawsze cię wysłuchamy:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy wszystkich nie da rady, wstydzę się :P Po prostu potrzebuję rozmowy. Niestety nie mogę gg jest jednym z 'najszybszych' komunikatorów, więc nic innego nie wymyślę. Z drugiej strony, kto by tam chciał mnie wysłuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×