Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamazonaikochanka

Slub po 30-tce, czy to ma sens???

Polecane posty

Gość mamazonaikochanka

Nie, nie to,ze uwazam sie za stara...Mialam nieslubne dziecko z fatalnego 'zwiazku' kiesy poznalam swojego obecnego partnera. Po 4 latach bycia razem urodzilo nam sie dziecko.Moje drugie,jego pierwsze. Postnowilismy wziac slub. Slub ma sie odbyc w te sobote a ja zaczynam sie zastanawiac- po co? Co to zmieni? Przeciez bylo nam dobrze. Kocham go,choc zwiazek nalezy do intensywnych i burzliwych. Nie wiem,dopadl mnie stres czy cos jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiol
A ja Ci zazdroszczę,że znalazłaś kogoś,kto zajął się Tobą i dzieckiem.Ja jestem sama z trójką dzieci i raczej nie mam widoków na cokolwiek,mogę sobie tylko pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamień gruchota
to dlaczego pytasz czy po 30tce ma sens skoro zastanawiasz się nad sensem brania ślubu w ogóle. Ślub po 30tce ma taki sam sens jak przed 30tką, czyli - i tu sie z Tobą zgadzam - nie ma żadnego. Śmieszy mnie to rozgraniczanie życie na przed 30tką i po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja brałam ślub własnie po 30 stce! I uważam że to najlepszy czas bo człowiek jest już w pełni dojrzały, odpowiedzialny. Tak przynajmniej uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Ślub po 30tce ma o wiele większy sens niż ślub przed 30sta, a zwłaszcza zaraz po 20tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pochlastać, pochlastać
nie znam ludzi w pełni dojrzałych w wieku zaledwie 30 lat. W pełni dojrzala to ja bedę po 50tce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×