Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 28.07.2010r.

28.07.2010r - startujemy :)

Polecane posty

Gość 28.07.2010r.

ktos od dzis sie dołaczy? ja wstalam i mowie dzis wielki dzien:) i zjadlam : aktivie z otrebami owsianymi i herbatke slim figura :) na sniadanko.. a co dalej zobaczymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dołącze ;) Ostatnio ciągle ze sobą walcze żeby zacząć jakąś diete ale mam tak poteżny apetyt na wszystko co niedietetyczne :( Może dzisiaj sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja sie przylacze. wczesniej przez tydzien wytrzymalam i spadly 2kg ktore na szczescie nie wrocily ale jeszcze mam ok 25 kg do zrzucenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś rano jabłko i kawa bez cukru, teraz popijam wode. Musze zgubić choc cholerne 5 kg;) Jestem z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28.07.2010r.
ja teraz na kawusie ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28.07.2010r.
ja w umie nie musze sie odchudzac bo mam 170 a waze 56.3 rano :) wiec luzik, ale moja idealna waga to 54 :) moim celem jest nie jesc slodyczy :) bo ostatnio sie rozbestwiłam..:) na obiad zjem nalesnika z dzemem mojej babuni :) pychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz ten sam wzrost i cel co ja :D Tylko że ja waże 61 kg :P Rozpasłam sie okrutnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28.07.2010r.
powiem ci,ze jeszcze w grudniu wazylam tyle samo ale wziałam sie z nowym rokiem za siebie ;/ teraz jest dobrze ale idealnie bedzie 54 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28.07.2010r.
jest tu ktos??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) Chcę się dołączyć. Mam 165cm i 57kg. Chcę te 7kg jakoś zrzucić. Generalnie zawsze potrafiłam zdobywać swe cele, nawet przy odchudzaniu, 50kg trzymałam się przez wiele lat.. nie wiem co się ze mną stało że nagle 7kg więcej, bynajmniej chcę się ich jak najszybciej pozbyć. No więc.. zaczynam z każdej sfery, będę pisać tutaj i wspierać się z Wami nawzajem, dieta, ćwiczenia, balsam, błonnik i masaże. :) Mam nadzieję, że sobie pomożemy :) Od jutra zacznę pisać co jadłam i swoje postępy, może załączmy jutro stopki ze swoimi wagami, rano ważenie i będziemy potem sobie ustalać kiedy następne ważenia i umieszczać w stopkach :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28.07.2010r.
ja jestem jak na jbardziej zaaa :) dzis sniadanko : jogurt jogobella jabłkowy duzy:)) i kanapeczka z serkiem topionym :) ja chce tylko zrzucic ze 2, 3 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze ważenie wskazało 56 czyli jednak 6kg do zrzucenia. Ty masz 3kg.. hmm no to zazdrość :P Myślę, czy od poniedziałku nie stosować diety 10dniowej.. tak by oczyścić się.. i później zdrowo się odżywiać w miarę możliwości :) Ćwiczyłam przed chwilą callanetics. Co jadłam nie mówię.. bo musiałabym wymienić czekoladę a się wstydzę :P Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×