Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-_pralinka84_-

Technik weterynarii

Polecane posty

Witam Chciałam sie dowiedzieć, czy w ogóle opłaca się robić technika weterynarii, czy jest praca w tym zawodzie i jakie zarobki ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca jest tam- gdzie są zwierzęta + umiejętność sprzedania się pracodawcy. Zarobki są zależne od miejsca pracy. Konkurencja- absolwenci zootechniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalabum
nieeeee, ja jestem lekarzem weterynarii i wiem, że ta praca się nie opłaca, tym mniej technika. Ja zmieniłam zawód 2 lata po studiach i większośc moich przyjaciół też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techniczka wet
ja jestem technikiem wet.po pięcioletniej szkole i powiem wam ,ze pracowałam 9 lat w jednej z warszawskich lecznic gdzie tak naprawde zarabiałam marne grosze teraz szukam pracy w zawodzie od roku i nic.weterynaria pada na pysk,zamiast technika po szkole przyjmują młode pizdeczki tzw.miłosniczki zwierząt które za usmiech pracują w lecznicach Technicy maja w miarę dobrze w terenie natomiast w miastach jest koszmarnie trudno o pracę jesli mam tyrac po 12 godz dziennie a byc zatrudnioną na ćwierc etatu i dostac za to tylko 1000zł do ręki w warszawie tak jest to pocałujcie nas lekarze wet w cztery litery żaden człowiek nie jest smieciem ,my tez ciężko pracvujemy na dyplom i chcemy godnie pracowac a wy odbieracie nam chleb zatrudniając ludzi z ulicy bez szkoły i prawa wykonywania zawodu którzy wam asystuja przy zabiegach za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja77889899
a gdzie chcesz isć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronaja
hej jesli ktos zaglada to moze napisze jakiej choroby spodziewa sie w tym roku na egzaminie z tego kierunku ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam 31 lat, dzisiaj złożyłam papiery do szkoły, czytam opinię na temat pracy technika weterynarii, zarobkach i możliwościach zatrudnienia i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj puki możesz ja w ciagu 6 lat po ukończeniu pracowałam w zawodzie tylko 6 m-cy w całości bo tak bardzo mi się marzyło oczywiście jako sprzątacz widziec widziałam jak zamiatałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz aktualnie poszukuje pracy ale generalnie pracowałam 2 razy w biurze i chciałabym teraz też coś w biurze bo mam już doświadczenie a poza tym czysta praca przed biurkiem bez upakarzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ten kierunek jest bardzo na czasie :) Polecam bo sama na niego chodzę :D Zajęcia odbywają się co 2 tygodnie w sobotę i niedzielę w samych centrach miast. Fajna szkoła to Delta Edukacja mogę szczerze ją polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o tej szkole wiele dobrego. Ma mnóstwo ciekawych kierunków godnych polecenia. Zastanawiam się nad kierunkiem technik weterynarii i o techniku informatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może mi ktoś powiedzieć , jak to jest ze szkołami we Wrocławiu? Bo studiuję i chciałabym robić technika zaocznie, w sumie raczej dla samej siebie i pasji, niż w celach zarobkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wroclawiu jest tylko w omedze (teraz chyba delta),nie zawsze otwieraja ten kierunek, a poziom nauczania niestety niski bo ta szkola oferuje milion kierunkow, wiec ciezko im jakis dobrze ogarnac:/ sa szkoly weterynaryjne gdzie prowadza ten kierunek od lat, ale niestety w innych wojewodztwach, jesli chcesz sie czegos nauczyc to lepiej znajdz inna sKole np. W wolominie, ale przemysl czy dasz rade z dojazdami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka jest na Techniku Weterynarii w Delta Edukacja i bardzo sobie chwali ze względu na dużą ilość zajęć praktycznych. Zajęcia ma co dwa tygodnie w weekendy więc nie koliduje jej to z innymi obowiązkami, które ma w tygodniu. Sama zachęca mnie, żebym zapisała się na jakiegoś Technika bo zawsze to więcej w Cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ten kierunek jest całkowicie za darmo ? Bo nie ukrywam, że z miłą chęcią bym się na niego wybrała :) Do tej szkoły Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Technik Weterynarii w Delcie jest bezpłatny i szkoła zapewnia wszystkie niezbędne materiały na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję to chyba się tam wybiorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zajęcia są na takim Techniku Weterynarii w Delcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy można zapisać się na wyższy semestr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby zapisać się na wyższy semestr trzeba mieć odpis arkusza ocen z poprzedniej szkoły z zaliczonych semestrów. Najlepiej zadzwoń do sekretariatu albo przejdź się osobiście to udzielą Ci wszystkich informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka zapisała się do PROFESJA EDUKACJA na technika weterynarii kierunek darmowy i bardzo sobie chwali, z tego co wiem jest zadowolona, sama z nią byłam jak się zapisywala panie w sekteraiacie miłe i wszystko wytłumnaczyły. mogę Wam polecić tą szkołę ;) http://www.profesjaedukacja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się na technika weterynarii w Delta Edukacja, zastanawiałam się jeszcze nad innymi szkołami ale ta mi najbardziej odpowiada, dobrą lokalizacje mają bo w centrum miasta a to dla mnie istotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 30h kurs – Laborant weterynaryjny ! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny kierunek ten technik weterynarii. Słyszałam, że jest bardzo ciekawy i przyszłościowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy przyszłościowy to nie wiem, z tego co przeglądam oferty pracy to jest ich naprawdę niewiele. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć jak wygląda znalezienie pracy obecnie? Czy nadal technikom idzie bardzo kiepsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama zastanawiam się nad rozpoczęciem tego kierunku. Mam 34 lata - za późno na rozpoczynanie studiów weterynarii, dlatego myślałam o techniku. Kocham zwierzaki i taki zawód jest super. Co do zatrudnienia... chyba wszędzie jest trudno. Jestem dietetykiem (beznadziejny zawód), pracuje w zawodzie i mogłabym sobie dorobić w pracy ze zwierzętami, zwłaszcza, że znam temat. Nie liczcie na znalezienie pracy na wsiach. Ludzie nie mają wielu zwierzą, a jeśli mają to albo nie leczą albo trzymają na łańcuchu aż padnie. Polska wieś jest zacofana i biedna i jeszcze długo taka zostanie. Mam nadzieję, że po szkole policealnej będzie można pracę w zawodzie technika znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zapraszam do zapisu na kierunek TECHNIK WETERYNARII w szkole ATUT Lider Kształcenia. Rekrutacja już trwa! Absolwenci kierunku mogą pracować jako pomocnicy lekarza weterynarii w przychodniach i lecznicach dla zwierząt, w ogrodach zoologicznych, schroniskach, fermach przemysłowych, zakładach hodowli i unasieniania zwierząt, zakładach przetwórstwa spożywczego, w weterynaryjnej inspekcji pracy oraz nadzorze sanitarno-weterynaryjnym. Zdobyte wykształcenie umożliwia również samodzielne prowadzenie gospodarstwa rolniczego lub zatrudnienie w firmach związanych z agrobiznesem. Wiadomości ogólne: • Nauka trwa 2 lata, tj. 4 semestry • Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym • Uzyskany tytuł: Technik weterynarii Rekrutacja: • Rekrutacja bez egzaminów wstępnych • Decyduje kolejność zgłoszeń Nie zwlekaj – zapisz się już dziś! Kontakt: ul. Sławkowska 1, II piętro 31-014 Kraków (zaraz przy rynku!) tel. (12) 307 20 85 tel. kom. 535 132 661 krakow@atutszkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej szkole ATUT ile wynoszą opłaty za miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ATUT szkole nauka jest za darmo - 0 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×