Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-_pralinka84_-

Technik weterynarii

Polecane posty

Gość gość
Polecam Plus Edukacja- nauka za darmo, co istotne zajęcia są prowadzone w gabinetach weterynaryjnych, a przy tym fajna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to prawda, trzeba tylko pamiętać o frekwencji- musi być 50 % obecności w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim mieście chodziliście do szkoły Plus Edukacja ?? bo ma dobre opinie ale z tego co patrzyłem to mają placówkę w poznaniu we Wrocławiu i jeszcze w innych miejscowościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do Plus Edukacji we Wrocławiu i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beki95
A nie wiecie gdzie można się zapisać na drugi semestr? Zamknęli mi kierunek , a chciałabym go ukończyć. Nie wiecie czy w Sukces Edukacja w Gliwicach jest ten kierunek? Co sądzicie o tej Szkole? Pomóżcie proszę zależy mi na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy do pracy technika weterynarii woj. śląskie. Ktoś coś?Kontakt 739200639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maldi92
Zawod lekarza weterynarii jak i inne zawody spokrewnione z tą tematyka mysle, ze sa oplacalne. Praca sie zawsze znajdzie i to dobrze platna :) co prawda lekarz weterynarii zarabia wiecej, musi tez ukonncyzc dlugie zmudne studia i specjalizacje, ale jesli ktos czuje powolanie do takiej pracy to na pewno da sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa10
maldi92 masz rację, Powinno tak być, że lekarze weterynarii zarabiają godziwe pieniądze. W końcu każdy z nich włożył mnóstwo pracy i wysiłku w to by uzyskać ten dyplom. Ich codzienna praca też nie ogranicza się przecież tylko i wyłącznie do opieki nad zwierzętami domowymi :) to też kontrola produktów odzwierzęcych czy styczność z chorobami jak chociażby wścieklizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ.

Jestem z zawodu technikiem weterynarii. Pracowałem w lecznicy dla zwierząt. Po co uczono nas. Przez 5 lat : chirurgi i ortopedii, farmakologi, parazytologia, patologii, położnictwa, interny, anatomia itd. Jeżeli 95%pracy to było szczepienie świń po wioskach i pobieranie krwi od bydła w upały w kombinezonach i gumowcach wiecznie obs... ni, pokopani i pogryzieni. Ciężka fizyczna praca. Takie zabiegi mągłby wykonywać człowiek po ok miesięcznym kursie włącznie z bhp. A to czego nas uczono nigdy do niczego nie było nam potrzebne. Myślałem o leczeniu zwierząt a okazał się wielki niewypał. Uważam że jeżeli jacyś ludzie wymyślili takie akcje(lekarze weterynarii) to niech sami przy tym zapieprzają bo inaczej nie można nazwać tej roboty. Po co było 5 lat tej trudnej nauki? Pracy dyplomowej i matury. Całkowita pomyłka i proszę szczerze informować o wykonywanych czynnościach chętnych do zawodu a nie bajerować o jakiś wzniosłych zajęciach. Dziękuję i odradzam podejmowania tego zawodu w prę uciekłem z tej katorgi i wcale tego nie żałuję tylko szkoda straconych tych 5 lat naprawdę ciężkiej i wogule niepotrzebnej nauki. Zawsze w lecznicy będziesz tym pomiatanym techniczną. Lekarze weterynarii w lecznicach bawcie się sami bazę nie dowidzenia, część. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawie

Przepraszam. Z zawodu jestem technikiem weterynarii. Pracowałem wiele lat w lecznicy dla zwierząt( nie piszę gdzie). Po wielu latach pracy podsłuchałem raz niechcący rozmowę kierownika lecznicy z lekarzem wet. Powiedział że jak trchnik nie ma w tej chwili co robić to trzeba mu dać miotłę i niech korytarz zamiata. Widząc takie podejście do naszego zawodu zaraz się zwolniłem. Obecnie nie pracuję w zawodzie i bardzo sobie chwalę. Praca technika nie ma nic wspólnego z miłością do zwierząt. Też tak myślałem. Okazało się że jest to ciężka tyrka chodzenia na wioskach w upał w kombinezonie od chaty do chaty szczepienie świń lub pobieranie krwi itp. Po prostu jesteś robotnikiem wetsrynaryjnym. Kto karze tą pracę wykonywać niech sam to robi. Dxiękuję. Niech lekarze w te klocki bawią się sami. Wiedza nabyta w szkole okazała się przydatna przez 10 lat pracy w 2%. I po co tyle nauki. Dziękuję wam lekarze. Dowidzenia. Bawcie się sami w tą zabawę którą sami wymyślacie. Cześć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Technika weterynarii prowadzą w Plus edukacji we Wrocławiu, teraz z tego co się zorientowałam jest w kursie kwalifikacyjnym,  zajęcia są prowadzone w gabinetach weterynaryjnych wiec myślę, że jest to bardzo istotne.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przekonała mnie szkoła Plus edukacja, mam nadzieje że dobrze wybrałam;) Ktoś się wybiera tam od września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×