Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

doradca_euro-tax.pl

rozliczenie podatku za pracę zagranicą

Polecane posty

Witajcie, Jestem doradcą online firmy Euro-Tax, zajmującej się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego za granicą. Chciałbym poznać Wasze opinie na temat naszej firmy, świadczonych przez nią usług, a także procedur zwrotu podatku, czy problemów z nim związanych. Jestem tu także po to żeby służyć moją wiedzą i pomocą w kłopotliwych dla Państwa zagadnieniach związanych ze zwrotem podatku zza granicy. Zapraszam do dyskusji w tym temacie. Jestem do Waszej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandzara
interesuje mnie zwrot podatku z USA, jaki jest czas oczekiwania, jaka oplata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandzara
i jakie dokumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jak otrzymasz tam zwrot
to i tak musisz tu zapłacić. Zresztą znajdziesz info za darmo a nie za prowizje. temat do kasacji jako reklama bo nie wolno się na forum reklamowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> interesuje mnie zwrot podatku z USA, jaki jest czas oczekiwania, jaka oplata? Witam, średni czas oczekiwania na realizację zlecenia z USA to 3-6miesięcy, opłata wynosi 15% netto od kwoty uzyskanego zwrotu, ale nie mneij niż 55euro/dolarów/funtów. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>tylko jak otrzymasz tam zwrot Witam, informacje są jak najbardziej za darmo zarówno na stronach internetowych jak także do uzyskania na forach internetowych od osób takich jak ja, które chętnie udzielą informacji osobą ich szukających. Pozdrwiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muskatnuss
sporo 17-18% brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przytoczę także fragment wiadomości z działu aktualności na stronie firmy euro-tax.pl w odniesieniu do szybkiego czasu realizacji zlecenia: "Jeden z klientów Euro-Tax.pl, rozliczający się z Holandii za pracę w roku 2008, otrzymał zwrot podatku w wysokości przekraczającej 10 tysięcy euro! Proces odzyskania podatku trwał 6 tygodni, a klient posiadał wszystkie niezbędne do rozliczenia dokumenty. " http://www.euro-tax.pl/aktualnosci/rekordowe -zwroty-podatku-w-euro-tax-pl,130.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> sporo 17-18% brutto Witam, jednakże płatne dopiero w momencie pozytywnym zakończeniu postępowania, a wiele innych firm powiera opłatę 'na starcie' nie zależnie od finału odzyskania podatku, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamy
inne firmy pobieraja oplate z gory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamy
jaki jest czas oczekiwania z irlandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> inne firmy pobieraja oplate z gory? Witam, zdarza się, że niektóre firmy życzą sobie częściowej lub całkowitej opłaty z góry, często niezależnie od rezultatu postępowania. Euro-tax.pl pobiera opłatę po zakończeniu postępowania. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Euro-Tax.pl S.A. sfinalizowała umowę inwestycyjną z Enterprise Venture Fund I (EVF), na mocy której sprzedała 25,01 % firmy za kwotę 7,25 mln zł. Akcje objął fundusz venture capital zarządzany przez Enterprise Investors (EI). Realizacja umowy pomoże w dalszej ekspansji Euro-Tax.pl w Polsce i za granicą. Spółka wynagrodzi również inwestorów NewConnect wypłacając im 75% skonsolidowanego zysku netto za 2010 rok, co stanowi zmianę dotychczasowej polityki dywidendowej. () Euro-Tax.pl S.A. realizuje przyjętą strategię zgodnie z planem i po drugim kwartale odnotowała blisko 1,8 mln PLN (1 733 tys. PLN) zysku ze sprzedaży netto. Na koniec 2010 roku spółka deklaruje osiągnąć skonsolidowany zysk na poziomie 3 mln PLN. Prognoza na 2010 rok jest oparta na realnych konserwatywnych uwarunkowaniach rynkowych. „

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamy
i ten czas zalezny jest od rodzaju zlozonych dokumentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamy
>>> Euro-tax.pl pobiera opłatę po zakończeniu postępowania.>>> a w przypadku niezrealizowania zlecenia, pobieracie jakas oplate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> i ten czas zalezny jest od rodzaju zlozonych dokumentow? Witam, w zależności czy zostaną złożone kompletne dokumenty czy tylko przykładowo kolejne payslipy czas realizacji odzyskania podatku może się różnić. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> max1234 już zapisałem sobie stronkę Witam, w razie pytań co doświadczonych usług przez euro-tax.pl służę wiedzą zarówno na forach internetowych jak także pod adresem mail doradca.online@euro-tax.pl pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czas realizacji zwrotu PRSI wydłuża się z 6 miesięcy do 12 miesięcy. Otrzymaliśmy informację z irlandzkiego urzędu skarbowego, że w wyniku bardzo dużego nagromadzenia wniosków o zwrot PRSI, czas realizacji zwrotu wydłuża się z minimum 6 miesięcy do minimum 12 miesięcy. Zapewniamy naszych klientów, że dołożymy wszelkich starań, aby czas oczekiwania na zwrot PRSI był możliwie najkrótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamy
>>>odzyskania podatku może się różnić. w jakim stopniu sie roznic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamy
i jaka jest oplata za rozlicznenie z irlandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>w jakim stopniu sie roznic? Witam Zwrot podatku z UK na podstawie kart podatkowych P45 i P60, realizowany jest w okresie 4 do 6 miesięcy. W przypadku rozliczeń na podstawie payslipów, procedura zwrotu podatku z Wielkeij Brytanii może trwać od 6 do 12 miesięcy. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> i jaka jest oplata za rozlicznenie z irlandii? Witam, opłata za zwrot podatku z Irlandii to 15% netto od kwoty odzyskanego podatku, ale nie mniej niż 55funtów/euro/dolarów. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopop
panie doradco, a skad ten minimalny prog 55funtów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfnbja_ona
Zastanawiam sie po co starac sie o zwrot jak i tak musze oddac polskiemu fiskusowi! A moze Pan mi wyjasni dlaczego jak mam równiez dochod polski w danym roku tozwrot z Holandii mam oddac? Z tego co wiem to tylko Holandia, Dania, Finlandia i ktos jeszcze...Czy w tych wyliczeniach też pomagacie?Bo nie wiem ile doliczyc w zeznaniu podatkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efhkrgb
A gdzie jest nasz doradca?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> panie doradco, a skad ten minimalny prog 55funtów? Witam, minimalny próg prowizji wynika z nakładów pracy i środków na wszczęcie i prowadzenie procedury rozliczenia podatku pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×