Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamyskaaaa

19 tydzień

Polecane posty

Gość kamyskaaaa

Hej od nocy bola mnie dziś plecy a konkretnie dół pleców a szczególnie w lewym boku. Co to może być czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
raczej normalne - lez na lewym boku- śpij z poduszka między nogami, chodź na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyskaaaa
a z jakiego powodu takie bóle występują? To znaczy że nie mam co się martwić i przetrwać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyskaaaa ja obecnie jestem w 18 tyg i tez odczuwam takie bole w dole plecow. Szczegolnie jak chodze-siedze. Rozmawialam na ten temat z lekarzem i to jak najbardziej jest normalne na tym etapie- najlepiej sie polozyc na boku jak pisala kolezanka wyzeji odpoczac. No chyba ze te bole sie nasilaja- to wtedy warto doradzic sie lekarza Przytocze Ci fragment z jednej stronki (to co najczesciej dzieje sie od 18 tyg): "O moje plecy! Jeśli wypowiedziałaś te słowa częściej, niż raz w tygodniu, oto dlaczego: wielkość, a co za tym idzie ciężar Twojej macicy powoduje przesunięcie środka ciężkości ciała i wygięcie dolnej części kręgosłupa do przodu. Na domiar złego, uwalniające się hormony ciążowe sieją spustoszenie w mięśniach i ścięgnach, co skutkuje jednym wielkim "a łaaa!" "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×