Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

pytanko do doświadczonych mam i nie tylko

Polecane posty

Jestem w 33 tygodniu ciąży. Mój chłopak, a ojciec dziecka jest zatrudniony na umowę zlecenie. Mam pytanie czy jak urodzę to czy ojciec dzecka dostanie jakieś pieniądzę z tytułu urodzenia dziecka czy jeśli ma umowę zlecenie to się nie należy. Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy ojciec dzecka dostanie jakieś pieniądzę z tytułu urodzenia dziecka" Jeżeli to ojciec urodzi, to by dostał jakąś nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałby pieniądze z ubezpieczenia jesli był ubezpieczony dodatkowo, np. w PZU, Jak się pracuje na normalną umowę to się jest ubezpieczonym w ZUS, ale w zakładach pracy robi się "zbiorówki" i ubezpieczają się dodatkowo ci pracownicy co chcą (składka jest z pensji odcinana). Można się samemu dodatkowo ubezpieczać i wtedy (zależy gdzie się jest ubezpieczonym) dostaje się za urodzenie - nawet mąż - od 1000 do 2500 zł. Jeśli matka i ojciec są oboje ubezpieczeni to każde z nich z osobna dostaje takie pieniądze. ale jeśli nie jesteście ubezpieczeni dodatkowo to nic już nie zdziałacie, bo trzeba być w momencie urodzenia dziecka ubezpieczonym rok i 1 dzień, czyli jakbyście się teraz ubezpieczyli to i tak nic nie dostaniecie, bo za 2 miesiące urodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfdsfds
ryska to się nazywa ubezpieczenie grupowe, a nie zbiorówki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbirówki, grupówki, ubezpieczenie grupowe - to jest jedno i to samo tylko jedne są potocznie a ty użyłaś fachowego określenia a miało to jakieś zaczenie ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
Becikowe dostaniecie , A jeśli dochód rodziny nie przekracza 500zł z groszem na jedną osobę to kolejny tysiak . Wnioski trzeba składać w gminie i tam się dokładnie podpytać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×