Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Nocleg w Tatrzańskiej Łomnicy/Starym Smokowcu

Polecane posty

Wybieram się w tamte rejony i tak sobie szukam taniego noclegu (do 10 euro za osobę), może ktoś był niedawno i ma dobre namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknie tam jest
okolice Popradu,ale w noclegu nie pomogę,wpisz w google i Ci wyskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle to ja wiem, wyskakuję mi, tylko z praktyki wiem też, że inaczej na zdjęciu, inaczej na żywo, tudzież mieszkania całe chcą wynajmować dla 6- czy iluś osób, a nie na pokoje, dla 2 osób np. A tego nie piszą i nawet nie mówią przez tel. Jedziesz i zastajesz w mieszkaniu jakies obce osoby i 2 łózka w kącie dla Ciebie. Byłam juz kilka razy w rejonie Tatr i Słowackiego Raju i znam te klimaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Ja kiedyś byłam w okolicy w Novej Lesnej o gościa co się nazywał Peter Skvaridlo czy jakoś tak - porządny gośc, fajna miejscowość, tylko nie wiem jakie obecnie tam ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova Lesna i Stara Lesna trochę na uboczu, chciałam przy elektriczce, czyli Łomnica i Smokovec najlepiej, żeby nie ciągać samochodu codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam w novej lesnej
w pensjonacie beny- penzion beny czy jakos tak. prawie pod nosem elektryczka jest, wiec wszedzie mozna dojechac, a jak sie wraca to 2 kroki z gorki i jest sie "u siebie". pokoje fajne z lazienka. 4 lozka, nawet jak mieszkaja 2 osoby, do tego lazienka z prysznicem a na dole kuchnia do wspolnego uzytku. czajniki na korytarzu na kazdym pietrze.poza tym parking i pies Beny pilnujacy pensjonatu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Przecież nova lesne jest przy tej kolejce - tez tam byłam bez samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×