Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Myszka 1234
no u mnie mniej niż 3/4 ale może niewiele mniej:))) Zależy co będzie. Dla mnie mogą być ciężkie analityczne geometryczne zadania, ale nie funnkcje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
No ten arkusz z histy nie jest taki zły, zwłaszcza wypracowanie o II wojnie światowej, co 123 lubi:) Jednak znając moje szczęście to znów wyskoczą mi gąły jak zobcazę nasz arkusz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Bo sprawdzałam jak 123 podawał jakieś rozwiązania i Ty miałaś takie same a ja to miałam inaczej to było do jednego z tych 2 testów a do tego drugiego też już masz Myszka 1234???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Wypracowanie z II wojny swiatowej uratowalo mnie ;) Chemia nie taka zla, ale z organicznej kiepsko. No nic, troche czasu jeszcze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Luva sprawdziłam e-maila mam Ci tę matematyke wysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
taaa, jak np. Konrad Walenrod :D:D Ja patrzylem tam na ten z historii jeden to bylo zeby opisac stosunki miedzy RP a Zakonem za panowania Jagielonów, wiec kadzy wie jakie te stosunki byly :) najchetniej dla mnie XIX, XX wiek, te rzeczy najbardziej lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
naprawde polecam wam być dobrej myśli i podchodzic do tego na luzie to sie zda naewno :D ja sie przestalem po fizyce tym przejmowac i idzie narazie ekstra :d podsumujemy to w poniedzialek , jak wszytko fajnie napisze w weekend to juz angielski i chemia nie jest mi straszna, jeszce pozakuwam chemie przez tydzien to juz wogle:) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Dzieki Lola, juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
123, nie marudz, Konrad jest super, jak dojdziesz do momentu, gdzie odlatuje na chmurze, bedziesz wiedzial, ze bez wspomagaczy nie dasz rady przez to przebrnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no mowie ci ze to jedyna zas..rana lektura ktorej nie przecyztalem, doslownie jedyna :D hahah, a wiesz dlaczego? bo w tym roku wyszla z obowiazujacych na maturze a ja kozystalem z repetyrorium grega na ten rok z polaka, a ot jest zaktualizowana wersja bo np. w ubieglorocznym gregu jeszce byl. Ale mimo wszytko to ze wyszla z matury, to w liceum tak i tak jest obowiązkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Aha to dobrze. Ok idę pouczę się jeszcze może jak raz do czegoś dojdę i się uda. Powodzenia jutro!!! Będę trzymać za Was kciuki. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Wiesz 123, jakby Ci to... Nic nie straciles ;) Ale potrzebna na egzamin jest, trzeba znac. Tam jest kilka pojec, ktore warto zapamietac, zobacz sobie zreszta do dowolnej sciagi. Slowacki beda poeta i bedac wielkim nie moze nas nie zachwycac a wiec nas zachwyca! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
tekst to walnelas rodem z Gombrowicza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Ja z historii właśnie nie lubię (delikatnie mówiąc) II wojny;p Ja bym chciała XVII wiek;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Nie rodem, a sam mistrz Gombro to napisal! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hmm a co tam bylo w tym XVII wieku? odsiecz wiedenska,bitwa pod chocimem,kłuszynem,kircholmem,potop szwedzki,powstanie chmielnickiego, same pierdoly i glupoty ;p II wojna jest ciekawsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
i przypomnialem sobie jeszcze ze byla tam wojan trzydziestoletnia równierz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Zejdź mi proszę z powstanie chmiela bo zabiję;p. Kocham kozaków, ich historię i obyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Pozwolcie, ze pogodze Was obojga - historia jest gUpia :P Najfajniejszy jest Konrad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Luva! Na to się już absolutnie nie mogę zgodzić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Sluchajcie, czy ktos moglby mi powiedziec jak odczytac z wykresu stosunek masowy? Robilam to, a teraz nie moge sobie przypomniec jaka metoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Skad wziac wartosci, z ktorej czesci wykresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Ale ze mnie pajac, juz mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanieWody
Z tego co widze to 123 na 4-5 wszystko napisales/napiszesz :D tylko ten polski ale to poporstu byl pech, ktorego ja takze doswiadczylem :) widze sporo rozmowy o matmie, dla mnie matma, chemia, fizyka to czarna magia wiec mam nadzieje, ze na 2 sesje blysne na te 2 :D jak te testy z matmy wygladaja wszystko samemu sie oblicza czy jakies abcd do tego? Prosilbym was, zebyscie mi tez przeslali te zadania z matmy i co tam jeszcze macie :) tylko nie spamujcie za mocno hehe xes1990@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
LW wysyłam ci, za jakieś 2-3 minuty będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ejj, ta matma to jutro?:(((( hehe ... Zalicze, zaliczę, zaliczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Jutro. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Najgorszy jest ten pierwszy dzień.. Tak naprawdę nie moge doczekać się arkusza.. Jutro po egzaminie, to już tylko spać i czekać na kolejny dzień i jeszcze kolejny.. I znów 5 dni czekania i od nowa:P Dobrze, że po tym weekendzie już niewiele zostanie:) I dobrze, że jestem zdrowa:)Odpukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
bylem wlasnie na korakach i zrobilem te obydwa arkusze z matmy cale i musze przyznac ze nie takie straszne, jeszce sobie pod wieczor przecwicze wszytko sam i powinno te 2 być :) PS. Konrad ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Jaki Kondrad?:) Wallenrod ?hehe masz widzenie?:PPPP No ja też sądzę, że 2 będzie;DDDD U Ciebie może nawet 3+ ;DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×