Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Luva
Gratuluje, wszystkim sie udalo! Jezdem, jezdem... ino chemia tyz jest ;) Myszko, ja na historie uczylam sie na prawde niewiele, a 4 jest ;) Nie przejmowalabym sie az tak tym egzaminem, poczytaj cos do snu i wsio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Jesli chodzi o potegi, to 2 do -2 to jest 1/4, nie ma minusa. Tyle umiem, hoho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Właśnie mi cos tu nie pasi...123 by nam powiedział, ale uczy się na kolejną szóstkę:P ale do -1/2 też nie.. chyba. 2 do potęgi 2 to 4. a do -2:(( Może i 1/4, pewnie masz rację.. ale i ta -1/2 mi nie pasuje do końca:P... wahałam się między tymi dwiema... 123 chodź do nas!:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Na to jest wzór Myszko - a do -x = 1/a do x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
No Pani, trza bylo na karte wzorow patrzec, nooo ;) Powiedzial "specjalista" od matematyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Tam oczywiscie nie ma byc -a, to byla pauza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Misiek, ale mnie teraz olśniło ponownie i wydaje mi się, że to jednak -1/4. Bo to co mówisz tyczy się tego minusa przed podnoszoną do potęgi liczbą. . . Ale to wie tylko 123:P Chociaż nie wiem jak jest z podnoszeniem do -1/2.. nie chciało mi się tego uczyć:P Masz numer telefonu do 123?:P:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Ale dobra, to tylko jedni zadanie... 5 pewnie wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Znaczy mialas do ulamkowej potegi? Bo wtedy to pierwiastek bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Już sama nie wiem co miałam. Znaczyto był logarytm z 2 do jakiejś potęgi i miało wyjść -1/4.. szukam w necie. No niby jedno zadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
bo z tego co piszemy to nie ma prawa nigdy wyjść ujemna liczba:P Sama nie wiem:D może coś źle pamiętam. Ok, nieważne ja zmykam spać, powodzenia jutroo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
nie, nie miałam podanej potęgi tylko miałam ją obliczyć. 2 do jakiejś potęgi=-1/4 . Tylko nie widze możliwości jak ma wyjść minus skoro nie podnosimy -2. Nieważne:) Pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
To ja juz sie pogubilam, czy chodzi o potege czy logarytm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
2 do jakiejs potegi to -1/4? To by wyszlo, gdyby byla ujemna liczba i ujemna potega... 123 Ci powie ;) Dobranoc Myszko, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
ja tam napisałam -2 i raczej jestem pewna że to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Myszka 1234 tam było tak log2(to 2 małe na dole) i potem duże 1/4 ile to jest i to się liczy tak że 2 do jakiej potęgi daje Ci wynik 1/4 a więc 2 do potęgi -2 to jest 1/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
A nie mówiłam uczyłam się tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstern2011
jaki był wynik dodawania wielomianu = -1 czy - 5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstern2011
matma kto wie jaka była prawidłowa odpowiedz ile wynosi sinus kąta w trójkącie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstern2011
za PRAWDĘ i FAŁSZ ile dawali punktów 4 czy 5 ? oraz jaka jest prawidłowa kolejność P/F ? możecie pomóc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstern2011
mam nadzieję, że ktoś pomoże w podliczaniu punktów, jak macie czaspo egzaminach to proszę odpiszcie na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstern2011
jeszcze pytanka odnośnie odpowiedzi na temat prawidłowej odpowiedzi na temat 1. stożka, 2. trójkąta o podstawie 10 i boku 6, 3. długość odcinka wynosi na ... , 4. z odpowiedzią z Pi do jakiego pytania dotyczyła i ile wynosiła prawidłowa odp. mam już kręcik z tymi odpowiedziami i pytaniami a podliczam punkty ;) myślę że powinno być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Jak tam egzaminy dzisiejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
przeciez jak te sinusy sie maja do scain bylo w karcie wzorow. Obojetnie, wlasnie przyjechalem, i sprwadzilem rzeczy ktore strzelaalem i nie bylem pewien z histy i po obliczeniu co zle zaznczylem , tz. cala reszte z histy dobrze + napisalem wypracowanie o 2 RP na 3 strony to przy tym jak ocenia mi wypracowanie na mx. to wychodzi mi 45 pkt, czyli 5 :) Biola tez niczego sobie, napisalem wszytko, kilka rzeczy strzelalem bo nie wiedzialem ale ogolnie mysle ze jakies 3 albo 4 z tego bedzie, bo napisalem wszytko. Ha! moze nawet 5:) zaraz wlasnie sprwadze sobie z bioli tez rzeczy ktore strzelilem i nie bylem pewien i lece....spać. bo dzisiaj w nocy nie wiem czemu wogle nie spalem, zasnolem gdzies kolo 4 w nocy, a o 6 musialem wstac na pociag, takze chodzilem dzis jak zombie, i ogolnie padam z nóg. No i kolejne 2 przedmioty zaliczone pięknie :D ide spac na 2 godziny a potem sie ucze do geografi, bo wole szczerze teraz kolejną noc zalamac niz potem przez miesiac zyc w niepewnosci czy zdam czy nie zdam, a tak jak napisze tyle co np. na bioli to jestem spokojny:) takze, powodzenia:) PS. trafilo sie 2 ludzi u nas co mysleli ze II RP to PRL byl, i sie ze mna klucili ze nie mam racji, i koles zadzownil do jakiegos swojego znajomego i ten znajomy tez mu powiedzial ze to PRL. hahaah i mowili ze nie mam racji az wkoncu powiedzialem zeby zapytali sie nauczycielki to ich wysmiala i oczywiscie ja mialem racje. Oni pisali tam o dorobku polski ludowej hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Heh. Jak dokładnie brzmiał temat z historii? I co było tak bardziej szczegółowo. I powiedz coś o bioli, poziom trudności i jakie układy były. Gratuluje ocen;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Napisać trudności i osiagniecia II Rzeczpospolitej. miejsce na 3 strony, ja napisalem max, chyba z 10 trudnosci i z 15 osiagniec xd Z biologi, nabłonki,o paleniu papierosow, duzo zadan z ktorych trzeba bylo wyciagac informacje z tekstu, pytanie o hormony odpowiedzialne za poziom cukru we krwi, pytanie o błonnik, narzady wewnetrzne, kilka zadan abcd tylko juz nie pamietam co tam bylo, fakt czy opinia i dalej nie pamietam. Dobra powodzenia,ja ide spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanieWody
To ja tak na pocieszenie, ze sa gorsi od was z biologi 3-4 bede mial ale raczej 4 za to historia tak mi z glowy uciekla, ze 2 bedzie :( 123 mam takie pytanko kojarzysz te zadanie z mejoza czy tam mitoza co byly chromosomy 2 i trzeba bylo tel literki wstawiac B albo b to chodzilo tam zeby tylko zamienic te literki, ze te chromosomy sie zaminily literkami, ze to tak uproszcze? Aha tak dla beki :D pomylilem sie w histori i napisalem w Prymas Wojciech Wyszynki nie moge z tego co ja zrobilem hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
A z historii też było tak podzielone na epoki jak na próbnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Z histy było od starożytności po czasy współczesne:P Biole zdałam, histę może też. A z PRLem i II RP też pochrzaniłam:P może nie tak bardzo:P z matmy suma 8 pierwszych wyrazów ciągu to -4. Objętość stożka to chyba 4,5pierwiastków z trzech:P Aaaaaa..no na szczęście:) tak, 2do potęgi -2 to jest 1/4... ale nie wiem skąd minus mi się przed 1/4 wkradł. W każdym razie dobrze zrobiłam:) Ogólnie z matmy to dużo mam dobrze. Jedynie wątpliwości jak z tym stożkiem, napiszcie jak wam wyszło:) No to pora na obiadek a potem geo, trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×