Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość sesiii
A jaka to ta technika? ;p Powodzenia i miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Cholera... Jestem troche przerazona, musze Wam powiedziec... Bylam przygotowana na to, ze nie zdam, nic sie nie uczylam a tu taki numer mi wykrecilo CKE ;) Jak ja zdaze przez ten miesiac ze wszystkim? Niech ktos powie, ze to mozliwe, ze to prawdopodobne, na wiecej niz 1% ;) (uprzedzam, 2% tez mnie nie satysfakcjonuje;) ) Sesi, a jak Twoja ksiazka? Ktos juz sie odezwal? Rozumiem, ze na egzemplarze z autografem mozemy liczyc, co nieeee? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Luva wszystko jest możliwe. Większość maturzystów w ogóle się nie uczy do matury;p. Grunt to przećwiczyć parę testów, powtórzyć to co najważniejsze, przypomnieć sobie lektury... Co do mej ukochanej książki...dostałam 2 odpowiedzi. Jedna mówiąca, że muszę mieć najpierw artykuły na portalach, a potem pogadamy. Następna, że w tym roku nie wydają nic poza wznowieniami i mogę się odezwać za rok jeśli przedtem nie wydam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Technika mieszana - dowolna. Byleby nic nie odpadało:D i trzymało się mocno kartki:) Luva a myślisz, że ja się uczyłam cokolwiek?:D NIE! Nic a nic.. Troszkę czytałam.. Nie spróbujesz to się nie dowiesz. Miesiąc to mnóstwo czasu! Ja teraz poświęcam czas na prezentację i na polski(czytania nigdy za mało - tym bardziej, że nie wiadomo co się trafi), w połowie miesiąca do ustnej przygotowania i pisanie wypracowań:) A matmę to tak chwilkę przed. Nie wiem co dostałam z matmy nawet.. Mam nadzieję, że dziś dostanę to świadectwo.. umiałam dużo.. ale coś mi się wydaje, że miałam 3;/ Dziwne te oceny.. z polaka dobry wynik.. Mieliście rację.. oni jakoś dziwnie oceniają.. :D:D:D Daję Ci 99% szans na zdanie:D :):):):) Tak Jak sesii pisze, matura jest dla przeciętniaków z fartem:D Nawet można na polski 90% umieć perfekt a akurat trafi się coś czego sie nie umie w ogóle;/ Nic nie tracisz:) Do dzieła!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
I jak tam Myszko? Dotarło świadectwo? W każdym razie, miłej nauki dzisiaj, ja będę dopiero nocą;p bo przychodzi mój informatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarło:) Duuużo 4:) Z chemii też. Z matmy 3;/ Nie wiem czemu bo dobrze wydawało mi się, że napisałam, ale cóż - życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
A z Pl? Jaka średnia ci wyszła ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie liczyłam:D około 4,0..może 3,8? Coś takiego. Z histy najgorzej - 20 punktów z 50:) Czyli 2. Polski DOSTATECZNY.. jakim cudem:D ? Matma słabo.. bo trójkę mam.. prawie 4.. ale jednak 3.. Pewnie padłam na funkcjach. Musze się ich pouczyć. Niby umiem przed egzaminem, a jak zaczynam pisać to totalny mętlik:) jestem ZADOWOLONA:) Zaraz założę temat o mojej bibliografii, może ktoś mi coś podpowie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Podaj link do tematu też tu;p. No to gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam, podam:)))) Dzięki:* Za trwanie przy mnie w chwilach paniki:( :D Och, z tymi wynikami i ich dostarczeniem to oni sobie nieźle grabią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
I tak dobrze, że przez telefon można było się dowiedzieć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Ciekawe jak Gdańskie oke robiło;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
A Warszawa ze wszystkim się tak grzebała ? Późno odpowiadali na zgłoszenia czy normalnie w ciągu tych 14 dni od złożenia? :D. Zastanawiam się nad złożeniem o częściowe zwolnienie z opłat i hmm...jeśli mnie nie zwolnią to jeszcze będę miała czas żeby wysłać im ten przelew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz jak najszybciej złożyć papiery, aby dostać szybką odpowiedź.. Zamiast dowodu wpłaty opłaty - składasz prośbę o zwolnienie z opłat z odpowiednimi dokumentami - tam masz wszystko opisane. Wszelkie dokumenty miałam dzień- dwa po 123:P Nie narzekałam jakoś szczególnie na to warszawskie oke wcześniej.. teraz dopiero na samym końcu mnie zawiodło i nerwów naszarpało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Wyślę im na początku lipca;p termin jest do końca lipca. No cóż, zobaczymy;p. W sobote masz już oddać bibliografie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, możesz nawet po wyznaczonym terminie zapłacić - jeśli będzie decyzja odmowna.. Nie wydaje mi się, aby najpierw kazali płącić a potem zwracali:D Ja się nie zwalniałam, niestety.. może ktoś inny wie wiecej na podstawie własnych doświadczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, najpierw muszę ją zrobić:D Jak wkleję linka z moim tematem i będzie dużo odpowiedzi i dam radę to napisać, to oddam jutro.. wolałabym jutro.. Skończe prace techniczną i wezmę się za pisanie prezentacji, stworzę plan i go oddam. :) I potem niemiecki i matma.. no i polski nieustannie:DA jj ..znów to samo.. hihi. Dobrze, że zdałam, nie wiem czy miałabym siłę na ponowne składanie tych papierów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Prawdopodobnie zakwalifikuje się na 50%... Co prawda zapłacić mogę;p, ale... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
No nie dziwię się, dobrze, że zdałaś. Teraz matura!;p Za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesii jeśli nie pracujesz to jak najbardziej staraj się o zwolnienie z opłat, zawsze można wydać pieniądze na coś przyjemniejszego ;) eh a ja chora jestem :( głos straciłam prawie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Współczuję blondi. Ja byłam w tamtym tygodniu chora. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie musisz wpłacać kochana. Zaznacz, że jesteś osobą samotnie gospodarującą. Musisz iść do urzędu pracy, zarejestr.się jako bezrobotna i tam poprosisz tą panią ona Ci wydrukuje, że jesteś bezrobotna i po problemie. Przynajmniej w moim urzędzie tak się tłumaczą, że nie dostaniesz tej karteczki jeśli się nie zarejestr. Wiem, że to jest chore, bo nie przyszłaś poszukiwać pracy ale takie mamy przepisy. Musisz mieć świadectwo gimnazjalne do tej rejestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką nadzieję :( wyglądam jak śmierć na urlopie, a tu za tydzień do pracy. Ciężko się uczy w takim stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Nie gospodaruje sama;p, mieszkam z rodzicami. Ale zakwalifikuje się na próg netto pon. 702 zł na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? Ale gdybyś się zarejestr.w urzędzie to zwolniliby Cię kochana z całości. Wystarczy zaznaczyć, że jesteś samotnie gospodarująca i nie będą wnikać, a tak to musisz od rodziców z pracy jakieś papierki załatw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Hm... całkiem dobry pomysł;]. Będę jeszcze później do nich dzwonić jakie dokładnie chcą papierki i od kiedy można wszystko składać, bo pisze, że DO 31.07 podanie i miesiąc później opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Na gardło jest dobre płukanie szałwią lub wodą z solą. Łagodzi ból. Na zatoki ? hmm...tzw. parówka? Oczyszcza. To z naturalnych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak uważasz kochana, ale ja bym poszła się zarejestr.do urzędu pracy w lipcu i wysłałabym zaświadcz.,że jestem bezrobotna plus zwoln.z opłat razem podaniem i wtedy zadzw.do nich. Przecież nikt nie będzie wnikał czy rodzice Cię utrzymują czy babcia czy ciocia, by najmniej nie powinni. Każdy ma inną sytuację, jako osoba dorosła , niepracująca, samotnie gospodarująca powinnaś zostać zwolniona z opłat. Wiadome nie za fajnie z gimnazjalnym iść do urzędu pracy ale co tam ;) jak trzeba :) pani w urzędzie może Ci tam coś mówić o konsekw., że trzeba przychodzić podpisywać się ale to tam wiesz, nie pójdziesz miesiąc później to Cię wykreślą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×