Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Nie nam oceniać Złotego. Ja na pewno tego robiła nie będę:):):):) Nie ma równie genialnej ''książki'' jak Biblia.. NIkt wczesniej i nikt później nie będzie w stanie dorównać temu Boskiemu dziełu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha soryy.. na temacie o PŚ jestem i mi coś źle przeskoczyło:P Biblia jest genialna:):):):) Ile luva masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Sesi, dokladnie ten sam kierunek mnie interesuje :) Ale obawiam sie, ze moze mi pkt nie wystarczyc, zwlaszcza, ze pod uwage bierze sie wszystkie zdawane przeze mnie przedmioty, matematyke rowniez... Nie widze siebie w innym miejscu niz media (szeroko pojete). Ewentualnie wlasna dzialalnosc. Tak czy inaczej chce sie dalej uczyc, rozwijac, nie cofac. Musze cos robic, musze isc do przodu i potrzebuje dyscypliny, terminow, sesji, wyzwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
20 - jestem stara ;) Ta Warszawa jest taka brzydka... Ale moze da sie lubic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha widze Luva , że tak samo jak ja przyzwyczaiłaś się do tego egzaminacyjnego stresu, niepewności, WIELKICH WYZWAŃ:D Mi to samo.. już tęsknię za tym nastrojem.. dobrze, że niedługo matura:D Fajne sa te egzaminy, dobry trening przed maturą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991 rok?:) Bo ja tak. Mam rok w plecy:P Da się lubić, da... Ja nie wyobrażam sobie życia w innym mieście.. Jest taka MOJA ta Warszawa, taka mi znana.. Jednak nie lubie jej:P .. ale do przeżycia.. no i blisko do domu, do Krakowa mam 250 km, do waw 50km, więc wiesz.. nieporównywalnie:) Kraków śliczny jest:)... Próbuj do Waw, będziesz razem z Sesii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Otoz to, dobry trening - 11 mini matur ;) Ja po prostu potrzebuje jakiejs zewnetrznej motywacji do rozwoju, boje sie, ze sama bym jej w sobie nie znalazla. Z jednej strony nie znosze przymusu, z drugiej niezbedna jest mi dyscyplina. Studia czy studium - niewazne, musze cos robic, inaczej spoczne na laurach i cofne sie w rozwoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
91, piekny rocznik, moj rowniez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co robiłaś dotychczas ?:) Szkoda Ci tego roku? W sumie, jak będe kończyła studium, inni będą robić licencjata - a ja najwyżej zacznę studia. Ale nie ma tego złego:) Wydaje mi się, że to dobre zawody:) Nie moge patrzec na rzeszę ludzi z moich dawnych klas, którzy są na finansach,zarządzaniu, administracji.. przecież to masówki.. Uderzajcie na to dziennikarstwo:) Dobra sprawa:D I nie ma mowy na ten konkretny kierunek jaki chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Myszko, wazne zebys szla do przodu. Rob to co Cie interesuje, to w czym jestes dobra. Moi znajomi - bardzo roznie. Prawo, psychologia, informatyka, pedagogika, socjologia, filologie... Pelen rozstrzal ;) Dziennikarstwo jest niestety dosc popularne, 20 osob na miejsce, albo i wiecej. Ale nic to, nie w tym roku, to w nastepnym. Moze tez zastanowie sie nad jakims medycznym studium? Biologie i chemie zawsze lubilam. Do tego stopnia, ze myslalam nad biotechnologia, ale tam fizyka rowniez jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuj:) Ja chyba jestem juz zdecydowana:) Kombinuj:) Mnie wzywają obowiązki, buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Dobra, dziewczyny, do nauki trza sie wziac. Tymczasem, buzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
O to powodzenia Luva, ten sam kierunek;]. Jestem zdeterminowana na UW, będę tam na pr składać plus politologia( tam później jest pr-owa specjalizacja) lub bezpieczeństwo wewnętrzne. Jestem zakochana w Warszawie. Nie widzę siebie poza tym miastem. Kocham duże miasta. Możliwe, więc , że spotkamy się tam;]. Myszko całkiem drogie to studium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie bo medyczne:( Myslicie, że 400 zł to za duzo? Są inne dzienne, ale i godziny takie nijakie.. Na tych miałabym szansę pracować.. Również Warszawa jest moim miejscem, ale czy mi się tak podoba? Nie. Jednak nigdzie indziej niż tam nie chcę:P O, wszyscy idą na bezpieczeństwo wewnętrzne:P O co chodzi z tym kierunkiem? Jest sporo dziennikarz, ale to jeszcze nie jest taka masówka jak FiB czy zarządzanie;/ administracja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
O tyle, że to nie jest zwykle dziennikarstwo prasowe, a pr;p. No cena dosyć duża bo często tyle za studia zaoczne się płaci. A i znalazłam pracę- ulotki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Jest jeszcze dzienne studium państwowe - bezpłatne. Jeśli znajdę dobra pracę to pójdę na wieczorowe studium płatne... Mam dwie szkoły do wyboru. Z tym,ze obie prywatne. Ta państwowa płatna ma renomę... ale dwa lata musiałabym raczej nie pracować, chociaż... ciekawe jak zajęcia są, może udałoby się się utrzymać.. Za rok próbowałabym na studia dziennie - bo wieczorowo to kosz około tysiąca złotych a nawet więcej na wum'ie. Wtedy nawet jakiś kredyt studencki biorę pod uwagę. Teraz raczej nigdzie się nie dostanę:P Jednak będę próbowała, od razu na dzienne będzie ciężko:P Tak cenią się medyczne szkoły.. Te mikstury, materiały - to wszystko kosztuje. Stąd taka cena w prywatnych. Tylko teraz nie wiem czy kierować się ku farmacji i skończyć studium i rozpocząć staż w aptece(dobra- stała kasa), czy może iśc na studium technik dentystycznych(duża kasa jak jest się dobrym, no i można wykonywać zabiegi na pacjencie:) ) a potem na studia na wum. Na farmację nie pójdę raczej.. Nie wiem co mnie bardziej interesuje... stomatologia czy farmacja... Czy może najpierw zrobić spokojnie technika, pracować ... i wieczorowo na wumie studiować.. Ja juz nic nie wiem:D Może mnie gdzieś nie przyjmą:D:D:D i się problem sam rozwiąże:D Buziaki dla WSZYSTKICH:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ta państwowa bezpłatna ma renomę*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
E tam dostaniesz się wszędzie;]. Jak tam praca na polski ? Ja właśnie czekam na dostarczenie ulotek do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietainteresu22
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach i polecaniu tej strony np.znajomym. Wystarczy mieć włączony komputer: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=294519 Wiadomo, że to nie fortuna, ale cierpliwość plus trochę chęci jest gwarancją całkiem sensownych zarobków; chyba warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Jestem w połowie pracy technicznej:P na polski tak średnio, mam termin do 14 więc myślę, że około wtorku oddam:) Musze ją w końcu napisać:) :D Ooo, to powodzenia w pracy:* Ja teraz tylko o nauce myślę:D no i przyszłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Jak zobaczyłam liczbę ulotek to popadłam w depresję...:D 2800 reala i tyleż samo mrówki;p. Zajęło mi całą piwnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
i ile Ci zapłacą?:) Fajnie:)))))))) Płaciłaś coś za nie?:) Kiedy zaczynasz? Ile masz czasu na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Nic nie płaciłam. Przywieźli mi dzisiaj. Płacą 3 grosze od ulotki... Wypłata najbliższa 9-10. Mam do środy roznieść, ale we wtorek dostanę jeszcze jedną paczkę z reala i czegoś jeszcze, bla bla;p. Ciężkie to jak cholera;D.Na szczęście teren do roznoszenia mam dwie ulice od domu. Napisze 10 ile dostałam, na razie nie mogę sobie wyliczyć bo nie wiem ile dadzą mi następnym razem... Ale roznoszę jeszcze z mamą, bo sama bym rady nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Jestem już po 1 roznoszeniu, 500 ulotek(2 do każdej skrzynki) we dwie osoby zajęło trochę ponad godzinę. Nie jest źle.... aż tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dacie radę:D Ładne pogody teraz:) Nigdy nie roznosiłam ulotek, gdyby nie to że tak daleko ode mnie mieszkasz to pomogłabym wam:D Ja dziś średnio pracowicie:p Najadłam się flaczkami(z mięska z kurczaka, chudego, dotowanego i warzyw:D) mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Mój jutrzejszy dzień będzie pracowity;p, proboszcz( jeśli go złapię) i ulotki no i nauka... Jak tam rysunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Średnio:P skończę do środy.. Czyli raczej się wyrobię:P A jak nie to mama wymyśliła, aby go oprawić:D Mam nadzieję jednak, pójdzie na konkurs:P Pracochłonne strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ciekawe czy dopadniesz tego proboszcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Myszka, pochwal sie jak juz go skonczysz :) Sesi, ja tez roznosilam ulotki, ha! W troche innej formie, ale witam kolezanke po fachu ;) Dziewczyny, orientujecie sie moze, czy do oddanej bibliografii (do 5 mamy termin, tak?) mozna wprowadzic jeszcze jakies zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×