Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość sesiii
Ok, dzięki;]. Zrobię tak. Lubię moją kasę;p i nie chcę się jej pozbywać. Co do lekarstw na katar dobry też ziołowy echinapur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
MOże pójdź do lekarza po porstu? jesli jest Twój stan bardzo poważny i czujesz, że sama nie przejdzie.. Za tydzień nie będziesz pamiętała, że chorowałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Lekarze to zło;p. A masz gorączkę? Jak tak to syrop z... czarnego bzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
W aptece powinno coś być z tym czarnym bzem, jak nie to jeśli masz to zielarski;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
nawet się ktoś na tamtym temacie wypowiedział. Jak myslisz, czy w materiałach pomocniczych wpisać te cytaty? Czy przedmiocie? Wpisać, że kartka z ''modelami klęsk bohaterów'' ? Ja jestem totalnie rozproszona na razie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Cytaty w pomocniczych, kartka też chyba;]. Blondi jak tam się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Idź do lekarza, to raczej samo nie przejdzie:* Zdrówka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Myszko ty już po spotkaniu czy przed ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochani :* :) dzisiaj troszkę mi lepiej ale w pon.jadę do lek. jak nie minie :( Nawet nie mam głowy do pisania pracy maturalnej a muszę, do pon.trzeba im dostarczyć tą bibliografię i plan ramowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
ja się szykuję właśnie, miałam być na ósmą - ale cóż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Pomóżcie! Jak ma wyglądać ta bibliografia? Ja napisałam tak imie i nazwisko: temat prezentacji: Bibliografia Literatura podmiotowa Literatura przedmiotowa Mateiały pomocnicze Czy mam też na tej kartce z bibliografią napisać plan ramowy? czy mogę go oddać do szkoły póżniej na osobnej kartce? bo nie wiem? ten nauczyciel nic mi nie powiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Sesi, Myszka, dzieki za dobre slowo. Mam nadzieje, ze wszyscy z damy z rewelacyjnym, zachwycajacym, najlepszym wynikiem ;) Lola, zdecydowalas sie? Ha! Super! Myszka, nie wiem, czy Ci to pomoze w prezentacji, ale na tym forum http://forum.liceum36.pl/viewforum.php?f=28 jest sporo wiadomosci, tytulow ksiazek, opracowan itp. Jesli nie znasz - zerknij sobie. Sluchajcie, zastanawia mnie jedna kwestia. Niedlugo rusza proces rejestracji na uczelniach. Czy jesli nie dostane sie na dzienne (stacjonarne) to automatycznie kieruja mnie na niestacjonarne? Czy musze zapisac sie na obydwa, zeby nie zostac z niczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Nie, trzeba oddzielnie składać na zaoczne - koleżanka tak miała, nie dostała się i brała udział w letniej rekrutacji uzupełniającej, że miała dobry wynik dostała się jako pierwsza. Ja chyba pójdę na dzienne studium, czyli i bez matury mnie wezmą. Z chemii i bioli mam dobre oceny:) Rozglądałam się w tych procesach rekrutacji. Różnie, w jednym miejscu rejestracja od końca maja, w innym kwietnia... w każdym razie pilnuję swojego studium na razie(rekrutacja w wakacje), Od razu po maturach ruszam poszukiwac pracy do Warszawy i zbieram na studium(jest płatne, mimo że dzienne, ale można pracować równocześnie, bo zajecia są od 16 w tygodniu oraz w sobotę od 9:00. Świetnie mi rozłożyli ustne:) Od razu 9 mam polski o ósmej:) Jak pierwsza:D Chyba liczyli, że nie zdam i tak mnie dziwnie ulokowali:) Na tej liście jest pierwsze moje imie i nazwisko. Na drugiej liście jest drugie moje imię i nazwisko :D Ustny niemiecki mam dopiero 24, więc 2 tygodnie na spokojną naukę:):):) Rewelacyjnie!:) Świetnie, że wszyscy zdajemy:) Powodzenia innym w nastęonych sesjach, jak widac było do zdania:) Nawet udało mi się za pierwszym razem wszystko na raz zdać, jestem ZADOWOLONA:) A co do prezentacji.. to mówiła mi babka tak, że nic nie zrozumiałam:p w każdym razie jeszcze cały ten tydzień mam na to.. mimo, że termin narzucony z oke jest do 4 lutego. I tak postaram się oddac w poniedziałek.. Plan tydzień przed maturami/... czyli koniec kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Myszko a nie spróbujesz mimo to gdzieś na studia też złożyć ? Termin ustnego trochę denny, ale cóż. Luva- fajne to forum! Ja właśnie tłumacze 19 odcinek ncis;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Nie mam pomysłu jakie to mogłyby być studia.. wolałabym jakis pewny zawód, za rok pomyślę o studiach - ''dozdaję'' jakieś przedmioty potrzebne w rekrutacji.. Ciesze się, że szybko będe miała z głowy ten polski :) I duuuuużo czasu na niemiecki:):):) Godzina trochę nie bardzo ,ale cóż... szybko i po bólu:) Oni liczyli, że nie zdam chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Myszka, a lista nie jest ulozona alfabetycznie? Ja nawet nie wiem, co, gdzie, kiedy... 5 to sprawdze. Nie przypuszczalam, ze zdam, to sie nie interesowalam ;) Dzieki za info odnosnie rekrutacji, za kilka dni rusza cala machina, przynajmniej na uj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Formalności papierkowe mnie zawsze przerażają;]. Luva gdzie składasz? Myszko jaki kierunek na studium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Nie, alfabetycznie nie jest. Chociaz przyjrzę się jeszcze,. Wiem, że zawsze jestem pierwsza(niemiecki zdają dwie osoby:D w tym ja:P) a mam nazwisko na G... Będą na mnie źli, że musieli wstac godzinę wcześniej:P hihi O, chcesz na UJ?:) A jaki kierunek? Ja nie chce na studia... nie mam pomysłu.. nic sie nie opłaca.. nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienne studium medyczne - techniki dentystyczne(protetyka) bądź studium farmacji. Może jeszcze coś wygrzebię:) Zajęcia trzy dni w tygodniu od 16:00 i w sobotę od rana:) Pasowałoby mi:) Niedziele wolne:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Dziennikarstwo :) Myslalam o UW, ale tam sie raczej nie dostane. No i koszty zycia w Warszawie... Nie wiem, czy byloby mnie stac na to wszystko, na dzien dzisiejszy raczej nie. Sesi, Ty tez dziennikarstwo prawda? Warszawa? Z ekonomicznego punktu widzenia pewnie nie jest to oplacalny kierunek, ale coz ja innego moge robic. Zadnen kierunek techniczny nie wchodzi w gre, gdzie ja tam z moja fizyka... Myslalam o ekonomii, ale w tym roku juz na to za pozno, musialabym zdawac matme na rozszerzonym. Nie wiem, czy to w ogole dla mnie osiagalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Ciekawe kierunki Myszko. Luva ja Warszawa... Ale pr i marketing medialny ( tylko 30 miejsc) i parę opcji zapasowych, ale to priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslałam o ekonomii.. Moze potem, widzę siebie w przemyśle farmaceutycznym i to dzienne studium byłoby w sam raz dla mnie:) Tak na początek.. Kasa całkiem, całkiem.. I jakiś ZAWÓD:) No tak, Wawa tania nie jest, ale Kraków również nie najtańszy. Próbuj i tu i tu:) Z tym, że warszawa jest specyficzna,... Ja nie mam wyjścia - musze się przeprowadzić do W-wy.. dojazd nie wchodzi w grę.. Zwłaszcza, że chce pracować, studium jest płatne(400zł - drogo jak na studium, ale warto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Sesiii opowiedz co po tym kierunku chcesz robić?:) Koleżanka też prosiłabym, aby opowiedziała.. co po dziennikarstwie?:) Spotkamy się może kiedyś w tej Warszawie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×