Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość sesiii
Dzisiaj nienawidzę ulotek;p ciężkie cholerstwo. Co do pracy, myślę, że oficjalnie nie można, ale wszystko zależy od dogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Byłam u proboszcza. Poszłam tam... przede mną była jedna osoba i jedna w kancelarii. Drzwi cienkie, więc wszystko słychać... Usłyszałam jakże miłą rozmowę, gdy proboszcz TARGOWAŁ się o kwotę jaką ludzie mają zapłacić na pogrzeb (stanęło na 700). Obok mnie kobieta(chyba często tam jest) absolutnie niezdziwiona i mówi, że to nic dziwnego, bo ona za msze pamiątkową płaci 150. Nic nawet nie mówiłam... W końcu weszłam do kancelarii. Proboszcz nie wiedział co to apostazja, po wyjaśnieniu sobie przypomniał i były pytanie czemu ? po co? Ale tego się spodziewałam. Argument, że to pochopna decyzja, że trochę obcowania z kościołem i by mi przeszło;p. Ale uświadomiłam go, że chodziłam do katolickiego gimnazjum i tam byłam już niewierząca( oni wiedzieli). Potem ksiądz pytał o rodzinę, powiedziałam zgodnie z prawdą, że niepraktykujący i nie przyjmujemy kolędy. Sprawdził w swych danych, coś pomruczał i powiedział, że to baaardzo skomplikowana procedura. Powiedziałam mu jaka jest, był niezadowolony, że wiedziałam. Przedtem był niezadowolony, że czytałam biblię( "ale po co ?"). W końcu powiedział, że nie każdy pełnoletni może być świadkiem(?!), ale powiedziałam mu kto będzie i jakoś to przyjął. Co do następnego spotkania, do świat nie bo go nie ma i jest zajęty przeżywaniem postu i świąt. Po w maju- czerwcu mogę się zgłosić... Zgłoszę się 9 maja, jeśli proboszcz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidulka...:) No to rodeo istne z nim Ci się szykuje - mówię Ci. Będzie Cię teraz nawracał. Ja jeszcze ie dochodzę od KK, ale myślę że u mnie to jeszcze większe jazdy będą.. zwłaszcza, że to parafia wiejska. Może będę na kazaniu?:D Unikał Cię będzie.. I nawet zaskarżanie wiele nie pomoże. Dlaczego rodzice Cie ochrzcili? Dlaczego w kk to rodzice decydują?:( Teraz mamy tego typu problemy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Bo jakby nie chrzcili niemowląt to nie mieliby wyznawców;p. Na szczęście oni się boją kurii i to naprawdę. T o jedyna nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
To powodzenia Sesiii:) Ja byłam w szkole, gdzie zdaję maturę. Strasznie ze mnie dumni byli:) Dyrektor gratulował:) i w ogóle, strasznie miło:) Pora rozpocząć naukę do matury na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Tez bylam dzisiaj, wlasnie wrocilam. Bardzo duzo eksternow zdaje, nie bede samotna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
U mnie tylko ja. Byli w szoku, że zdałam i że dobrze zdałam. Gratulowali bardzo:) W jednej sesji 11 matur napisać:P masakra:P Sama sobie gratuluję i Wam:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Byli mili wow! No to jak się przedstawiają wasze plany nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu muszę napisać prezentację i doczytać lektury do niej. Następnie biorę się za wiersze z polaka, opracowania lektur(aby nie było zaskoczenia jak na egz:P), ćwiczę pisanie wypracowań, dialogi, opisy wszelakie..:) Testy rozwiązuję:) mam parę arkuszy. To samo z polskim.. z matmy musze wreszcie porządnie funkcje ogarnąć;D i rachunek prawdopodobieństwa..albo nauczyć się rozwiązywać zadania na pamięć:P :D weekend przed prezentacją a po dwóch pisemnych czytam od nowa książki i przygotowuję się na dobre do prezentacji:P a potem to już tylko ustny niemiec:) Świetnie!:):):):)Mam mnóstwo ochoty do nauki:) Praca techniczna skończona, teraz wyglądam nagrody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Pochwal się wynikami konkursu jak dostaniesz! Dobrze, że masz ochotę na naukę, ty masz niewiele przedmiotów to się w czasie zmieścisz. Ciekawe jak 123 idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyślnie tak rozplanowałam sobie:) W tym roku walczę tylko o bardzo dobre wyniki podstaw, za rok -dwa kolejne dwa-trzy przedmioty:) Ok, pochwalę się:) A Ty pochwal się jak już ''wypiszesz się'' z kk:D Idę się uczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolas
czesc dziewczyny ja mam w tym roku w sesji jesiennej 1 egzaminy.mam pytanie do was odnosnie j angielskiego czy jest trudny ja zapisalam sie na kurs ekster i nie wiem czy po tych przygotowaniach mam szanse zdac ja nie mialam nigdy angielskiego . A jak ze sciaganiem da sie cos zciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu angielski skoro go nie miałaś,nie lepiej rosyjski lub niemiecki? Ciężko będzie Ci w pół roku opanować język na poziom maturalny, bez osłuchania.. a nie tylko ang jest do nauczenia.. fizyka jest trudna, chemia, matma.. Nie mam doświadczenia z kursami ekster. Wiem, że są drogie.. I uważam, że jeżeli już to korki z wybranych przedmiotów.. to rozsądniejsze.. Ja zdawałam w tej sesji 2011, zdałam wszystko za pierwszym razem, bez korków, uczyłam się intensywnie 3 tygodnie, wczesniej tak z doskoku. Tylko, że niemiecki umiem bardzo dobrze, z biologii nie potrzebowałam przygotowywań :P .. Najlepiej samemu - jeśli ma się tyle dyscypliny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIgdy w życiu nigdzie nie ściągałam:D Myślę, że ciężko napisac sobie ściągę z zakresu liceum.. nikt nawet nie próbował z tego co wiem. Na matmie są tablice matematyczne, na fizyce wzory, na chemii tabele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Ściąganie na czymś takim to głupota, Zwłaszcza z angielskiego. Jak zrobisz ściągę z kilku czasów ? i z tysięcy słówek? Jeśli nie umiesz angielskiego idź i zdaj jakiś inny. W pół roku nie dojdziesz do poziomu egzaminów na kursie eksternistycznym. Musiałabyś sama dużo przysiąść, wziąć korki... Myszko jak tam u ciebie? Luva, 123, Lola? Blondi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Sie ucze, sie choruje. Rozlozylam sie, co za pech. Ale czasu coraz mniej, wiec nie ma mazgajstwa, trza pracowac ;) Nie bardzo wyobrazam sobie sciaganie. Jak sciagnac, jak w ogole przygotowac sciagi z materialu z calego lo? To nie klasowka w szkole, obejmujaca jakas niewielka partie materialu, ktora mozesz napisac nawet z zeszytem na kolanach. To panstwowy egzamin. Przyznam szczerze, ze przygotowalam jakies male sciagi z kilkoma datami np na WOS i z hormonami na biologie, ale nigdy z nich nie skorzystam. Sluzyly mi do powtorki przed sala i to na tyle skutecznej, ze pamietam te rzeczy do dzisiaj ;) Kilka razy siedzialam w pierwszym rzedzie, oko w oko z nadzorujacymi nas osobami, wiec sciaganie bylo absolutnie wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam:P Szkoda gadać:P Jestem zakopana w matmie.. po uszy:P W zasadzie to ja nadal w proszku:P Niespiesznie:P W sumie mi wystarczy sam fakt zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Dobrze, że po maturze publikują arkusze i odpowiedzi;p. Będziemy sprawdzać jak wam poszło;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter'86
Witam. Tak przeglądałem w necie na temat egz ekst z Lo i w taki sposób natknąłem się na te forum zdaję se sprawę że to kobieca stronka i przejrzałem kilka stron waszego forum nie spotykając żadnego męskiego osobnika :P .A le jednak byłbym szczęśliwy jak któraś z pań opowiedziała mi na temat samych testów jak to wygląda ?? i czy naprawdę trzeba być obkutym z tym całym materiałem jaki jest w wymaganiach ( bo rozmawiałem kilka dni temu z przyjaciółka która akurat pisze prace licencjacką i stwierdziła że o wielu rzeczach w które są w wymaganiach sie nie uczyła w Lo). I może jakaś rada od czego zacząć naukę czy może od przedmiotów które się w miarę u mi czy od tych "znienawidzonych" z którymi miało sie problem np. w gimnazjum.I jak wiadomo po terminie w którym pisze tą informacje jestem zainteresowany sesją październikowa i czy warto zapisywać się na 11 przedmiotów z biegu licząc oczywiście na zdanie tych w których jest sie "obrytym" i na fart zdania z 1 lub kilku innych słabszych przedmiotów ,żeby mniej zastało na sesje 2 marcowa bądź ewentualnie 3 (chodź mam nadzieje ze będzie zbędna :P ) czy jakoś porozdzielać te przedmioty ?? Jak wiadomo w tego co napisałem to raczej interesują mnie 2 sesje i czy jest możliwe zdanie w tak krótkim czasie??Więcej pytań co do materiałów z danych przedmiotów zadam w kolejny-m/ch komentarzach ,mam nadzieje :) ze będę mógł pisać kolejne i że żadna z pań niema nic przeciwko :) . Z góry przepraszam jak coś w moim tekście jest nie tak sformułowane i przez to nie do zrozumienia ,ale nawijkę może i mam ale z przelewaniem na papier nigdy nie było zbyt kolorowo :P(chociasz się uczę :P:P ), również bardzo dziękuje tym paniom które odpowiedzą mi na moje pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Na forum piszą też faceci. Chociażby 123;]. Ja też planuje zdać w sesji październikowej, zapisuje się na wszystkie 11 egzaminów. U nas na forum wszyscy zdali, nie wszyscy byli obryci. Prawdziwą naukę zaczynało wiele osób 3 tyg przed. Testy są dosyć łatwe ( te które oglądałam), niektóre przedmioty da się zdać bez otwierania książki( ale lepiej się pouczyć), na polski warto znać lektury bo są pytania. Trudniejsza jest matematyka i fizyka bo trzeba jednak coś umieć i trudno bazować na tym co jest w teście. Ale osoby z naszego forum dowodzą, że da się zdać 11 egzaminów! Przeczytaj ten temat, to zobaczysz nawet przykładowe pytania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk1234567
ja zdawalem z 11 uczylem sie tylko z matmy fizy i chemi w 1 sesji zdalem 9 oblalem fize i chemie z tych 9 mialem 4 czwory i 2 dwojki reszta troje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter'86
Dzięki Sesiii za odpowiedz na moje pytania :) Pobudzające jest to że każda osoba pisząca na forum zdała :) , a co do przeczytania forum to dobra myśl bo poco pytania mają się dublować .Biorę się za lekturę :P:P chodź sporo 71 stron jakieś streszczenie by sie przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Zacznij od 40 strony. Na początku są raczej sprawy organizacyjne i oczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesii chyba już wszystko w tym temacie napisała:) Zdać się na pewno da:) Mozna mieć problemy z matematyką, chemią, fizyką ewentualnie geo czy polskim. Z tych przedmiotów na pewno trzeba umieć bardzo dużo i podstawy mieć dobre. Zdawałam w tej sesji 11 pzredmiotów, zdałam wszystkie, najsłabsza ocenę miałam z historii... Nic się do niej nie przygotowywałam, ale i były pytania proste i to pozwoliło mi zdać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Ta, ja kulem ze wszystkiego i mam średnią 4.9 :D Konrad Walenrod hahahah :D ja juz mam wszytko gotowe do matury, mam tez harmonogram, łącznie to mam 10 egzaminow w tym ustne, teraz sie ucze moich rozszerzeń, glownie wosu bo historie doysc dobrze umiem, prezentacje na polski juz sobie napisalem na brudno i wszystko jest fajnie, jeszce sie tydzien przed maturą wezme za matme zeby powtorzyc bo matme mam z tego co pamietam 5 maja, ale mysle ze bez problemu zaliczyc ja na 30 % bo jak masz 20 ablo 25 zamknietych pytan i kilka otwartych,porobisz rysunki, i z 2 zadania zawsze na maturach sa z wielomianow to przeciez banal, mi ta matma do niczego nie potrzebna wiec byle zaliczyc, na eksternistycznych tez tak myslalem i dostalem 6 :P, inna sprawa jest ze ta matma byla dosyc latwa na tych testach w lutym bo na maturze jest nieco trudniejsza, ale mysle ze super, ostatnia mature mam 18 maja, rozszerzoną z histy. i juz koniec:D potem czekac na wyniki i na studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no ja historii sie uczylem i z historii mam 6, z chemii brakowalo mi 2 pkt do 6 i tak mam 5 i uwazam ze jak sie do tego siadzie to spokojnie sie zda, trzeba sie przedewszystkim samemu w to wglebic a nie wychodzic z zalozenia ze jak sie pojdzie na jakies denne kursy to sie zda , bo tak niektorzy mysla, ze jak zaplaca za kurs to im wpoją całą wiedze do glowy i zdadzą na szóstki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a powiem szczerze ze na cholere dali te podstawową matme na te mature, jak ja nienawidze matmy i nie jest mi do niczego potrzebna i zamist uczyc sie na moje roszerzenia to musze sie dekoncentrowac jakas głupią matmą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
123 ja też ubolewam nad matematyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matma faktycznie jest nieco trudniejsza na maturze - przyznaję:D Ja akurat całkiem lubię uczyć się matematyki.. najlepiej na sam koniec sobie popracować nad nią.. poprzypominać:),., dużo jest w tabelach:) ale i wielu rzeczy nie ma:) Mi wydawało się, że napisałam bardzo dobrze..a tu tylko 3.. tyle samo %co polaka:D:D:D Tym razem muszę się bardziej przyłożyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×