Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Dżem dobry wieczór. ;) @ambiwalentna_93 Informatory zasadnicze znajdziesz tu, na dole strony: http://www.oke.poznan.pl/cms,781,informatory_o_egzaminach_eksternistycznych.htm Bezpośrednio do egzaminów eksternistycznych przygotowali także zadania znajdujące się tu: http://www.cke.edu.pl/index.php?option=content&task=view&id=1038&Itemid=327 No ale dzięki pytaniom takim, jak między innymi to: "Naturalnym satelitą Ziemi jest A. Mars. B. Wenus. C. Słońce. D. Księżyc." Nie cenię tego za bardzo. :D Polecam arkusze matur, na nich jest prawdziwy poziom, do którego powinniśmy dążyc. :P @troy Nie wiem jak u innych, ale akurat moja czarodziejska kula jest aktualnie na serwisie gwarancyjnym - napisz o jaką deklarację ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKokeWroc
Dajcie łaskawi ludzie jakieś rady, z czego sie przygotować na matme w co celować, wydaje mi sie, że najlepiej funkcje i logarytmy, bo jakiegos liczenia pola itp. to nie ma nigdy chyba. Jak ktos z Wrocławia to dajcie znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) A jeszcze jak zdawaliście chemię to powiedzcie czy stawiają tam głównie na zadania, obliczenia? Czy jest też dużo jakiejś teorii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfojasf
A z czego najlepiej przygotować się z WOSu ? Egzamin w sobotę, coś tam wiem ale WOS jest obszerny i boję się, co było na wosie w lutym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKokeWroc
Jezeli chodzi o chemie to ja mialem sporo zadan zamknietych i jesli ma sie jakies pojecie o chemii to spokojnie da sie ugrac 20pkt, a WOS to mialem zadanie z flagami, np. Flaga Unii Europejskiej i podpisac,ze to flaga unii noi różne pojęcia znać trzeba, ale powaznie do tego przedmiotu cos tam trzeba sie mocniej pouczyc jak sie chce miec 5 a na 3 to nie jest zaden wysilek wedlug mnie, chociaz wiadomo moga byc zadania takie, ze bedzie trudniej niz zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorofa
witam zdaje ktoś w olsztynie? podobno w sesji zimowej 2013 będzie można zdawać tylko polski historię i wos,prawda czy tylko plotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie plotka tylko prawda. Jednak jak mniemam będziesz zdawać LO a nie zawodówkę. "UWAGA: W sesji zimowej - luty 2013 r. egzaminy z zakresu wymagań określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego dla zasadniczej szkoły zawodowej będą przeprowadzane wyłącznie z: języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakasha
Ja zdaję w Olsztynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. :) Za mniej niż dwie godziny egzamin z fizyki, mam nadzieję, że coś umiecie. :P Trzymam kciuki za was(i przy okazji za siebie). :D Spróbujcie zapamiętać wyniki i je sobie porównamy, ja spiszę je sobie na tej karteczce od numeru pesel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkrkrkr
dajcie znać jak wam poszło z fizyki powodzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to średnio, odpowiedzi nie spisałem, ponieważ osoba przede mną szybko poszła i cały czas byłem 'na widoku'. Z pytań zapamiętałem jedynie te o Plutonie i jego księżycu, i raczej mam je źle. No cóż, większość zrobiłem, może uciuła się z tego te 15 punktów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Witam wszystkich, juz kiedys udzielalem sie w tym temacie, jak widze, starzy wyjadacze, ktorzy zdali wszystko, juz sie tu chyba nie pojawiaja, noi ogolnie temat zwolnil straszie a szkoda, ja niestety mam do poprawy matematyke, widze, ze nie jedyny. Jestem z Wrocławia jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemuś-na pewno nie było tak źle,szczególnie ,że pisałeś, iż się naprawdę, trochę przyłożyłeś:) u mnie jutro WOS ,a w niedziele informa-ktoś jeszcze z Poznania je pisze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina 123
Witam ja zdaję w Kaliszu .....fizyka to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rt6tujtyjk
Dzisiaj zdawałem WOS i jestem z siebie zadowolony, myślę że spokojnie dopa będę miał a po cichu liczę na nawet na ocenę dostateczną, napisałem wypracowanie na prawie dwie strony. Czy ktoś wie jaka była odpowiedź dotycząca tego typu osobowości który wyraża siebie przez wnętrze i tylko wyłącznie swoje JA ??? Tam było do wyboru chyba sangwinik, bunt i jeszcze coś na A , która odpowiedź była poprawna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na "a"? chodziło o introwertyka .WOS był prosty,zobaczymy jak jutro informatyka będzie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rt6tujtyjk
no to zaznaczyłem źle hehe bo dałem właśnie ta osobowość która zaczynała się na literę A :) Sam właśnie nie wiem bo nie pamiętam.Kurcze a jeszcze rano przerabiałem osobowości, niezła wpadka :D No ale na szczęście z innych mam nadzieję wyciągnąłem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firemanbb
witam wszystkich:) po WOSie chyba nastroje na plus:) ja osobiście zaliczam do jednego z łatwiejszych egzaminów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plis
Ja tak samo WOS mysle ze spokojnie zdalem za to polski to bedzie cud jak zalicze ale trzeba miec nadzieje:D jutro informatyka czego sie tam mozna spodziewac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, no ja też dzisiaj na dobry początek 'zrelaksowałam się' wosem. Mam nadzieję, że np historia, gdzie zakres wiedzy jest nieco większy tego nie zburzy :D A powiedzcie, po zakończeniu sesji jak długo czekaliście na wyniki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerrolaajn :)
Podajcie jakąś stronkę gdzie w "pigułce" jest zawarty materiał z biologii z zakresu egzaminów eksternistycznych.Za tydzień mam egzamin z biologii i chcę sobie najważniejsze rzeczy które wypada znać przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak oceniacie poziom trudności egzaminu z historii? Próbne egzemplarze są jak dla ,mnie średnio łatwe...to jednak ogromny zakres materiału i nigdy nie można przewidzieć co się trafi ,poza oczywistymi zganieniami, najważniejszych -wojen ,powstań ,rewolucji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania192021
Napiszcie ak oceniacie chemie/fizyke/matematyke, czy poziom trudnosci jest porownywalny do poziomu wszystkim znanych arkuszow egzaminacyjnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Jutro matma a widze, paniki nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Jutro matma a widze, paniki nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyjgyjy
CZY EGZAMIN Z BIOLOGII SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI, 1.TEST , 2.WYPRACOWANIE NA JAKIŚ TEMAT ..CZY NIE MA W OGÓLE WYPRACOWANIA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×