Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

@Przemuś Bodajże w tej z dyrektorem... hm.. w tej z nazwiskami po "m" :D Zielony kolor nadziei tej sali odebrał obywatelom jej resztki, gdyż po godzinie podobno nie było tam już niemal nikogo ;P No to faktycznie Ci się udało, ja jedynie o Jagiełło mogłabym powiedzieć więcej niż.. niż nic (co wstyd, na królewskiej dzielnicy mieszkam :D ). Ważne, że zdam, na piąteczkę to będę się starała na biologii w lutym. Tymczasem bardziej obawiam się piątkowej chemii.. nie wiem czy jest sens brać jakieś korki czy moja nieruszona jeszcze "chemia w pigułce" wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Przemuś Dopiero zobaczyłam ten gigantyczny monolog - gratuuję szarych komórek, jak można to zapamiętać :D Przyłączam się do matmy i fizyki w lutym! Strata roku nie wchodzi w grę! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemuś- dzięki wielkie, za tak szczegółowy opis zadań!!! Dzięki Tobie sprawdziłam i upewniłam się odnośnie kilku pytań ,które mi brakowały i wychodzi na to ,że większość odpowiedzi mam dobrze:D Zastanawiałam się ,odnośnie tej mapy z przebiegu II wojny ,czy nie chodziło o dokładniejszą informacje ,ale napisałam właśnie tak jak Ty -o lądowaniu aliantów:) Co do pytania o Rosję ,to też wpisałam samo hasło "rewolucja" ponieważ moim zdaniem, chodziło o samo nazwanie tego,procesu ,a rewolucje przecież w Rosji , były dwie (lutowa i październikowa).A temat w zadaniu otwartym ,dla mnie niestety był bardzo kiepski.Spodziewałam się czegoś bardziej"na czasie" typu komunizm, globalizacja ,no ale reasumując i tak nie będzie tak źle:) teraz jeszcze tylko angielski i byle do lutego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ambiwalentna_93 Oj tam, oj tam. :P Wystarczy nie palić, alkohol spożywać okazyjnie i w okazyjnych ilościach, uprawiać jakiś dotleniający sport, odżywiać się względnie zdrowo(ryby, orzechy, sery twarogowe i moja ukochana czekolada gorzka) no i słuchać porządnej muzyki(lata 60, 70, 80 i czasami 90), no i jak widać jakieś efekty z tego są. :D @Kiraaa89 Proszę serdecznie. :) Co do Rosji, to właśnie chciałem się upewnić, ponieważ cały czas mgliście świtało mi, że pod wykropkowanym miejscem napisali TYP przewrotu(nie zaś nazwę swoistą przewrotu) i byłem pewny czy to sobie wymarzyłem, czy tak było naprawdę. :) Na koniec jeszcze jedno zadanko - mieliśmy opis o koloniach u schyłku XIX wieku i mieliśmy z niego podać 3 przyczyny dla których kolonie były tak cenne dla kolonistów. Napisałem, że surowce, rynek zbytu i prestiż. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja kiedyś czytałem, że palenie marihuany leczy raka, i w ogóle jest panaceum na wszystko. :D Co do artykułu, nie napisali, że palenie wspomaga myślenie. ;) Napisali jedynie, że nikotyna(a tę można przyjmować na inne sposoby niż tylko palenie) może pozytywnie wpływać na mózg. Co palenia samego w sobie - można nim sobie porządnie zdemolować płuca i ogólnie zdrowie, co będzie powodować niedotlenienie, a te będzie negatywnie wpływać na zdolności mózgu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, artykułu polecającego palenie nawet nie otwieram, musiał go stworzyć ktoś komu już trochę szarych komórek wypaliło ;D Ale nie takie rzeczy już polecali. Joga, treningi autogenne, medytacja (z umiarem), lecytynka i pamięć jest :D Tylko moja nie do testu z historii, wychodząc włączyłam swój wyspecjalizowany mechanizm wyparcia i żegnaj przeszłości narodu! Jam lingwistka, również gorzką czekoladę jedząca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biologia dla mnie łatwa. Modliłam się o anatomię.:) A jak byłam uradowana jak test otworzyłam. Obawiam się teraz chemii..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Sweterek-powiem ci, ze pewnie masz racje, chociaz ja uznalem, ze za duzo tych kombinacji trzeba by bylo wypisac, bo tez zaczynalem od wypisywania (1,1) (1,2) ale to wiesz ile to kombinacji ile to zdarzen trzeba by bylo wypisac, watpie, ze tylko 36, spojrzalem na podstawowe pytanie jakie bylo w tym zadaniu czyli parzyste nieparzyste, i wedlug tego to zrobiłem no ale nie wazne :D ja juz zadnych zadan nie pamietam, jak przyjda wyniki to sie pochwale moja kolejna jedynka z matmy i juz hehe :D Nie ma co sie bac chemii ja zdałem, a do orłów nie naleze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
NILAK-fakt przyjda wyniki to zobaczymy.... och musza byc pozytywne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r6yuitu
Na biologii w teście było trzeba zaznaczyć jedną odpowiedź gdzie NIE można zarazić się wirusem HIV.Zaznaczyłam że dziecko które karmi się piersią matki to dobra odpowiedź, czy dobrze zaznaczyłam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak..zgodnie z tym co podali do wiadomosci od 2006r. w krajach UEoraz w USA obowiązuje zakaz karmienia piersią przez kobiety zakażone wirusem HIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r6yuitu
Tak myślałam :) Czyli mam źle, pytanie było mega podchwytliwe i banalnie proste i wiem że gdybym zaznaczyła "Stosunek płciowy" to zaznaczyłabym dobrze , przez chwilę chciałam właśnie to zaznaczyć ale dałam się nabrać systemowi który zrobił mi z mózgu harakiri :) Trudno no, straciłam 1pkt bo za tyle było zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojeju......
haha no rzeczywiscie przez stosunek płciowy NIE MOŻNA .. czy ty wiesz cokolwiek o tym wirusie??? bo chyba za bardzo sie nie uczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r6yuitu
Nie rozumiem Twojego naśmiewania się ze mnie.Widzisz ten stosunek płciowy był tam najbardziej podchwytliwy i był on również POPRAWNĄ odpowiedzią a dlaczego.Nie przez każdy stosunek płciowy osoba zarażona wirusem HIV może zarazić swojego partnera podczas stosunku a dlaczego ? Istnieje takie coś jak prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcyer
hehe dobre dobre... tam była odpowiedź z basenem prawidłowa... nie mozna sie HIV zarazić na basenie, reszta odpowiedzi była intuicyjnie prosta Osobiście zdawałem/zdaje całośc czyli 11 egzaminów, z fzyki poszło najsłabiej a to dlatego że 1. uczyłem się tylko 2 dni przed egzaminem, 2. nie dokonca wiedziałem jak wygląda taki egzamin a kiedyś kilka lat wstecz zdawałem podobne egzaminy w CKU w moim mieście i te egzaminy wtedy to była parodia egzaminu (dostawałes temat i pół godziny na opracowanie go z podręcznika po czym z kartki odpowiadałeś przed nauczycielem) cholernie żałuje że wtedy olałem sprawe ale no cóż zrobić... po3 za bardzo skupiałem sie na teorii, w zasadzie większośc formułek miałem wykutych ale co z tego jak z zadaniami kicha chociaż teraz wiem że były cholernie proste. W kilku innych egzaminach pomieszałem pare spraw ale powinno byc ok, Wos i przedsiębiorczośc rzeczywiście łatwiutkie, z biologii myslałem że bedzie trudniej, historia nie najgorzej ale wypracowania nie zrobiłem, pare odpowiedzi podałem błędnych czy nawet głupich (np z Konstantynopolem nie wiem czymu ale napisałem że to cesarstwo Konstantynopolu zamiast Bizancjum) ale to przez stres. Mata poszła mi gładko chociaż 5 dni przed egzaminem nie wiedziałem jak działać na ułamkach ale znalazłem na yt pierwszorzedne korepetycje i wchłonąłem temat Teraz to tylko chemia stanowi lekko problem, zobaczymy jak pójdzie bo jestem z tego kompletnie zielony ale ucze sie od wczoraj i cosmi tam wchodzi do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcyer
r6yuitu latex ma pory znacznie większe niz wirusy HIV. To jest bzdura ze z kondomem nie idzie sie zarazić i (bez urazy) ale aż boli świadomośc społeczna na ten temat. tam nie było nic podchwytliwego w tym pytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcyer
a pozatym w odpowiedzi było napisane wyraźnie "stosunek płuciowy" który z natury jest bez zabezpieczenia :) nie wiem ską takie wnioski na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcyer
a pozatym w odpowiedzi było napisane wyraźnie "stosunek płuciowy" który z natury jest bez zabezpieczenia :) nie wiem skąd takie wnioski na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcyer
a pozatym w odpowiedzi było napisane wyraźnie "stosunek płuciowy" który z natury jest bez zabezpieczenia :) nie wiem skąd takie wnioski na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaakk już mam
hej mam do was pytanie mieszkam sama z mezem i dzieckiem tylko mąz zarabia __ najnizsza krajowa i on mnie ubezpiecza nie jestem zarejestrowana w bezrobociu jesli wysle im tylko zarobki meza bede zwolniona z oplaty za egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild1122234
musisz sprawdzić czy pensja twojego męża nie przekracza progów ustalonych przez OKE na jedną osobę w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild1122234
tak na szybko liczone raczej nie kwalifikujesz się nawet na zwolnienie z części opłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild1122234
oj przepraszam mój błąd, liczyłam od średniej krajowej (źle przeczytałam;) najlepiej jak sama sobie obliczysz (zarobek netto dzielone przez 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moenejdfnhf
Do 30 września trzeba było złożyć deklarację wstępną maturalną (przegapiłam to). Czy to też nas dotyczy? To oznacza, że nie dopuszczą mnie do matury w tym roku? Czy zdający eksternistycznie wysyłają od razu deklarację ostateczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby zdające egzaminy eksternistyczne z poziomu liceum ogólnokształcącego: „Osoba, która uzyskała świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego na podstawie egzaminów eksternistycznych, składa deklarację dyrektorowi komisji okręgowej właściwej ze względu na miejsce zamieszkania, nie później niż do dnia 31 grudnia roku szkolnego, w którym zamierza przystąpić do egzaminu maturalnego. Do deklaracji absolwent dołącza świadectwo ukończenia szkoły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Wyniki w drugiej połowie listopada, dobrze pamietam? Jak ktos pamieta jeszcze zadania na matmie tej co teraz byla to piszcie co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×