Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość moonchild947
czarna182 No to świetnie, ja należę do gdańska..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
Tez c\ekam na wyniki z gdanska:( ale ile mozna :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albertasdasd
witam! z w-wa dziś dostałem pocztą wynik... niestety 26% ;/ 3 raz i znowu muka... masakrrrrra. Trzymam za was kciuki! może wy chociaż w lutym nie będziecie cke dorabiać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna182
oke gdańsk wczoraj wysłała wyniki no to czekamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznań melduje ,że dostał, wyniki!;) oceny bardzo zadowalające,warto było tyle się uczyć!:) oby jeszcze tak było z ostatnią sesją w lutym z przedmiotami ścisłymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrekkkk
Wyniki otrzymane, oceny bardzo zadowalające. Co teraz? Wysłać samo podanie o nastepne egzaminy i deklaracje maturalną? Czy jeszcze to podanie o zaliczenie przedmiotów? Czy to mogę zrobić później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
A jest ktos z Wrocławia kto dostal wyniki, ja pisalem tylko matematyke i narazie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zdane o wiele wiele lepiej, niż mogłabym się tego spodziewać! Tak więc da się super zdać włączając czwóreczki bez dużej roboty.. ale obstawiam, że to zapasy wiedzy w pamięci mi pomogły. Do "ścisłego" lutego trzeba będzie bardziej popracować :P Gratuluję wszystkim zadowolonym! :) @moonchild947 - tak dokładnie, do końca roku bez możliwości późniejszych zmian.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nasze OKE sprawiły nam przedświąteczny prezent i już teraz większości z nas wręczyły wyniki. :D A spodziewałem się jeszcze 10 długich dni oczekiwania(zazwyczaj wyniki sesji jesiennej przychodziły na przełomie listopada i grudnia). Wyniki mam takie: Fizyka - 2 - 22 pkt. Historia - 5 - 45 pkt.(opłacało się przerobić w miesiąc 1 100 stron podręczników licealnych ;p) Ogółem, mimo że zabrakło mi punktu do trójki i dwóch punktów do szóstki jestem bardzo zadowolony, gdyż cały czas od egzaminu miałem niesamowitego stresa czy w egzaminie z fizyki dociągnę do 15 punktów. :P Teraz to już z górki, pozostał j. polski, j. angielski oraz matematyka, potem matura i na końcu studia na UP w Poznaniu. :) Podawajcie swoje wyniki, porównamy je sobie, na ich podstawie stwierdzimy czy egzaminy były łatwe, czy też trudne. Na koniec dodam, że strasznie korci mnie by zobaczyć co zmajstrowałem na historii, tak więc jak najszybciej złożę wniosek o wgląd do arkusza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meine głupota
witam proszę odpowiedzcie mi na pytanie - czy do tych egzaminów można przystąpić bez żadnego kursu, zaliczonego semestru, wystarczy zdać egzaminy i dostaje się świadectwo u ukończeniu LO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@meine głupota Jak najbardziej. Wszelakie kursy, szkolenia itd. to tylko ułatwiacze wspomagające cel do którego dążymy, są oczywiście opcjonalne i niekonieczne. Możesz zdać wszystkie egzaminy podczas jednej sesji lub rozłożyć je sobie na np. 2 lata, jak ja to robię. :D Świadectwo które otrzymujemy, dotyczy LO ukończonego w trybie eksternistycznym, i ma tę samą 'moc' co konwencjonalne świadectwo, tak samo potwierdza wykształcenie średnie. @ambiwalentna_93 "Wszystko zdane o wiele wiele lepiej, niż mogłabym się tego spodziewać!" - rozumiem, że wpadła ci piątka z historii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna182
Zdane :) WOS 5 PP 4 Radośc i motywacja do dalszej nauki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Gratulacje, heh Przemus tez mialem 22pkt z fizyki, ale to juz dawno temu, na tej sesji podchodzilem, tylko do matmy i uwazam, ze byla latwiejsza niz poprzednio. Mam takie pytanie, jesli zdam teraz i dostane swiadectwo, a nie wysle deklaracji maturalnej, to, chodzi mi o to, czy teraz moge nie podejsc do matury a podejsc na nastepny rok? Albo kiedy bede chcial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chill12
wos 78% bdb polski 76% db tech. inf. 98% cel geografia 70% db historia 84% bdb chemia 76% db angielski 98% cel this is how we do it ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto
Powtarzałem w tej sesji tylko matmę i dzisiaj dostałem wynik (dop), mam więc wszystkie egzaminy zaliczone. Ale świadectwa nie było w kopercie - ono przychodzi osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Przemuś - o wiele więcej niż się spodziewałam, a nie niż to było możliwe ;p Uczyłam się 4-5 dni z czegoś do gimnazjum. Trójeczka! O 5 będę się starać jedyynie z biol i pol, jako wstępne sprawdzenie do dobrej matury, no i z angola 6 dobrze by było mieć, bo tylko to jedyne jakoś do mnie przemówi;D Ale gratuluję 5, UP? Ja pomyślałam, że prawo! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pugi
witam wszystkich ludzie prosze napiszcie mi jak to bedzie z matura bo ja nic nie wiem na ten temat a jak sie pytam jaworzna to odpowiada ze najpierw zdac egzaminy potem zajac sie matura...trzeba cos wysyłać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild947
zazdroszczę Wam wszystkim, ja ciągle czekam na wyniki:( Chyba oke Gdańsk rzeczywiście będzie ostatni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcyer
Jaworzno również zwleka z wynikami... powinny być w przyszłym tygodniu dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meine głupota
Dzięki za odpowiedź na moje pytanie. :) Co do matury to niestety jeśli ktoś jeszcze nie zaliczył wszystkiego w sesji w tym roku, to już nie zdąży na maturę 2013. I tak samo jeśli chce zdążyć na maturę w 2014 to musi wszystko zaliczyć w 2013. Bodajże 3 dni przed zaliczeniem wszystkich egzaminów trzeba już składać deklaracje maturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meine głupota
- jeśli kończy egzaminy w sesji w lutym to na 3 dni przed wynikami musi złożyć papiery do matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@meine głupota - można podejśc do matury 2013 zdając ostatnie egzaminy w lutym '13. W końcu licealiści zwykłego LO również dostają świadectwo wiosną przyszłego roku. @pugi - do końca grudnia tego roku musisz złożyć deklarację maturalną, jeśli chcesz podejść do matury musisz zdać wszytskie przedmioty w lutym, inaczej matura w '14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meine głupota
no nie jestem taka pewna, na innym forum co innego czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprawdziwsze informacje lepiej zdobyć wykonując jeden tel do OKE, nie ma co ludzi straszyć, że do matury nie mogą podejść. I po problemie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto
Oczywiście, że można zdać w lutym i podejść do matury w 2013. Spokojna głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@NILAK W zapisach OKE nigdzie nie znalazłem zapisu, że deklarację należy składać zaraz po otrzymaniu świadectwa, w tym samym roku, tak więc wysnuwam wniosek, że tak jak 'zwykli' śmiertelnicy z normalnych liceów i innych szkół średnich możemy do matury podchodzić kiedy chcemy, teraz, za rok czy też jak będziemy mieli 90 lat. :) @chill12 Rzeknę tylko tyle - o kurczątko! :D @ambiwalentna_93 No i elegancko. :) Co do prawa - gdzież tam prawo. Po takich studiach(dość trudnych oraz nieźle obleganych) bez odpowiednich koneksji(których nie mam) bezrobocie jest pewne. Poza tym w technikum nic nie miało na mnie takich właściwości usypiających jak właśnie lekcje prawa. Wszystko było łatwiutkie, ale nie było lekcji bez minimum kilku ziewnięć. @pugi Najkrócej - jeżeli niczego nie zdawałaś, to do XXX/XI/MMXII(masz jeszcze kilka dni, tak więc drukarka i długopis szybko w ruch) składasz wniosek o dopuszczenie do egzaminów(wraz z nim świadectwo i kserokopia dowodu osobistego). Jeżeli już coś zdawałaś to nie musisz składać wniosku o dopuszczenie, składasz wniosek o zdanie wszystkich egzaminów w lutym 2013 r., do tego przedstawiasz dowód wpłaty za egzaminy(trochę trzeba wydać za całość, bo około 1800 zł, ale można załatwić sobie zwolnienie). Masz na to czas do końca roku, do XXXI/XII/MMXII. Do tego samego terminu masz czas na złożenie deklaracji maturalnej(co i jak wyjaśnialiśmy na poprzednich stronach). ''a jak sie pytam jaworzna to odpowiada ze najpierw zdac egzaminy potem zajac sie matura'' - albo ich źle zrozumiałaś, lub coś nie znają się na rzeczy. Z tego cytatu wynika, że bym mógł zdawać maturę w 2013 roku to już teraz w październiku musiałbym zdać wszystko. Tym czasem w lutym piszę ostatnie egzaminy i z kilku źródeł(m. in. Pani dyrektor OKE Poznań) wiem, że to wcale nie koliduje z przyszłoroczną maturą. Sprawa jest jasna - składamy do końca roku deklarację, zdajemy egzaminy w lutym, jak zdamy całość to dajemy świadectwo eksternistycznego LO i piszemy maturę w maju, jak nam się noga powinie to piszemy maturę w 2014 roku. @meine głupota Jest tak jak pisałem, zdając w lutym 2013, można pisać za 4 miesiące maturę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco999999999
Dostał już ktoś wyniki z OKE Jaworzno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek12
do mnie tez juz dotarly wyniki z matmy,zdana matma,wkoncu :D a wiec czekam tylko na swiadectwo,moje tez nie przyszlo razem z wynikami :D alez szczesliwy dzien :D gratuluje wszystkim co zdali. Co do matury,wiem na sto procent,bo sama mialam zlozona deklaracje maturalna i czekalam na wyniki w lutym,juz bylam zapisana w szkole,zlozylam papiery bylam tam,ale niestety oblalam matme i nie moglam przystapic,a wiec wszyscy Ci co zdaja jeszcze w lutym,moga przystapic do matury w maju;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×