Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Skąd ja to znam. Ale na szczęście, wszystkie koperty z wynikami, które otwierałem były dla mnie pozytywne. W tamtym roku o tej porze też panikowałem, że nie zdałem biologii a zdobyłem 25p. Więc nie ma co panikować przed oficjalnymi wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również bardzo nie lubie tego momentu, jeśli nie zdałem to matmy..wtedy się załamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ! mogłyby już być te wyniki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro dostaniemy wyniki, 20 tego większośc osób dostała wyniki, rok i pół roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądanie na listonosza oraz sprawdzanie na kafeterii czy inni przypadkiem nie dostali już wyników. Z czymś mi się to kojarzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jakoś w tej sesji wyjątkowo mało osób sie udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consta
Bogu dzięki jestem chora i mam zwolnienie lekarskie dlatego mogę "w spokoju" wyczekiwać listonosza! Mam nadzieję, że dostaniemy jeszcze w tym tygodniu wyniki. Okropnie boję się fizyki, bo była przerażająca. Najgorsza jest to oczekiwanie, bo sama nie wiem czy mam brać się w przygotowania do matury czy też nie. Z jednej strony jestem dobrej myśli, ale z drugiej lampka w głowie "a jak nie zdałam to po co się uczyć, a nie będę zapeszać zacznę robić prezentację maturalną jak przyjdą wyniki". A u Was jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
consta dokładnie tak ! Ja miałem pierwszą poprawkę z Fizyki i bardzo żałuję że nie przygotowałem się do tego przedmiotu w październiku bo teraz jak ogarnąłem temat to fizyka w październiku była łatwa. Ta którą teraz pisałem była masakrycznie trudna, bardzo niekonkretnie i dziwnie, mało zagadek a więcej zadań z liczeniem i mnóstwo przekształcania wzorów. Tylko fizyka trzyma mnie przed średnim wykształceniem i mam ogromnego stresa, boję się że nie zdam i będę musiał pisać kolejny raz w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony44
jestem prawie pewien że wyniki dostaniemy jeszcze w tym tygodniu, stres wielki, największy będzie moment przed otwarciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdacie, to później będziecie odliczać każdą minutę do matury. Można dodać cenną minutę. Dlatego ja chciałem wszystko zdać w październiku i mieć spokojne 150 dni do matury. Już pewne, 5,6,7 i 9 maja ma się wstawić w szkole przed godziną 9:00. Nawet już kupiłem garnitur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam w d***e maturę, chcę średnie żeby zrobić policealną szkołę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podobnie mówiłem jeszcze troszkę ponad rok temu. Ale jak masz średnie, to chcesz maturę a jak maturę to studia najlepiej dzienne. Masz tytuł inżyniera lub licencjat to chcesz magisterkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś znowu dzwoniłam do oke Łomża i znów ta sama odpowiedź że wyniki 28ego no ale coś mi tu nie pasuje bo zawsze wyniki były okolo 20ego a swiadectwa tydzień później no ale po co by mieli kłamać nierozumiem tego więc i tak dziś czekam na listonosza bo może coś sie ludziom z oke pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja liczę że dziś dostanę, jak mogą do 28 czekać skoro ludzie muszą do 7 oddać bibliografie, to niepoważne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sesji jesiennej wyniki dostałam w ostatni piątek listopada. Mam nadzieję, że teraz tak nie przytrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już listonosz był i bez listu dla mnie także może jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze w oknie i czekam na listonosza ale cos go dlugo nie ma i pewnie juz nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prześledziłem temat i w poprzednich dwóch sesjach większość miała wyniki 20stego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Warszawy. Myślę, że może dziś wysłali i jutro, najpóźniej w poniedziałek przyjdzie list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również jestem z Warszawy, myślę że poniedziałek to realny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem strasznie zniecierpliwiona wiec zadzwonilam do oke wawa i wyniki zostaly wyslane w poniedzialek wiec powinny juz byc ppan chcial mi podac moje wyniki ale niestety to nie moje oke wiec podaje wam nr tel 224570322 dzwoncie i podajcie pesel i wam podadzo i dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zostały wysłane w poniedziałek to dziś powinny być ewentualnie jutro. Chociaż dziwię się bo zwykle data wysłania to było dwa dni przed dostaniem czyli wczoraj juz powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeszcze jedna uwaga, listy z oke Warszawa zawsze dostawałem do skrzynki a nie do rąk własnych, więc nie jest to wysyłane poleconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o OKE Jaworzno, to jak wysłali listem poleconym wyniki w poniedziałek to we wtorek już były. Ja też jak wysyłałem list polecony w dzień roboczy to następnego dnia dochodził do OKE. A ja już dziś się dowiedziałem o terminach egzaminów ustnych, polski mam na 15 maja a angielskie na 22 maja czyli oba w czwartek. Fajnie, że mam tydzień jeszcze na naukę angielskiego - świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na waszym miejscu zadzwonila w moim oke nie chca mi podac wynikow i malo tego podają mylne informacje ale skoro oke wawa podaje wiec warto bylo by sprawdzic a nie spierac sie kto lepiej zna procedury oke i poczty polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z oke warszawa raz miałam list poleconym, ale wyniki i tak normalnie do skrzynki były. To poczekam do jutra, jak nie to zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na liście z listopada mam datę 18 listopada, więc OKE moje wyniki miała już wcześniej skoro 18 jest data sporządzenie pisma. Więc nie rozumiem po co trzymać ludzi w niepewności. Przecież nikt nie chce aby przysyłali świadectwa, tylko wyniki. Każdy sobie sam może ustalić, czy zdał wszystko czy nie. Ja dostałem wyniki chyba 20. I już żyłem bez stresu. Spokojnie sobie czekając na świadectwo. A to jest prawda, że na złożenie bibliografii zostaje tydzień. Ja nad swoją bibliografią pracowałem przeszło miesiąc. Biblioteka, księgarnia, biblioteka i jeszcze TZN w Częstochowie, dobrze, że chcieli mi sprawdzić tą bibliografię. Bo wcale nie mieli takiego obowiązku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na wyniki z OKE w Jaworznie, póki co cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×