Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
A ja nie podchodzę do matury bo nie wybieram się na studia. Jak tylko skończę eksterna to wybieram się do szkoły policealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ? nawet jakbyś nie zdał/a to nic by się nie stało a zawsze próbować warto, ja sie zastanawiam czy po maturze nie zrobić technikum mechanicznego, zawsze praca w jakimś warsztacie by się znalazła co innego niż po studiach humanistycznych..do technicznych niestety nie mam głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wam się życie poukladało, że eksterne piszecie? Chodziliście do zawodówek czy problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłem trzyletnią szkołę zawodową, ale chcę się przekwalifikować dlatego wybrałem ekstern. Z niecierpliwością czekam na wyniki. Nie wiecie kiedy będą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię systemu szkolnego, obcinania skrzydeł uczniom przez nauczycieli. W szkole każdego traktuje się tak samo, ale w tym złym sensie. Nie ma indywidualności, a każdy jest inny, każdy uczy się inaczej, każdy ma inne poglądy. W szkole musisz być taki jak nauczyciel sobie życzy, taki jak każdy. Wkłada się do głów określone poglądy i nie może być inaczej. Nauka nauką... Nie mówię, że szkoła nie uczy, bo to zależy tylko od ucznia, ale nauczyciel mając w klasie 30osób jeden temat będzie przerabiał dłużej niż uczeń sam w domu. Wiadomo, ze z programem w szkole TRZEBA iść do przodu, więc często uczniowie mają duże braki. Ucząc się samemu masz czas na każdy temat, bo to Ty decydujesz czy uczysz się o 8rano, o 16 czy o 24. I czy uczysz się dzisiaj matematyki, polskiego, czy może biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałabym wiedzieć kiedy będą wyniki z tej sesji egzaminacyjnej chodzi o OKE Jaworzno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyniki podobno mają przesłać pocztą około 24marca czy coś koło tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na ostatni wynik egzaminu mam nadzieję pozytywny i mam takie pytanie, czy jak zdam to przyjedzie od razu świadectwo czy najpierw przychodzą wyniki a później świadectwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjdą wyniki. Świadectwo musisz odebrać osobiście, wyjątkiem są sytuacje, w których np. nie możesz odebrać świadectwa osobiście, bo mieszkasz daleko to wtedy mogą wysłać poleconym. Nam tak mówili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez skonczylam zawodowa prace mam ale chce czegos wiecej nie wiadomo nigdy co bedzie za kilka lat a to zawsze lepieij miec srednie o maturze tez mysle ale nie w tym roku ze wzgledu na braki w jezyku ogolnie fajnie cos robic znowu dla siebie:) tez bede czekac na wyniki z niecierpliwoscia bo mam zamiar isc teraz na jakies studium no to samych pozytywnych wyników wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby się nie ociągali ze sprawdzeniem prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, dadzą rade sprawdzić wszystkie prace na czas. Tylko, że na oddanie bibliografii będzie mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz może do którego bibliografia i plan ramowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpóźniej miesiąc przed maturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibliografia jest do 7 kwietnia. A ramowy plany wypowiedzi nie jest obowiązkowy, ale pomocny wiec warto go dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egzaminowy, jak dobrze pamiętam to chyba mówiłeś że chcesz zdawać rozszerzoną mature z matematyki. Jeśli tak to z jakich stron sie uczysz albo z filmików? Bo na matemaksie to nie ma tam zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, mam zamiar zdawać matematykę też na poziomie rozszerzonym. Faktycznie na matemas-ie jest mało z matematyki rozszerzonej. Osobiście kupiłem książki Andrzeja Kiełbasy oraz matura 2014 krok po korku(Operon) oraz trafiłem na fajne filmiki na ze względu na kontrolę antyspamową nie piszę gdzie. PiEduPl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi sie czas dłuży. egzaminy zleciały nawet nie wiem kiedy. a gdzie te wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyśmy w spokoju zdali matury, obawiam się że mogą co niektórzy z nas być powołani do wojska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie, sytuacja jeszcze nie wygląda tak źle. Na razie wojska Rosyjskie opanowały tylko Krym. Ale gdyby doszły do Kijowa, to może być rożnie. Jakoś osobiście nie uważam, że art. 5 traktatu Waszyngtońskiego będzie nas chronił. Mało kto chce się przeciwstawiać Rosji i podejrzewam bardzie, że zachód zrobi to co zrobił w 1939roku. Ale na razie nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20-30 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze sie przeciez udac czemu nie! ja tam wierze ze jak sie wie to sie uda :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela to franca
Ela nie spamuj bo zgnijesz w radzieckim kołchozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza jak by makiem zasiał. Tak się uczycie, czy niecierpliwicie ile punktów zdobyliście z poszczególnych egzaminów? Ja osobiście uczę się pilnie do matury i widzę naprawdę duże postępy. Nie całe dwa miesiące i matura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc przyda Ci się wiedza, że niecałe piszę się razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam na wyniki... mogłyby już być, bo człowiek nie wytrzymuje nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też czekam i stres niesamowity. jak zdam wracam do pracy jak nie to dalej bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ustne to najgorsze egzaminy.. pewnie nie zdam angielskiego bo ze stresu wszystko zapomnę :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×