Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość aaamelkaa
No właśnie nie, posta napisałam źle po prostu bo mam nagmatwane w głowie. Skoro -2 to krótkowzroczność to ja wpisałam dalekowzroczność bo myślałam że taka soczewka koryguje taką wadę ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wada wzroku +2 to prawie moja wada wzroku(2,5). Na egzaminie w październiku też było podobne zadanie. Akurat na tej wadzie wzroku to ja się znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że egzaminator który ocenia daną grupę naciąga ocenę tym którzy napisali odpowiedź dobrze ale źle ją np przyłożyli względem czegoś niż tym którzy w ogóle nie napisali żadnej odpowiedzi bo jej nie znali ? Chodzi o to czy oni oceniają surowo punkt w punkt czy naciągają jak widzą że ktoś ma pojęcie mniejwięcej o całym materiale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wszystko musi być zgodne z ich kluczem odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciał mieć wadę na plusie, na minusie nie widzę dalej niż na 10 metrów do przodu, za to makro mam ostre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadanie z połowicznym rozpadem 5 lat, po jakim czasie ubędzie 75% czy coś takiego, ja dałem 10 lat ale w sumie bez obliczeń więc nawet jak dobrze to dostane jakiś punkt za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam było że po 7,5 roku rozpadnie się 75%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zaznaczyliście odpowiedź w zadaniu pierwszym w tym z tą piłką rzuconą pionowo w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam po fizyce ludzie co ? U nas w Bielsku pisało ponad 50 osób z czego połowa wyszła z sali po około 30min od rozpoczęcia egzaminu. W drugiej godzinie została na sali zaledwie garstka. Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś łatwiejszego, mało teorii i bardzo dużo zadań było. Nic o prądzie, nic o świetle, kinematyki i pracy mocy zero. Niby było to podzielone na różne działy ale skupiało się to na obliczeniach i samych zadaniach. Jestem zawiedziony fizyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fizyka była trudna, chyba każde oczekiwał czegoś innego. Szczególnie biorąc pod uwagę poziom trudności innych egzaminów. Mam pytanie czy jak zapomniałam dopisać jednostki w odpowiedzi do zadania to zaliczą mi? Chodzi mi o zadanie z obliczeniem częstotliwości, gdy T=2s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze lepiej napisać jednostki, bo to napewno nie błąd, a też jest różnica między np 2s a 2h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w wyniku powinno być 1/2Hz, bo częstotliwość w hercach, ale totalnie mi to umknęło, przypomniałam sobie jak wyszłam z sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jak z sali wyszedłem i zacząłem an spokojnie myśleć to masakra, takie podstawowe głupie błędy zrobiłem że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consta
a pamiętasz jakieś swoje odpowiedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było jedno zadanie z objętością gazu do czasu. Było trzeba zaznaczyć w którym momencie 1,2,3,4 gaz ma najmniejszą objętość to zaznaczyłem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy pytanie moje było już zadane czy nie, ale jestem ciekawa czy mogę zgłosić się na te egzaminy mając 17 lat? Tzn ja chce zdawać w trakcie sesji zimowej(2015), 18 lat kończę w styczniu, a zgłosić się trzeba bodajże w listopadzie, czyli mając 17 lat. Czy już w trakcie zgłoszenia trzeba mieć ukończone 18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zadzwoń i się zapytaj ale w tym wypadku pewnie pozostanie Ci sesja jesienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest żeby ukończyć 18 lat przed rozpoczęciem sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zazdroszczę tych 18 stu lat :) niestety ja 2 lata straciłem bo nie wiedziałem o tych egzaminach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu piszecie eksternistycznie? :) bo ja się źle czuje w szkole, chce studiować, ale do matury wole się sama uczyć, a po za tym leczę się z depresji :) nie było mnie też pół roku w szkole ze względu na wyjazd zagraniczny, urlopowana byłam, chodzę do ogólniaka, który niegdyś był moim marzeniem, a się w nim potwornie źle czuję :) mam jeszcze jedno pytanie :) czy są większe trudności z dostaniem się na studia mając eksternistycznie zdane lo i maturę czy nie ma różnicy i liczą się tylko punkty z matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na studia patrzą na maturę. nie obchodzi ich do jakiego liceum chodziłaś. poza tym rekrutacja w większości jest drogą internetową, gdzie komputer liczy wyniki matur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wrażenia po polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki był temat wypracowania z polskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rola podróży w życiu bohaterów literackich" - omów na podstawie dwóch utworów literackich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski łatwy był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcecie studiować po maturze? I jak tak to co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce studiować informatykę na UŚ. No i w sumie jeszcze muszę jakimś cudem dostać te 15 pkt z historii i polskiego. O resztę się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się może spotkamy?:) Ja też planuje studiować informatykę na Uniwersytecie Śląskim, konkretnie na WIINOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że idę na studia, teraz jest przecież taka moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×