Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Szlak by trafił ten niemiecki proszę dajcie wskazówki z czego się na niego uczyliście że zdaliście mi tylko on został ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy świadectwo z wynikami przychodzi w dużej czy małej kopercie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalęży czy pozytywny czy negatyny ten drugi w małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Gdańska ktoś dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z Krakowa jeszcze nic nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kraków mam niestety bez świadectwa matma cholerna do poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o niemiecki to ja od wrzesnia chodzilam na kurs do azs oczywiscie dla poczatkujacych bo to jest warzne zeby od poczatku zrozumiec gramatyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie był u mnie listonosz! Zdawałam w Krakowie, w dwóch sesjach i dziś listonosz przyniósł mi świadectwo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Gdańska wysłali wczoraj, chociaż dzisiaj nic nie doszło do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To większość z nas melduje się 5 maja na "starcie" maratonu matur. W szkołach, do których zostaliśmy przydzieleni.A "meta" w dniu 27 czerwca(przekazania świadectw maturalnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna sprawa egzaminy wszystkie zaliczone. Chciałem podziękować egzaminowanemu i wszystkim którzy się wzajemnie wspierali i wymieniali materiałami przed sesja. Jeśli chodzi o Jaworzno dostałem wyniki odrazu ze świadectwem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z Jaworzna dalej czekam i czekam !! Cholera już myślałem że dzisiaj je dostanę a tu znowu weekend trzeba czekać do poniedziałku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urys31
mam takie sa jakies prubne egzaminy eksternistryczne oprucz te co sa na oke? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań dzisiaj dostał wyniki. Zaliczyłam wszystko co zdawałam, jeszcze 4 przedmioty i średnie witaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś chce to mam arkusze z matematyki 2010, fizyki 2010 i 2013. mogę wysłać na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś w takiej samej sytuacji jak ja w 2013 roku. Ja też zdawałem 7:4. Teraz do sesji zostało jeszcze dużo czasu, ale czas szybko leci. Więc wato sobie rozplanować czas. Co się uczyć w danym miesiącu. Ja się dużo uczyłem oczywiście zdałem, ale oceny uzyskałem gorsze. Ale czy z fizyki dostateczny, to zła ocena, czy taka sama z chemii? Masz teraz ponad rok do matury, trudniejszej, ale jak zdasz wszystko w październiku to masz 160 dni do matury na przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urys31
to ja prosze urys31@wp.pl a moze ma ktos z jezyka polskiego? a jak nie czy zawsze z pisania jest rozprawka czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej.czy moglbys przeslac mi te arkusze probne z poprzednich lat z gory dziekiuje.annarogoz@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki jeszcze raz podaje swoj adres wczesniej jakos nie poszlo. annarogoz@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z niemieckiego nie ma ktos takich arkuszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy matura od przyszłego roku ma być taka trudna taka trudna? Moim zdaniem powinna wrócić matura ta co była kiedy rodzice zdawali. Teraz trzeba się postarać żeby nie zaliczyć matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, to niech ona sobie wraca, ale jak ja już zdam według obecnych zasad. Jak będę miał już świadectwo dojrzałości w ręku, będę wtedy w stanie poprzeć takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej co z tymi arkuszami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie dostałem wyniki, cho*erna matematyka.. Znowu czekać do października.. :/ Szkoda, że tych egzaminów nie można gdzieś obejrzeć, bo pewnie nie raz było tak, że ktoś nie zdał bo źle mu policzyli punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się złościć, fakt ewentualna matura w maju 2015, ale jest sporo czasu do nauki. Skoro masz tylko jeden przedmiot do zaliczenia, to możesz się skoncentrować tylko na nim. Przy tak dużym okresie czasu możesz nawet przygotować się do matury rozszerzonej z matematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijjjjja3003
Witam wszystkich! Chciałam wszystkim podziękować za pomoc w egzaminach..nie pamiętam dokładnie kto pisał co trzeba mniej więcej wiedzieć aby zdać egzamin z fizyki, ale były to przydatne rzeczy i w końcu,za 3 razem, mi się udało zdać i ukończyć egzaminy. Teraz tylko przygotowanie się do matury. Dzięki serdeczne za wskazówki, bardzo się przydały i nareszcie mam średnie! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszly wyniki. 11/11 zaliczone. Ludzie warto podejść do wszystkiego za pierwszym razem bo jak widać można zdać. a moja nauka zaczęła się jakieś 2 miesiące przed egzaminami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkim. Chciałam się pochwalić, zdałam 11 egzaminów w jednej sesji. Naprawdę ... Otrzymałam dziś świadectwo z OKE w Jaworznie. Gratuluję wszystkim, którzy uzyskali pozytywne wyniki. Dziękuję również wszystkim, którzy udostępniali tu pomocne materiały. Pozdrawiam (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×