Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Meteusz12
Nie chodzi o dowiadywanie się tylko o zdanie innych na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteusz12
jak w ogóle wyglądają z obcego egzaminy? abc w większosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteusz12
A jakiś kanał z Chemią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteusz12
Chemia, Fizyka, Matematyka. Tego obawiam się najbardziej. Reszta to jakoś pójdzie bo to pojęcia albo wkuwanie a to cholerstwo trzeba rozumieć jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemia nie jest taka trudna, jak by można przypuszczać. Na maturze jest trudniejsza. Jak wyglądają egzaminy można się dowiedzieć z informatorów(2007 i 2010), ale raczej poziomu trudności na egzaminach nie reprezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteusz12
Ja przyznam że całe gimnazjum i 2 lata technikum najpierw a potem liceum profilowanego na kompletnym farcie przeleciałem z Chemii. To jest niepojęte. A jak pomyśleć teraz to cholerstwo zdawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie sugeruj się arkuszami maturalnymi, na egzaminach eksternistycznych jest łatwiej. Wystarczą podstawy, nie jest tak źle. Ja zdawałem w październiku i zdałem bez trudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
W 2015 roku trzeba będzie zdawać dodatkowy przedmiot na poziomie rozszerzonym, ale to chyba nie jest tak wielkim utrudnieniem.Jedynie ustny j.polski może sprawić trudności, ale i tak jak uda mi się zdać egzaminy to chcę jak najlepiej przygotować do matury. Zresztą teraz matura jest tylko potrzebna na studia,ważne jest średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie egzaminy zostaną "zreformowane". Moim zdaniem trudniejsza będzie matematyka oraz polsku ustny. Na stronie CKE, masz nowe arkusze przykładowe na rok 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Polski ustny na pewno tak w porównaniu do prezentacji. Prezentacje tworzysz wcześniej, konkretny temat, a 2015 nie będziesz wiedział co wylosujesz.Dlaczego matematyka będzie trudniejsza twoim zdaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Trochę się naczytałam, ale wciąż nie wiem. Jak pisze egzaminy w lutym, to mogę pisać maturę w maju, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moge zlozyc deklaracje nie majac nic zaliczone? Zdaje Wszystko w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pod warunkiem zadeklarowania wszystkich przedmiotów na sesję zimową 2015(czyli w lutym). Wystarczy jeden nie zaliczony przedmiot i na maturę będzie trzeba czekać do maja 2016roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteusz12
Jak to jeden przedmiot na poziomie rozszerzonym? Ale się wpieprzyłem... i to od przyszłego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteusz12
dobra, jeden ale może być z podstawowych a ja myślałem że na zasadzie jeden dodatkowo prócz tych podstawowych. Tak to wezme rosyjski i bez płaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminy eksternistyczne trzymają poziom matur i są praktycznie takie same. Zdawałam w trzech sesjach a później maturę i jak dla mnie poziom trudności był taki sam, btw na maturze nawet łatwiejsze pytania trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż z tego, że dodatkowy na poziomie rozszerzonym, skoro nie ma progu zdawalności. Samo przystąpienie jest równoznaczne z jego "zdaniem". Gorsze jest to, że będą trudniejsze pytania na poziomie podstawowym z polskiego oraz matematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urys31
Mateusz pociesze cie ze tym kursie nie ma wszystkiwgo do egzaminy wiem bo nie stety tez to kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urys31
czy ktos zdaje na dolnymslasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteusz12
Jak to nie ma wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma, ja chodziłam na kurs do szkoły CK Efekt płaciłam 140zł/miesiąc a pierwszy miesiąc za darmo miałam. Kurs wyszedł mnie 1600zł w całości. Troszkę materiału przerobiliśmy ale nie wszystko i tak uczyłam się dodatkowo w domu z internetu i książek od mojego taty. Na kursie też zależy od nauczyciela dużo bo z Wosu i PP mieliśmy babkę która wałkowała w kółko to samo zwyczajnie nas olewała z kolei kobieta z J Polskiego fajnie nas przygotowywała, robiliśmy zadania domowe, rozprawki, wypracowania i tak dalej. Generalnie sama na własnej skórze przekonałam się że nie warto płacić tych 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteusz12
Z tym że nie wiem czemu mi to mówisz skoro ja na żadne kursy nie chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urys31
Mateusz ja je tez to tez wykupilam z upewnianiem ze sa wszytkie materialem a uczac sie widzialam braki szczegulnie te tety rozdzialowe. masz tam wymogi to sobie porowniaj. muj korepetytor z matematyki wysmial te material

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteusz12
Nie wiem, dla mnie to aby zaliczyć. Ja nie celuję w wyższe oceny. Aby mieć przepustkę do matury. A matura to oddzielna sprawa. Tak naprawdę to na świadectwo licealne nikt nie patrzy tylko na mature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz głupotę napisałeś :) Na świadectwo licealne nikt nie patrzy tylko na maturę ? Zobacz sobie na ogłoszenia o pracę, do większości potrzebne jest świadectwo ukończenia szkoły średniej także jak nie masz średniego to nie możesz nawet rekrutować :) Ja mam zawód kucharza i zrobiłem LO eksternistycznie a matury nie robiłem bo na studia się nie wybieram. Chodzę do policealnej szkoły w zawodzie technik elektronik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×