Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość egzaminowany
Tak ogólnie pisałem o angielskim. Mam problem, ale chodzę co poniedziałek na lektoraty mam je w programie studiów 90 minut raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie czy na chemii jest duzo zadan abc? Czy większość to zadania do rozwiązania i z czego sie pouczyć Z chemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są zadania abc, są też rysunki do wyboru prawidłowe, są też zadania z prawdą i fałsz, reszta to liczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany z czego maturę zdawales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Z czego przygotować się z chemii, mam zrobione notatki, natomiast co jest najważniejsze? I czego można spodziewać się na egzaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to mozliwe i czy w ogole mozna cos z tym zrobic no nie wiem juz 222 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reakcje chemiczne są zawsze, zasady kwasów, stężenie molowe, tlenki, alkany alkeny alkiny, aminokwasy białka cukry, sole,nie wiem co ci powiedzieć. Generalnie podchodząc do takiego egzaminu trzeba znać podstawy każdego działu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego spodziewać się na wosie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOS to chyba najłatwiejszy przedmiot z wszystkich, przynajmniej dla mnie. Bodajże 95% osób zdaje za pierwszym razem. Jeśli ktoś posiada podstawową wiedzę na temat gospodarki, polityki, działania urzędów, to z palcem w pupie zda :) Przypomnijcie sobie wszelkiego rodzaju skróty typu UP, PIP, UE, PUP, MEN itp itd, plusy i minusy bycia w Unii, działanie gospodarki, sejm, senat, waluta. To są podstawy które zawsze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Maturę zdawałem ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych oraz rozszerzona matematyka. A wos jest banalny, jak oglądasz telewizję czytasz gazety oraz coś tam przeczytasz z książki oczywiście pobieżnie o wos-ie to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, a czego można spodziewać się na gegrze? Jest łatwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na geografii jest troszkę obliczeń np w jakim czasie ziemia obiega słońce, położenie rzek, morza, jeziora, oceany, kontynenty, jakie surowce i gdzie się wydobywa w Polsce, charakterystyka lodowców, wydmy, najwyższe i najniższe szczyty gór, typy klimatów, strefy klimatyczne..Jest tego troszkę ale pamiętam że na moim egzaminie było dużo z geografii polskiej. Były też rysunki i było trzeba oznaczyć jakie pojęcie przypada do konkretnego rysunki. Zaznaczanie w którą stronę wieją wiatry itp. Dacie radę, nie jest tak strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ma ktoś może arkusze z matematyki z sesji zimowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanie. Zaczynam przygotowania do egzaminow. Poki co szereguje informacje ktore rzeba sie nauczyc itd. Mam skonczona szkole podstawowa (8 lat) i technikum budowlane trzy lata i chcialem spytac czy istnieje mozliwosc zeby OKE zaliczyla mi czesc przedmiotow ktore mialem w technikum a ktore zostaly zakonczone. Np Gepgrafia, chemia, historia, informatyka, wos. Wiecie cos moze na ten temat lub gdzie mozna sie dowiedziec czegos?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo uczyliscie się do wosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałem że trzeba być kretynem żeby geografii nie zdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka łatwa geografia jest? Ja trochę się jej boje, bo jest dużo materialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie patrzylam na raport z wyników egzaminów tych i rzeczywiście geografia ma zdawalnisc 94% w sesji zimowej 2012 wiec jest spora, pewnie egzamin jest dosyć łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie czy trudna czy nie to zależy od tego jaki sobie cel stawiasz. Aby zdać i mieć to cholerstwo z głowy czy jednak walczyć o wyższe oceny. Z moich obserwacji wynika że ludzie tutaj trochę koloryzują. Rozmawiałem z osobami przed egzaminem i mówili że to nie jest takie trudne. Faktycznie, jak dostałem arkusze (ja akurat aby zdać, nie walcze o nic więcej) to stwierdziłem że spodziewałem się czegoś o wiele straszniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dużo uczyles się gegry żeby zdac? Ja chce tylko zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci że ja dopiero do czterech egzaminów podchodziłem... tydzień temu. Mówię na ich przykładzie. Do geografii coś tam się pouczę, powtórzę żeby nie było że kompletnie bez przygotowania. Z Chemii raczej leżę ale ostawiałem i tak ścisłe na luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo Jezu, ile masz zamiar zdać egzaminów w tej sesji? Jak poszły ci te 4 egzaminy, myślisz ze zdasz, jak oceniasz ich trudność? Ja pisalem tylko biologię i informatyke Co zdajesz w ten weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie podchodzę do wszystkich. Z tamtych 4 myślę ze 3 mi zaliczą. Ogólnie do tamtych nic się nie uczyłem. Z polskiego zero jedno wielkie zero nauki a 15 punktów myślę że lajtem zainkasuję. Wiedziałem że biologia będzie trudna. Stawiałem pod względem trudności obok chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjess
ja też podchodzę do wszystkich egzaminów w tej sesji :) angielski, polski, TI - strasznie łatwe, aż zdziwiona byłam ze polski taki łatwy bo spodziewałam się czegoś znacznie gorszego co do biologii to jestem przekonana że na 90% nie zdałam, z chemią pewnie skończy się podobnie... a jak z historią, większość zadań abc czy jednak otwarte? pisał już ktoś tutaj? bo najbardziej się jej obawiam z pozostałych egzaminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na biologii pierwszy wyszedłem :DD Pisałem jakieś bzdury z dupy. Może z 10 punktów naciułam fartem :P Zaraz po mnie jeden gość też wyszedł zrezygnowany. Chyba czekał aż ktoś wyjdzie przed nim... nie wiem. Wszyscy na kacu po meczu byli xDD kto tam o eksternach myślał w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dużo się uczucie do tych egzaminow czy tak dzień przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345645
zamiary uczenia sie byly sporo przed ale oczywiscie ciagle cos i w wiekszosci nauka dzien przed :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjess
no tak z biologią poszaleli w tej sesji :D ja głównie strzelałam bo o większości pytań coś tam kiedyś słyszałam/czytałam i faktycznie jak potem sprawdziłam to w kilku pytaniach trafiłam, no ale na pewno nie 15 punktów - nie oszukujmy się, cudów nie ma :D ja uczę się dosłownie dzień przed hahaha :) myślę że te 8 przedmiotów na spokojnie zdam, a z biologii, chemii i prawdopodobnie historii leżę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345645
to widze mamy dokladnie tak samo co do egzaminow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×