Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Zdałam egzaminy w ostatniej sesji. Czy mogę poprosić swoje OKE o przesłanie mi moich arkuszy egzaminacyjnych ? Chciałabym wiedzieć jak mi poszło, co umiałam, co musiało być poprawione i tak dalej. Jak to załatwić ? czy to jest płatne czy darmowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tematy maturalne obowiązujace w roku szkolnym 2013/2014 możesz dostać w sekretariacie albo u dyrektora szkoły w której będziesz tą mature zdawał, w każdej szkole są inne tematy wiec nie sugerujcie sie jakas lista którą znajdziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiąc czekania na wyniki to naprawdę dużo, przecież to nie matura, powinni to sprawdzić w max 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestem po eksterniatycznych i wniosek o mature bede wysylac do oke . A musze na wniosku napisac temat prezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjess
Absolwenci z lat 2004/2005 – 2013/2014 oraz osoby, które uzyskały świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego na podstawie egzaminów eksternistycznych, przed terminem złożenia deklaracji ostatecznej, zgłaszają się z przyjętą przez OKE deklaracją wstępną do szkoły wskazanej przez dyrektora OKE w celu wybrania ze szkolnej listy tematów tematu prezentacji do części ustnej egzaminu z języka polskiego, języka mniejszości narodowej, języka mniejszości etnicznej lub języka regionalnego. Wybrany temat absolwent wpisuje do deklaracji i potwierdza wprowadzenie w deklaracji zmian; dyrektor szkoły potwierdza odbiór deklaracji i jej kopię przekazuje zdającemu. Zdający – jeżeli wynika to z instrukcji OKE – przesyła kopię deklaracji do OKE. Bibliografię wykorzystaną do opracowania wybranego tematu zdający dostarcza w obowiązującym terminie do szkoły, do której został skierowany. e. Dyrektor szkoły potwierdza odbiór deklaracji i jej kopię przekazuje zdającemu. f. Dyrektor szkoły przyjmującej absolwenta:  przekłada deklarację absolwenta na wersję elektroniczną i przesyła w odpowiednim terminie do OKE  informuje zdającego o obowiązku sprawdzenia poprawności przeniesienia danych z deklaracji na wersję elektroniczną (w terminie i w sposób wskazany przez dyrektora OKE)  informuje zdającego o zasadach zdawania egzaminów i ich harmonogramie  nie ma obowiązku udzielania pomocy w przygotowaniu do egzaminu. fragment pdf'u z procedurami z oke kraków, poczytajcie sobie plik dokładnie, tam jest wyjaśnione co i jak, w jakich terminach i gdzie, a wszystko będziecie wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za informacje. na oke Gdańsk nie ma takich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej powiedzcie co było na matematyce w ostatnich sesjach. Czy To cos takiego jak na maturze czy zupełnie z czego innego. Jak wiadomo na maturze działy sie powtarzają a jak jest na tych egzaminach? Da sie nauczyć. Kilku działów tak jak do matury i zdać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, może ktoś mi powiedzieć jakie wnioski/ deklaracje muszę wysłać i w jakieś kolejności jeśli chodzi o maturę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:07 wszystko nasz na stronie oke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany, Sam się uczyles angielskiego? Z jakich materiałów korzystales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Z każdych jakie były dostępne, ale najwięcej mi pomogły słówka, czyi wypisałem sobie słówka następnie tłumaczenie i przepisywałem słówka oraz tłumaczenie. Jak nie znasz słówek, nie rozwiążesz żadnego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś ma pojęcie o języki angielskim w sensie takim, że rozumie co ktoś mniej więcej mówi, co pisze i tak dalej to spokojnie zaliczy j. angielski. Ja ostatni raz uczyłem się tego języka w szkole zawodowej 12 lat temu. A tak jedynie przez te lata oglądanie filmów bez lektora, czytanie stron angielskich i jak coś kumasz to spokojnie zaliczysz ten język. Jak dla mnie jeden z łatwiejszych testów eksternistycznych zaraz obok WOSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak uważam, mając wiedzę z samego gimnazjum zdałem na 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej .Ja zaczynam przygotowania do egzaminu w lutym. Jesli ktos mialby chec mozemy sie wymienic materialami.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie napisać co było na egzaminach z fizyki chemii i matematyki? To najtrudniejsze a muszę szybko ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie juz wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba za wcześnie na wyniki, jeszcze z 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemongrass
Mam do Was ogromną prośbę. Wyślijcie mi na maila co tylko macie. Zaczynam się przygotowywać do egzaminu, mam zamiar przeczytać całe forum ale jeśli tylko macie jakieś przydatne materiały, lub arkusze egzaminacyjne, to PROSZĘ podeślijcie co macie. lemongrass@onet.eu Pytanie: Czy istnieje możliwość uzyskania od oke najnowszych arkuszy egzaminacyjnych? Nie jakiś tam przykładowych, tylko dokładnie tych, które odbyły się w poprzedniej sesji??? Wszystkie egzaminy są upubliczniane - podstawówka, gimnazjalny, matura - tylko nie te, eksternistyczne. Wie ktoś coś? BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utnie.pl/xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby były udostępniane to byłoby tego pewłno w necie a tak to sobie moga obejrzeć ludzie którzy oblali albo zdali czyli generalnie ci którzy chcą sprawdzić co i jak napisali i gdzie popełnili błąd. Nie bez powodu tutaj niektórzy handlują arkuszami z matmy/fizy z poprzednich sesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OKE nie udostępnia takich arkuszy. Wgląd do pracy może mieć sam egzaminowany i kosztuje 20zł za jeden arkusz. Przykładowe arkusze są po to żebyś wiedział jak mniej więcej wygląda egzamin a nie po to żebyś wiedział jak zdać. Żeby zdać trzeba się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok temu ludzie wyniki mieli 20stego.. oby i w tym tak szybko wysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy jest ktoś chętny do wynajęcia wspólnie pokoju w gdańsku podczas egzaminow w lutym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie jak dostaniecie wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile przedmiotów piszecie jednocześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłem do Oke i powiedzieli mi że wyniki będą wysyłane 28 listopada także w tym samym dniu albo następnym dostaniemy listy. Powodzenia. Ją zdawałem matematykę to był mój ostatni egzamin mam nadzieję że dostanę list razem ze świadectwem ukończenia liceu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem dodać chociaż nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale dzwoniłem do Oke w Jaworznie. I tak ogólnie mam jeszcze pytanie. Teraz pisałem ostatni egzamin bo pisałem prośbę o przedłużenie o dwa kolejne terminy więc jak teraz nie zdam to od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to coś długo... w poprzedniej sesji jaworzno już miało wyniki 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×