Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
no wlasnie tez tak kojarze moze sie jakas zadymka z tego zrobila bo jaworzno jako jedyne dostalo wczesniej;) a moze nas mile zaskocza i beda wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam miałem wyniki rok temu w oke Warszawa 20 także licze że jutro powinny być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd ty wiesz że 20 i w tym roku bedzie? Co to prawidłowość jakaś jest/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 bedzie wysłane we wszystkich oke, można wiec spodziewać się wyników 1 lub 2 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 grudnia to ostateczny termin jaki oke ma na dostarczenie, a wysłać mogą wcześniej, w lutym także wyniki były koło 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu czekałem na ostatnie wyniki w mojej historii egzaminów eksternistycznych, dostałem 21 LISTOPADA, Fizyka, OKE JAWORZNO. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam nie rok temu tylko tego roku w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nic nie dostałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak jak niektorzy pisali ze dostali wlasnie 21 to moje oke (krakow) zawziecie twierdzilo ze to niemozliwe bo we wszystkich oke wyniki beda wysylane 28:/ no i taka tez byla data nadania wiec ja nie licze ze beda wczesniej niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Wiem, że do końca listopada mam czas, aby zgłosić chęć przystąpienia do egzaminów eksternistycznych. Czy potwierdzenie, że jestem osobą bezrobotną, także muszę złożyć do końca listopada, czy mogę zrobić to później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zdawałam w październiku pierwszy raz egzaminy, więc nie bardzo jeszcze się orientuję... Jeżeli będę chciała przystąpić do sesji po nowym roku, to co muszę zrobić? Złożyć wniosek, czy tylko deklarację i do kiedy najpóźniej muszę wnieść opłaty za egzamin. Nie mogę znaleźć info na stronie, chociaż wcześniej nie miałam problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam są specjalne pliki które trzeba będzie wydrukować jeśli zdajesz ponownie. Ja sam będę podchodził drugi raz i jeszcze dokładnie tych nie sprawdzałem, natomiast o ile pamiętam to zwolnienie z opłat wysyła się do 15 grudnia a jeśli płacisz to potwierdzenie wpłaty wysyłasz do końca grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś O zwolnienie z opłat starasz się do max 15 grudnia. Nie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolniona z opłat niestety nie będę. Do kiedy muszę złożyć te wnioski i deklaracje, jeżeli przystępuje drugi raz? Do końca grudnia czy listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko do końca grudnia bo twoje świadectwo i kopia dowodu są już w oke. Ci co będą pisać pierwszy raz muszą do końca listopada wysłać świadectwo i ksero dowodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Mam pytanie do tych co już mają egzaminy za sobą i uzyskali średnie wykształcenie. Jak ukończoną szkołę wpisujecie do CV? Ja zdawałam egzaminy w dwóch sesjach na przełomie 2013-2014 roku i w CV mam napisane podstawówkę potem zawodówkę a na końcu tak: 2013-2014 Liceum Ogólnokształcące Eksternistyczne. Czy to jest dobra forma zapisania tego w cv? jeśli nie to jak się powinno zapisać w cv ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak masz napisane w świadectwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przewertowalem niemal wszystkie strony na forum..Ufffaaa jest troche tego ale BYLO warto! Podchodze do pierwszej sesji w lutym w rzeszowie. Poki co na pierwszy rzut idzie WOS,PP,IT,Geogr. i Biologia..MIalem troche przerwy od nauki ale trzeba w koncu sie zawzisc i zrobic. Mam pytanko..bedzie ktos zdawal w Rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było brać jeszcze Polski, Historię i Obcy. Ja nic się nie ucząc podejrzewam że zdałem wszystkie trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...Jakby był j. francuski to brałbym go w ciemno bo miałem w podst i w techn. a z ang. na bakier zawsze..Wiec angola zostawiam na koniec..Polski i historia to dużo czytania..Super,że tak Ci się udało heheh...Ile Ci jeszcze zostało di zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem że podejrzewam wiec wyników jeszcze nie dostałem. Generalnie zdawałem pierwszy raz. Z polskiego jak patrzyłem ile jest materiału to sobie odpuściłem, i słusznie bo trudny nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak tak...To teraz tylko czekac na wyniki :). W lutym zdajesz reszte?Ja jutro wysylam papiery do OKE i niech sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
Dorianos - ja też jestem z Rzeszowa i też pierwszy raz będę podchodził w lutym. Wysłałem deklarację i zamierzam zdawać wszystkie 11 przedmiotów w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byli i tacy którzy zdali wszystko w jednej sesji, podziwiam, sam miałem 2 poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja tez zdaje w Rzeszowie w lutym :) wszystkie papiery do Krakowa wysylalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie wysylacie do swojego oke pod ktore nalezycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile oni będą zwlekać z tymi wynikami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wlasnie dlatego mam zagwostke czy do Kraka czy do Rzeszowa...Jak wysle do Kraka to i tak mnie pewnie skieruja na egzamin do Rzeszowa :D..Dobrze, ze nie tylko ja bede zdawal hehehe ;)..a co Ty zdajesz w lutym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam do Rzeszowa kazali sie kontaktować z oke Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×