Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość fred50
xjess właściwie to masz rację z prezentacją;) lukasz możliwe, bo przecież nie tylko my będziemy pisać starą, również kończący teraz technikum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
fred czyli w tym roku będą 2 rodzaje matury? :) nowa i stara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooooooooooo. Technikum + eksterny starą a licealiści nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy bedzie dostępny harmonogram? Ktos cos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjess
czy ktoś z was dostał już odpowiedź na deklaracje maturalną i skierowanie do jakieś szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do matury, trzeba tylko wysłać deklaracje przystąpienia do egzaminu maturalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak składa się papiery na kolejną sesję to trzeba robić ksero dowodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111111
Czy na deklaracji maturalnej ktora teraz wysylam do OKE wpisuje temat prezentacji z j. polskiego czy zostawiam to pole puste? Jezeli wpisuje to z jakiej listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak jest w twoim oke ale ja musiałam najpierw wysłać do nich pismo o przydzielenie mnie do jakiejś szkoły i właśnie jak do niej poszłam to tam wpisałam temat z prezentacji. Temat z prezentacji wpisujesz z listy która znajduje sie w szkole w której będziesz zdawać mature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111111
Dzieki, a w ktorym OKE tak jest? Moje to Jaworzno. Jeszcze mam pytanie: Zaznaczam, ze skladam deklaracje ostateczna? Czy wstepna? Tematy na prezentacje sa takie same dla wszystkich szkol? Moglby sie ktos jeszcze wypowiedziec kto wysylal teraz deklaracje? Jak to ma jakies znaczenie to jeszcze zdaje 3 egzaminy w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie jak to jest z ta deklaracja, zostawiam puste pole gdzie jest temat prezentacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111111
Ja chyba zostawie puste. Na stronie innego OKE znalazlem informacje, ze dopiero w szkole w ktorej zdajemy wypelnia sie temat prezentacji a na oke jaworzno w tym informatorze znowu jest napisane zeby wybrac z poprzedniego roku temat ktory obowiazywal w szkole: http://oke.jaworzno.pl/www2/zalaczniki/m/20141201_Procedury_Matura_2015_LO.pdf Jednak to dopiero bede wiedzial jak mnie przydziela do ktorejs szkoly, wiec rozumiem, ze zostawiam pole puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norek88
Witam wszystkich jestem tutaj nowy mam pytanie jak oke sprawdza dochody? jak powtarzam to przepraszam pri=osze o wyrozumialosc i odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norek88
Witam wszystkich ja jestem nowy mam pytanie jak oke sprawdza dochody? jak bylo takie pytanie to przepraszam prosze o wyrozumialosc i odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Jaworzna musisz najpierw wysłać wniosek o przydzielenie do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fred50
xjess i dostałaś już odpowiedź? Dawno wysyłałaś deklarację? Moja dopiero w piątek do nich doszła, to chyba przed świętami już mi nie odpowiedzą:( I jeszcze mam do Ciebie pytanie, w jakim OKE piszesz i czy wysyłałaś ten wniosek o przydzielenie do szkoły, o którym mówią inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjess
Wysyłałam do nich papiery 15 grudnia, a 18 przyszła odpowiedź :) Wysyłałam tylko deklarację i świadectwo, nie pisałam żadnego wniosku o przydzielenie mnie do szkoły. OKE odesłało mi pismo z wyznaczoną szkołą, deklarację i świadectwo (okazało się niepotrzebne) i kazali zwrócić się do tej wyznaczonej szkoły wraz ze wszystkimi papierami, które mi odesłali po temat do matury z polskiego. Wybrałam sobie temat i wpisałam na deklaracje, pani dyrektor opieczętowała i skopiowała moją deklarację jak i świadectwo, a oryginał opieczętowanej już deklaracji kazała odesłać do OKE do 31 grudnia. Faktycznie można wysłać do nich ten wniosek o przydzielenie do szkoły, ale ja wysłałam samą deklarację, a i tak mnie przydzielili, więc to chyba nie ma jakiegoś szczególnego znaczenia. A należę do OKE Jaworzno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź:) ja wysłałem deklarację maturą wraz z deklaracją do jakich przedmiotów z lo podchodzę w lutym, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nie zrobią większych problemów. Świadectwo jakie do nich wysyłałaś to nie z lo tylko gim tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cf.ly/4zSr tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjess
fred50, myślę że nie powinno być problemów :) a wysyłałam świadectwo z LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
fred50 - też wysłałem im deklarację z przedmiotów do jakich przystępuje w lutym z LO oraz deklarację maturalną ze strony oke (kraków) + wniosek o zwolnienie z opłaty. Wysłałem to wszystko wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xjess zdałaś egzaminy w tej sesji jesiennej? Wszystkie za jednym razem? lukasz, ja identycznie i też oke kraków, miałem nadzieję, że odpowiedzą przed świętami, ale chyba już się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjess
Fred50, tak w jesiennej i udało mi się wszystkie za jednym razem :) I taka mała rada dla zdających i przygotowujących się do egzaminów: nigdy nie oddawajcie arkusza z chociażby jednym nierozwiązanym zadaniem! :D Mówię serio - ja z biologii byłam przekonana, że nie zdam jak tylko zobaczyłam zadania ale stwierdziłam, że zacznę "lać wodę" i najwyżej uprzykrzę życie osobie sprawdzającej moją pracę. Naliczyłam sobie max. 10 punktów których byłam pewna, co do reszty strzelałam i tworzyłam jakieś nowe zasady biologii haha :P A jak się później okazało, tą nieszczęsną biologię zdałam na 42%, więc nie oddawajcie arkusza po 20 minutach jak to robią niektórzy tylko próbujcie, bo warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam z Fizyki i z Chemii miałem może 30% albo i więcej w ogóle nie zaczynanych zadań i jakoś mi się udało. Po prostu nie w każdym jest co ściemniać. Biologia to tragedia była i udupiłem. Ale i tak zrobiłem stan ponad to co oczekiwałem. Myślałem że jakieś 4 zdam a potem będę musiał się męczyć latami zdawać... a za pierwszym podejściem zdałem 9 przedmiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zdajecie na maturze? Wybraliście jakiś przedmiot dodatkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
ja wybrałem informatyka, geografia i fizyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli najpierw wysylam deklaracje maturalna do oke i na to mam czas do 31 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie wiem czy ktoś miał podobny problem, ale chciałam zapytać, czy można zmienić szkołę, którą OKE przydzieliło mi do zdawania matury na inna? Dzisiaj dostałam pismo z przydzieloną szkołą, ale niestety pracują w niej osoby(nauczyciele) których znam prywatnie i nie chciałabym ich spotkać w komisji. Wiem, troche mój wymysł, jednak wiem że będzie to dla mnie bardzo niekomfortowe ;/ co mam robić, gdzie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu zadzwon i sie zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×