Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
historia to spoko, ostatnim zadaniem jest praca ktorej w ogole nie robilam a i tak mialam 3 bo z polowe punktow uzyszkasz czytaniem ze zrozumieniem ;) sa teksty i pytania do nich gdzie wrecz przepisujesz ktoras linijke tekstu i zadanie zrobione :p do tego byly jakies zdjecia i wybrac ktoras odp co jest na zdjeciu np chyba trzeba bylo hmm sfinksa podpisac jak dobrze pamietam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej z geografia nie pamietam co bylo ale bez uczenia bylo 4 takze spoko takie logiczne rzeczy byly np na pewno byla mapka i podpisac to himalaje to amazonke itp czyli takie rzeczy ze sie wie to ze tak powiem z zycia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za info ;) Mam nadzieje ze dam rade :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z biologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z biologii to się poucz bo tam na logike jest mało zadań. Ja oblałem w paździeniku. Nie było co ściemniać. Także do tego trzeba się przyłożyć jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
To z czego można podejść na logikę, a z czego lepiej się przygotować ? :) Z wszystkich 11 przedmiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z fizyki., chemi i matmy poucz sie troche bo tego bez nauki nie zaliczysz, a reszta z odrobina szczescia da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam w październiku polski historię wos przedsiębiorczość biologię angielski geografię i informatykę. Powiem szczerze,że czytałam skróty lektur to na Polski,hmmm uczyłam się biologii choć bardziej geografii. I zdałam wszystkie. Co prawda mam chyba z trzy dopuszczające,ale Poslki,Historię,Wos nadrobiłam ostatnimi zadaniami pisemnymi. TEraz w luym piszę fizykę chemię i matematykę. I powiem tak,uczę się ale nie wiem jak to będzie. Przeglądałam arkusze na OKE w Łomżuy. Mam opanowane regułki i wzory. Jak będzie nie wiem. Domyślam się,że na pewno czegoś nie zdam. Ale zobacyzmy. Pozdrawiam Sara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te ostatnie zadania pisemne to na jaki temat sa przeważnie? I PP tez sa proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto teraz na sesje w Warszawie od 6.02 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justa2235 mozesz mi wyslac materialy z fizyki i arkusze te z 2011? majalinde@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zadania są podobne jak na arkuszach egzaminacyjnych w cke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos powie mi jak wyglada egzamin z angielskiego? Ciezko jest go zalicZyc? Duzo trzeva sie ucxyc? Tematy na wosie ostatnio co sadzisz o karze smierci? Trzeba napisac swoje zdanie i podac 2-3 argumenty, a z historii trzeba bylo przedstawic stosunki polsko-krzyzackie czyli w skrocie opisac jak to bylo, podac jakies daty i nazwiska zeby wiedzieli ze czaisz. Ja zdaje w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd mam wiedzieć gdzie będę zdawać? Egzamin juz za 2 tyg a nie dostałam pisma ani nic. Nie wiem do jakiego miasta ani adresu ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2201
Witam . Przystępuje teraz do dwóch egzaminów do matematyki i chemii , w ostatniej sesji podchodziłam do 11 i zdałam 9 . Została mi matma i chemia a zdziwiłam się bo tylko z tych przedmiotów się uczyłam i ich nie zdałam czy ma ktoś może jakieś pomoce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy pytania są podobne jak na arkuszach przykładowych proszę o odpowiedz pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a egzaminatorzy są surowi strasznie czy może coś podpowiedzą :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Co warto poćwiczyć przed egzaminem z technologii informacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytania są inne, ale zadania są podobne w senie na prawde i fałsz , dobieranie odpowiedzi itp. te arkusze są łatwiejsze niż testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminatorzy nie podpowiadają, Z informatyki nie ma co ćwiczyć - zaliczysz bez tego :) Jeżeli nie dostałeś jeszcze pisma zadzwoń do oke z pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu ktoś kto zdawał mature po eksternach? Jak to jest z prezentacją z polskiego? Czy z literatury muszą być lektury czy mogę mieć dowolną ksiażkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Zamierzasz zdawać maturę To chce Ci powiedzieć ze od 2015 r nie ma prezentacji na maturze. zamiast tego beda pytania na które uczeń bedzie miał kilka minut na przygotowanie sie i odpowiedz. Bedzie trochę trudniej niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- pytania na egzaminie są trudniejsze od tych które znajdują się w przykładowych arkuszach. Forma pytań i udzielania odpowiedzi jest podobna, lecz pytania wiadomo trudniejsze i bardziej rozbudowane. Te arkusze to tylko przykład jak wygląda egzamin, a nie pytania które na tym egzaminie się pojawiają. - egzaminatorzy nie podpowiadają, nie udzielają odpowiedzi i tak dalej, oni są nieobecni podczas egzaminu. Patrzą tylko i uważają czy egzamin odbywa się zgodnie z regulaminem. - z każdego przedmiotu trzeba się pouczyć żeby zdać. Aby zaliczyć egzamin trzeba napisać go na min 30%. - fizyka, chemia, matematyka - ścisłe których trzeba się uczyć, bez nauki nie zdacie na pewno. Historia i J. Polski - obszerność materiału trzeba znać, najlepiej z wszystkiego po trochu żeby mieć mniej więcej rozeznanie w temacie. Z J. Polskie trzeba znać wszystkie lektury także do egzaminu przygotować się lepiej z min. półrocznym wyprzedzeniem - nie wolno ściągać, używać telefonów, porozumiewać się i tak dalej. Jeśli komuś zadzwoni telefon, przerywają egzamin. Wszystko zależy od egzaminatora, u mnie na jednym egzaminie jednej pani przerwali egzamin - bo zadzwonił jej telefon, ale wcześniej wiedziała, że jeśli posiada to proszona jest o zostawienie go u komisji. Z kolei na innym egzaminie, facetowi zadzwonił telefon i jedna z kobiet w komisji powiedziała, żeby go wyłączył i nie przerwała egzaminu. Wszystko zależy od komisji, którzy zawsze na początku jasno mówią co i jak ma być. - rady? uczyć się, dużo czytać i na pewno zdacie. Mam już to za sobą a obecnie studiuję. Pamiętam stres przed każdym egzaminem i stres w oczekiwaniu na wyniki. Co wam mogę życzyć wszystkim to powodzenia. W tej formie zdaje naprawdę masa osób bez względu na wiek. U mnie zdawali wszyscy, od 18 roku do 60. Poznałem masę fajnych osób i eksterny to była fajna dwuletnia przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość wczoraj Eksterny i Technikum w tym roku jeszcze na prezentacji. Doinformuj a nie ludzie w błąd wprowadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Wiecie jak się ubrać na taki egzamin? Bardziej elegancko czy tak jak na co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ide ubrana normalnie :) na mature pojde na galowo lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja zdawalam to wiekszosc byla ubrana zwczajnie tak jak obstawiam ze chodza codziennie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Ja też obecnie studiuje i z tęsknotą wspominam próg 30% prawidłowych odpowiedzi. Na studiach tak łatwo niema. Co najmniej 50% dobrych odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×