Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Nie byloby glupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej, ja wspominałam o grupie, ale się z tego wycofałam, skoro tylko jedna osoba wyraziła entuzjazm, a jedna stwierdziła, że tutaj lepiej. Ale no też uważam, że nie zaszkodzi, a może się przydać. Tutaj strasznie niewygodnie mi się pisze, cenzuruje mi niektóre słowa, wyłapując przekleństwa, których nie ma, trudno stwierdzić, kto co pisze, bo większość ludzi jest gośćmi... No i nie mogę rozdzielać tekstu i robi się z tego jedna wielka, nieprzyjemna dla czytającego ściana, co mnie chyba najbardziej drażni :D Więc wyjdę przed szereg i się ujawnię, bo w sumie i tak nie mam nic do ukrycia. Ale jeśli ktoś nie chce, to tak jak wcześniej wspominałam, może założyć jakieś fake/anonimowe konto, każdego przyjmę. Tak samo jeśli ktoś nie ma facebooka, a chciałby sobie przejrzeć co tam piszemy, zapraszam - https://www.facebook.com/groups/394734720881294/ I pozwoliłam sobie skopiować kawałek świadectwa gościa z 06:27 na tło grupy. Skoro i tak je tutaj wkleił, to chyba nie ma nic przeciwko temu, żeby było publiczne. A fajna motywacja i pokazywanie, że da się :D Jeśli jednak nie chcesz, to oczywiście wystarczy po prostu dać znać, usunę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, ze to ktos zrobil ;) na pewno dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd kolega jest od tego świadectwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na świadectwie jest że w Gdańsku zdawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Lublin podlega OKE w Krakowie? Chciałam czegoś dowiedzieć się o egzaminach, ale zastanawiam się czy dzwonić do OKE w Krakowie czy do kuratorium w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej będzie jak zadzwonisz i sie zapytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak biologia, co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Sebek
Ja zacząłem się w to bawić od 2013 roku. Gdyby nie to, że egzaminy są w tylko 2 sesjach w roku to pewnie poszłoby szybciej a i niestety trafiły się 2 poprawki + przedłużenie sesji o kolejne 2 terminy ze względu na matematykę, ostatnio miałem 27% czyli pałeczka. Jutro w Bytomiu ostatnia szansa. Jeśli się nie uda (odpukać) to znowu będę musiał napisać o przedłużenie i zaliczenie egzaminów zdanych wcześniej ale nie wiem czy mi to uznają po raz drugi chociaż zmienił się dyrektor w OKE Jaworznie. Szkoda mi tego by przez jeden egzamin zaprzepaścić wszystko + tyle pieniędzy już poszło i na szkołę roczną i na te egzaminy. Bałem się chemii i fizyki a te poszły z pierwszego rzutu i od razu zdane, matematyka nie daje mi spokoju.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie jak trzeba było pierwsze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam wprost zaszokowana totalna pustka w głowie a czy zdam ta biologie to naprawdę Nie wiem :( takze u mnie lipa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co trzeba uważać na matmie i co często się pojawia? Niestety to jest dla mnie najtrudniejszy przedmiot w całej sesji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na występowanie wzorów skróconego mnożenia w zapisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym pierwszym to tam gdzie było "T" dopisałam "A" i odwrotnie i z "C" i "G" tak samo, nie wiem czy dobrze zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak wpisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było to co dotyczyło reguły komplementarności, czyli : A adenina komplementarna jest tylko z T tyminą, a C cytozyna komplementarna jest tylko z G guaniną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się szykuję na jutro na historię.....nie wiem czy się bać czy nie, mam nadzieję że nie będzie aż tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim odczuciu biologia była prosta, chyba nawet łatwiejsza niż ta w przykładowym egzaminie. Pierwsze zadania związane z DNA, genami, chorobami itp. jeszcze takie dosyć skomplikowane niektóre, trzeba było mieć jakąś tam wiedzę. Ale reszta, już odnośnie jakiegoś dbania o środowisko, ochrony i tak dalej, to taka raczej na wyciągnięcie wniosków z tekstów źródłowych, wystarczyła wiedza z życia i można było sobie tam spokojnie odbić punkty, nawet będąc kompletnie nieprzygotowanym na egzamin. Na pewno zdam, nawet jakaś ładna ocenka może wpadnie, jestem zadowolona. Powodzenia jutro na matematyce, bo wiem, że dla niektórych to największa zmora ze wszystkich egzaminów :) Ja się bardziej obawiam historii, dobrze, że będę miała jeszcze jakieś dwie godzinki po matmie na przypomnienie sobie materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że egzamin z biologii był trudniejszy w informatorze. Dużo czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wam wyszło w tym zadaniu z wyznaczeniem wzoru funkcji za 4 pkt i tym trójkącie za 5pkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po historii :) Wg mnie ok, nie była dla mnie trudna. A jak Wy sądzicie, jak Wam poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejsze egzaminy były banalne, z matmy wszystko zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, oba egzaminy bardzo łatwe. Ogólnie oprócz informatyki póki co żaden mi się nie wydawał trudniejszy niż w informatorach. Tylko wam też w Prawda/Fałsz na matmie wyszło tak podejrzanie dużo fałszów (ewentualnie prawd, nie jestem pewna czy dobrze pamiętam, ale raczej fałszów) czy ja coś źle spojrzałam w tak banalnym zadaniu? xd Miałam chyba tylko jedną prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpiotr
Ja zdawalem eksternistycznie LO w czasie PRLu nie bylo łatwo z 40 uczniów ukonczylo 18 osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nas to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze jesteście niedouczeni na wyższych uczelniach hoduje sie nieuków . Dzisiejsi absolwenci szkol wyższych maja mniejsza wiedze od absolwentów LO w PRLu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie odpowiedziałeś ze to cie nie obchodzi . Nic was mnie obchodzi tylko jak zdobyć kasę i gdzie sie zabawic sie zabawić . Plytkie pokolenie. Bez ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 osób z 40 uczniów to nie tak mało. Aktualnie średnio z około 300 podchodzących do matematyki, jakieś 200 nie zdaje. Więc tylko 1/3 zalicza. Zresztą, zdawalność nie zawsze świadczy o trudności egzaminu, też o poziomie wiedzy i umiejętności ludzi, którzy do niego podchodzą. I świetnie, że za czasów PRL-u było tak fajnie :D Dzięki PiS-owi powoli tam wracamy, szczególnie właśnie systemem szkolnictwa. Nic tylko się cieszyć, skoro pan tak miło wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o mnie to obchodzi gościu. To że lepiej rozwijamy świat tworząc nowe przedsiębiorstwa i rozwijając technologie to nie powód abyś pisał jak to w PRL-u było wspaniale. W skrócie, jesteś idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×