Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Człowieku, odpuść sobie, wrzuć na luz. Chcesz, to weź mój talerzyk jak tak Ci źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżcie swój własny wątek i rozmawiajcie sobie o tym kto miał wszystko podane na tacy, a kto musiał na wszystko pracować. Nikogo to nie obchodzi, idźcie wylewać swoje żale gdzieś indziej. Wracając do lokaty, to pamiętałam wzór WPn=WO(1+r/m)do potęgi n*m, ale nie użyłam go bo ten wzór uwzględnia kapitalizację odsetek (m) i ilość okresów rocznych (n). W zadaniu chyba chodziło o obliczenie końcowej kwoty na rocznej lokacie, więc zrobiłam to tak 20 000 + (20 000*6%) = 21 200 i dlatego wydawało mi się to zbyt łatwe. Z tego co pamiętam to w treści zadania była informacja o tym, że trzeba zapisać obliczenia w wyznaczonym miejscu, więc chyba jest ważny sposób wyliczenia, a nie sam wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mieliście literówkę w 11 zadaniu na egzaminie z pp? W treści zadania był III kwartał, a w odpowiedzi II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam i tak wpisałem więc chyba dobrze. A co do literówki to też tak było a co tam wam wyszło ja dodałam przychody a potem koszty a od wyniku przychody odjelam wynik kosztów i wyszło jak dobrze pamiętam 14000 i to był zysk brutto. A wam jak wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ludzie z tego co mi Dziadek mówił to za komuny było lepiej niż teraz bo było więcej pracy i jak szles do pracy to dostawales mieszkanie a teraz my musimy zapracować sobie sami na wszystko dlatego właśnie się uczymy żeby mieć po prostu lepsze życie. I spadajcie z tego watku na swój bo ten jest o czym innym. A jak wam tak to nie pasuje to starsze pokolenia prl-owskie zapraszam do nauki zobaczymy jak wam pójdzie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pp w październiku pisałam (zresztą na 5 zaliczone) , ale jak piszecie że był błąd w poleceniu to chyba powinno się to zgłosić komisji, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No był błąd w poleceniu, podkreśliłam III kwartał w poleceniu i II w odpowiedzi i dałam znaki zapytania :D I obliczyłam oba, na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komisja raczej nic by nie zrobiła i tak, przecież nie zabiorą nam chyba egzaminów z powodu jednego zadania. Można teraz co najwyżej napisać do okręgu i zapytać jak potraktują to zadanie. Ale swoją drogą, to tam chodziło o obliczenie zysku/strat wyłącznie w tym kwartale, czy podsumowanie wszystkich do tego konkretnego? W sensie, obliczajac III kwartał musimy doliczyc tez zyski i straty z I i II czy tylko z III? bo trochę tego nie rozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po otwarciu arkuszy to komisja jest organem nadzorującym i jeśli są nieprawidłowości np brakuje stron lub są inne usterki to wtedy przewodniczący komisji odnotowuje ten fakt w protokole przebiegu egzaminu i wykorzystuje arkusze rezerwowe. Moim zdaniem, błąd w treści zadania powinien zostać zgłoszony komisji. Tym bardziej, jeśli może to mieć wpływ na punktację za to zadanie. Bo co po fakcie zrobią, jeśli komisja o niczym nie wiedziała, nic nie zostało zgłoszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz to ja nic nie rozumiem tam byly miesiace w tej tabelce tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale i tak nie wykorzystaliby arkuszy rezerwowych, skoro błąd druku był w każdym. Puste strony itp. w ogóle uniemożliwiają napisanie egzaminu, a tutaj chodziło tylko o malutką, ale istotną literówkę w zadaniu bodajże na 2 punkty. A jak to teraz rozwiążą, to już nie nasza sprawa, bo błąd był z ich winy. Moim zdaniem powinni zaliczyć zadanie każdemu albo przynajmniej każdemu, kto prawidłowo obliczył II lub III kwartał (niezależnie od tego, który) i tyle, żadna filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, powinniście to zgłosić w trakcie trwania egzaminu, żeby zostało to wpisane do protokołu. Jak ktoś napisał, malutki błąd , ale bardzo istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to zgłaszali i powiedzieli, że z takimi rzeczami to do OKE nie do nich. Zresztą łatwo było się domyślić, że chodzi o III kwartał skoro informacje o przychodach i kosztach były podane tylko na trzeci kwartał roku czyli lipiec, sierpień i wrzesień. Też mi wyszło 1400 i też podkreśliłam żeby zaznaczyć, że zauważyłam literówke. Nie dało się obliczyć II kwartału bo nie było żadnych informacji o II kwartale. Mam nadzieje, że nie unieważnią tego egzaminu przez taki mały szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolaczajcie do grupy na Facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktoś nie ma Facebooka to wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  PRL  vivat
Z wami moge we wszystkim konkurować nawet na ringu zlamasy 25 letnie . Na ringu na macie i w każdym programie o wiedzy . . Moge tez ścigać sie na 100 metrów . Mimo 54 lat . zaloze sie ze bez fest - zbuka nie będziecie wiedzieli wzoru na kolo . Na walec czy na trapez . Bez Internetu jesteście jakby bez Glowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100 m nie dasz rady mi, przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
You made my day. Dawno się tak głośno nie śmiałam XDD Bazując na poziomie używania przez Pana znaków interpunkcyjnych, kompletnej nieznajomości właściwego używania spacji i jeszcze kilku innych błędów wnioskuję, że jest z Pana kozak w necie pi**zda w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm jest wzór na pole koła, pole i obwód odcinka koła, pole i obwód wycinka koła, pole i obwód pierścienia kołowego, promień koła, średnice koła, miarę wyznaczonego kąta ale chyba wzoru na koło to nie ma. Poczekajcie sprawdzę na Fezt-buku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta rozmowa z tym panem jest bez sensu. Pracowałam ze starszymi ludzmi i oni po prostu maja przekonanie ze zawsze maja racje. Także młodzi ludzie bądzcie madrzejsci i odpuśćie. Niech ten starszy pan nadal żyje w przekonaniu ze jest najwiekszy, najsilniejszy, najmądrzejszy itp... ;) A wdawać sie w dyskusje po prostu nie warto, szkoda naszych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, ze ktos trolluje po prostu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, nie warto się wdawać w dyskusje. Ten temat jest na egzaminy eksternistyczne, a takie przekomarzania się tylko utrudniają znalezienie pożądanych informacji. Tych ludzi już nie da się zmienić. Spotkałam mnóstwo ludzi w takim wieku, którzy uważali, że nie powinnam się wypowiadać bo co ja mogę wiedzieć skoro jestem taka młoda no i jestem kobietą. Spotkałam również takich, którzy byli strasznie pozytywni i zachwyceni wszystkimi nowymi dla nich rzeczami. Dzisiejszą technologią i możliwościami. Uwielbiam takie otwarte umysły, które zamiast karcić młode pokolenie to zachęca je do korzystania z życia, bo ono tak szybko ucieka. Sami też starają się brać wszystko garściami, a nie zrzędzić jak to jest im źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wasze kozakowanie ,bufony , umiecie tylko obrażać ,no ale wy jesteście we wszystkim lepsi ,wszystko wiecie lepiej , nie znaleźliście żadnego wzoru . Pokaz cwaniaku gdzie ,w ktorym miejscu jest dla interpunkcja . A takze bez szukania napisz gdzie sa znaki diakrytyczne . Co to takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość baba jaga
Ale was facet zgniutl ,dawno sie tak nie usmialem brawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  senior seniorow
Poddajcie sie jesteście generacja bezrobotnych uczniów . Nie dorownacie weteranowi wojennemu który uczyl sie i pracowal jednocześnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBaba jaga
Nie macie szans : Biala flaga pozostala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość major
Oni muszza zobaczyć w necie co oznacza biala flaga i co oznaczają znki diakrytycznne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ekstern 21 lat
Biala flaga znaczy zwycięstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam ze to forum o egzaminach eksternistycznych a nie dziecinada i zabawa w obrazanie i kto wie lepiej. A wracajac do normalnego tematu to jak tam przygotowywania do fizyki na piatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rumpel
Brawo młody . A czarna flaga . Ha ha ha . Komedia . Życzę powodzenia na maturze wam wszystkim eksternista . Wywiszcie biala flage .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×