Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Jesli zdawalam egzaminy w sesji zimowej i teraz bede zdawala te co mi zostaly, to jakie dokumenty musze dostarczyc? Wystarczy tylko deklaracja do ktorych teraz podchodze czy cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie ma wakacji w tym roku .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja męczyłem sie 4 lata a wy chcecie w 1 dzień zaliczyć liceum ,niezłe ziółko jesteście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa2017
wiec tak, czasu mało i 3 ostatnie przedmioty w lutym. matematyka,fizyka i chemia. Prosze powiedzcie z czego sie uczyliscie jakie ksiazki polecacie do nauki tych 3 przedmiotów aby dobrze je zdac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchajcie, czy komus zdażyło sie wysłać dokumenty po czasie? Czy zostały uwzględnione chodzi o to że nie wiem co mi sie ubzdurało że termin skladania dokumentów jest do 31-08 a nie 31-07 i wysłalam je juz po czasie nie mam jeszcze odpowiedzi z OKE i boje sie że mnie nie dopuszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinsyminator
Dopuszcza ,tylko nie maja jeszcze samicy do ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zdałam LO w 2014 i chciałabym podejść do matury w 2018 to będę pisała jeszcze starą maturę gdzie na j. polskim wymagana jest prezentacja? Czy istnieje możliwość pisania nowej matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do tych co już pisali maturę z OKE. Jak to jest, trzeba jechać do swojego oddziału i wypełnić wniosek o przystąpienie do matury? Czy można to załatwić telefonicznie? Do jakiej szkoły mnie przydzielą? Czy prezentację na j polski wybieram sam, czy mam się gdzieś zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anita
Mogę dać świadectwo ze szkoły zawodowej czy musi być z podstawowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest obojętne, ja dałem z zawodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdawałam maturę wcześniej zdając egzaminu eksternistyczne, przydzielono mnie do XXX LO w Krakowie i z tego co wiem to wszystkich podlegających do OKE Kraków tam wysłano. Maturę zdaje się z innymi uczniami, nie ma podziału na uczniów szkoły i innych, ale są to małe sale w których jest kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda sprawa z przydzieleniem tematu prezentacji na język polski? Byłem dzisiaj w OKE Jaworzno i składałem pismo, że chcę przystąpić do matury. Bardzo miła pani powiedziała mi, że do 14 dni przyjdzie list polecony, w którym będzie napisane jaką szkołę mi przydzielą. W tej też szkole mam złożyć wniosek przystąpienia do matury i wybrać temat prezentacji. Czy podczas składania wniosku otrzymam od razu tematy i muszę od razu to wpisać, czy mam czas na wybranie tematu w domu i dopisanie tego w późniejszym terminie? Czy ktoś orientuje się jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdominik
Witam mam pytanie skąd bierzecie materiały do nauki? czy jest jakaś lista czego trzeba sie nauczyć na egzamin ? bardzo prosze o odpowiedz i nakierowanie gdzie moge znaleźć takie materiały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anita
Do gościa Dominika... Lista czego trzeba się nauczyć jest w INFORMATORACH. Wpisz sobie w wyszukiwarkę CKE, a następnie kliknij sobie w egzaminy eksternistyczne, a potem kliknij w liceum ogólnokształcące tam właśnie znajdziesz informatory. Pytasz skąd ludzie biorą materiały do nauki. Chyba większość z internetu .Wpisz sobie np geografia liceum i ci wyskakują różne ściągi i opracowania. Na tym portalu jest pełno mądrych porad i pomocnych linków, ale zauważyłam , że ludzie są leniwy . Nie chce im się cofnąć do wcześniejszych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TatJa
Zdaje w sesji jesiennej - już od 7/10. Polecam wszelkie repetytoria. Nie przesadzajmy zakres egzaminów eks. jest niewielki. Przykładowo na egzamin z historii obowiązuje wszystko od czasów I wojny światowej . To niewiele patrząc na zakres materiału w LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaję maturę w 2018. OKE Jaworzno przydzieliło mnie do szkoły w BIelsku-Białej. Zdaję w starej formule - prezentacja na j. polskim. Czy temat można sobie wpisać samemu, czy szkoła daje określoną listę tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dostaliście już pismo z OKE potwierdzające dopuszczenie do egzaminów oraz z podanym miejscem i datami egzaminów? Zdaję w Poznaniu, jak na razie pisma brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OKE Poznań - dzisiaj doszło wspomniane wyżej pismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nina
Dopisujcie nicki do słowa gość. To nie takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu zaliczyłem egzaminu eksternistyczne z zakresu LO. W pierwszej sesji poległem na matematyce, naprawiłem to w drugiej. Matura poszła mi bardzo dobrze, obecnie robię magisterkę na UW, pracuje w mediach, jeśli wszystko dobrze pójdzie za kilka miesięcy dostanę project managera. Po tych egzaminach da się ogarnąć maturę i studia, jak widać na moim przykładzie. Ja rzuciłem liceum w 2 klasie, oceny miałem raczej dobrze. Maturę zrobiłem 2 lata później niż ludzie z mojego rocznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+jeśli chodzi o prezentacje maturalna z polskiego to temat wybieracie w szkole, do której Was przydzielono. Trzeba tam podejść wypełnić deklaracje itd. Listy tematów można znaleźć na stronach szkół lub poprosić o wysłanie ich na @. W moim przypadku (OKE Warszawa) przydzielili mnie do szkoły najbliżej miejsca zameldowania. Byłem jedyną osobą z eksternów, która podchodziła tam do matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Byłem dwa dni temu w szkole do której mnie przydzielono i wybrałem sobie temat: "Na wybranych przykładach scharakteryzuj słownictwo internetowe". Wydał mi się w miarę ok, bo nie chciałem sięgać znowu do lektur. Generalnie to liceum w zakresie eksternów zdałem w 2014 roku. Potem wyjechałem za granicę i wróciłem i tak sobie pomyślałem, że warto było by przystąpić do matury. Może akurat uda mi się zdać i w przyszłości będę studiował zaocznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aśka
Jestem po angielskim. Chyba OK. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby z roku na rok słabło zainteresowanie robieniem LO za pomocą egzaminów eksternistycznych? Pamiętam jak zdawałem kilka lat temu, to w miesiącach październik i luty średnio 10 postów dziennie się pojawiało. A teraz taka cisza? Nikt nie zdaje czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był kiedyś taki użytkownik "Egzaminowany", który ukończył na podstawie tych egzaminów LO a potem podchodził do matury. Czy macie do niego jakiś kontakt? Chciałbym zapytać go o kilka szczegółów odnośnie matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz pojawił się troll i jesteśmy na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nina
Egzaminowy to był świetny chłopak. Dodawał tutaj świetne komentarze i był bardzo popularny. Niektóre osoby były o to zazdrosne i go atakowały, więc w końcu przestał się tu udzielać jako egzaminowany. Niewykluczone, że wciąż tu zagląda ale korzysta z innego nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poda ktoś nazwę tej grupy na Facebooku odnośnie egzaminów eksternistycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany, jeśli to czytasz to napisz proszę do mnie na patrykxnx@wp.pl Mam kilka pytań odnośnie matury po eksternie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×