Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
No i po matmie, największy stres za mną :D a teraz jeszcze większy - oczekiwanie na wynik :D Ale chyba przyklepałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z tym zwolnieniem z opłat? Na formularzu widnieja 3 podpunkty a ja chce isc sie zarejestrowac w urzedzie pracy jako bezroborny i to wystarczy? Zameldowanych u mnie w domu jest wiecej osób bo moi bracia. Ale juz dawno ze mna nie mieszkaja a tak to w formularzu bym musial wpisac 3 osoby i ciagac ich za ich nosy i prosic o wnioski ile zarabija itd... czy Oke to sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123123123
g***o123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby było wszystko poprawnie powinieneś wypisać wszystkie osoby, z którymi prowadzisz wspólne gospodarstwo domowe, a nie te które są zameldowane w tym samym miejscu co Ty. Ja jestem osobą pracującą, więc musiałem mieć zaświadczenie o zarobkach - trzy razy się ubiegałem się o zwolnienie z opłat o 50% i trzy razy mnie zwolnili, ale raz dzwonili i telefonicznie sprawdzali i zadawali dodatkowe pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli rozumiem ze jezeli pracowalas i zwolnili cie z 50% to ja mam szanse na zwolnienie z calego jezeli jestem bezrobotny:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniiiaaai
Jeśli jesteś zarejestrowany na Urzędzie Pracy to Cię zwolnią w 100% z opłat. Jak ja zdawałam dwa lata temu, to wysłałam im zaświadczenie z UP i po miesiącu przyszła decyzja, że jestem zwolniona w całości z opłat za egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dani123321
Cześć, mam do was pytanie... Chodzę do LO dla dorosłych, skończyłem 2 semestry, obecnie robię trzeci. Chciałbym równolegle zdawać egzaminy eksternistyczne, by szybciej skończyć i zdać maturę. Czy jeżeli mam już zdane pewne przedmioty, np fizykę która była tylko przez jeden semestr, to OKE weźmie to pod uwagę, tak bym nie musiał jej zdawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dani123 nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oswiecona
czy bardzo roznily sie egzaminy od informatorow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielski był bardzo podobny, fizyka zupełnie inna, chemia podobna, matma w miarę - zresztą jakie by nie były to na pewno w następnych sesjach będzie zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Nie masz wykształcenia średniego, nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz ukończyć szkołę PODSTAWOWĄ, GIMNAZJUM lub LICEUM dla dorosłych. CZESNE i WPISOWE 0 zł. Przyjmujemy tez na wyższe semestry. Polecamy również kurs eksternistyczny - szkoła średnia w mniej niż 1 rok ! U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do Blue Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535 400 556 , mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zarejestruj się ON-LINE: www.blue.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz wykształcenia średniego, nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz ukończyć szkołę PODSTAWOWĄ, GIMNAZJUM lub LICEUM dla dorosłych. CZESNE i WPISOWE 0 zł!! Przyjmujemy tez na wyższe semestry. Polecamy również kurs eksternistyczny - szkoła średnia w mniej niż 1 rok ! U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tina
Zastanawiam się.... Chce się zarejestrować do Urzędu Pracy jako bezrobotna, teraz w grudniu.Czy to nie za późno? Czy mam szansę że mnie zwolnią z opłat za sesję zimową? Ktoś tu kiedyś pisał, że najlepiej mieć zaświadczenie z poprzedniego miesiąca więc nie wiem czy zaakceptują takie " świeże" zaświadczenie, które im wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dani1234, jeżel zdasz jakieś egzaminy eksternistyczne to nie musisz zaliczać tych przedmiotów w liceum do którego chodzisz. Tak przynajmniej słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvia plath
Hej :) Ja też miałam problem z brakiem informacji, zanim zdecydowałam się na podejście do egzaminów eksternistycznych z zakresu LO. Dlatego postanowiłam sobie, że jak będę miała to za sobą, to dokładnie wszystko opiszę dla "potomnych" ;) http://www.nafreelansie.pl/?p=358 - to link do pierwszej części serii wpisów o egzaminach eksternistycznych z mojej perspektywy. Nawigatory do części drugiej i trzeciej są w poście. Trochę się rozpisałam, ale chciałam, w miarę możliwości, rozwiać wszelkie wątpliwości. Egzaminy zdawałam we wrześniu tego roku, także dość niedawno. Z tego powodu dane są świeże i aktualne. Pozdrawiam i życzę powodzenia! :) Mam nadzieję, że pomogę komuś, kto tu zajrzy w poszukiwaniu informacji na temat egzaminów eksternistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Salvia, dzięki za informacje o egzaminach eksternistycznych. Fajnie się Ciebie czyta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvia plath
Dorota - nie ma za co! :) To ja dziękuję za miłe słowo. Uśmiechnęłam się od ucha do ucha, gdy to przeczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,wlasnie przygotowuje sie do egzaminu eksternistycznego z zakresu liceum,jesli macie notatki z chemii i fizyki do proszę wyślijci na moj e-mail: martita13ag@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonsitka
Hej właśnie podjęłam decyzję chce się uczyć co prawda mam 27 lat trochę się boje kto wie cokolwiek o szkołach eksternistycznych Wojdolnośląskie proszę o kontakt egzaminy zdawałam w 2008 roku zdałam 5 a geografię z tego co pamiętam na 5 są naprawdę proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pisał wczoraj angielski, pamiętacie jakieś pytania/odpowiedzi? Jestem noga z anglika i zastanawiam się czy mam chociaż te 12 pkt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sandra
W piątek biologia, wydaje mi się łatwa... Jednak w ciemnych barwach widzę fizykę, nie będzie łatwo ją zdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak poszła fizyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sandra
Fizyka nie była aż taka trudna jak myślałam, byłam miło zaskoczona na egzaminach. Było dużo pytań typu P/F za nie można było uzyskać dużo punktów. W rozwiązywaniu zadań jestem słaba, ale za to z teorii byłam obkuta i to chyba mnie uratowało. Sądze, że zdałam ten egzamin. Oczywiście w marcu się okaże... Zdawałam we Wrocławiu, na fizyce było tylko 20 osób. Kilka osób nie dotarło, może dlatego, że to był piątek ( praca?) Ludzie raczej spokojni, normalni... Mój wzrok przykuły dwie dziewczyny ubrane w białe szkolne bluzeczki. Takie jakie noszą uczniowie na rozpoczęcie roku szkolnego hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, szkoda że o innych przedmiotach tak mało info, jakie odpowiedzi na pewno były prawidłowe. Mnie interesuje chemia, biologia i angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zaznaczałaś odpowiedzi z fizyki o ile pamiętasz je jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sandra
Pamiętam jedno pytanie: czy promieniowanie gamma jest przenikliwe? Zaznaczyłam prawda. Dużo pytań dotyczyło promieniowania alfa, beta i gamma, widm ciągłych, liniowych... Proste rzeczy dla kogoś kto się uczył. Pamiętam też zadanie, nie wiem czy coś nie przekręciłam... Jest 1kg wodoru i ile to jest 5 % energii z niego. Coś w tym stylu... Na logikę 5 % to chyba 50 gramm, jeżeli 1kg to 1000 gramm. Jak już pisałam fizyka to nie moja dziedzina. Jak ktoś pamięta to zadanie z wodorem i zna rozwiązanie to niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sandra
Pamiętam jedno pytanie: czy promieniowanie gamma jest przenikliwe? Zaznaczyłam prawda. Dużo pytań dotyczyło promieniowania alfa, beta i gamma, widm ciągłych, liniowych... Proste rzeczy dla kogoś kto się uczył. Pamiętam też zadanie, nie wiem czy coś nie przekręciłam... Jest 1kg wodoru i ile to jest 5 % energii z niego. Coś w tym stylu... Na logikę 5 % to chyba 50 gramm, jeżeli 1kg to 1000 gramm. Jak już pisałam fizyka to nie moja dziedzina. Jak ktoś pamięta to zadanie z wodorem i zna rozwiązanie to niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam było 0,5% czyli 5gram :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sandra
No właśnie nie pamiętałam czy chodziło o 5 % czy 0,5% ... Jednak 0, 5%. Na szczęście nie mam problemów z tak prostymi obliczeniami... No to dostałam punkt albo punkty za to zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jakie trudne . Ułamki i procenty były w 5 klasie pdst .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×