Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Powiem Wam tak: Myślałam,że to matma jest ciężka ,że chemia może zagiąć,że fizyka to trochę problem,ale patrząc na historię, uważam że prędzej coś wylicze,niż zdam historię...... Jap*****le,niedziela to dzień klęski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie wiem moze nie bedzie problemu zaliczyc na 2? szczerze? jest latwiej zdac caly rok na 2 niz sprawdzian na 2 z jednego dzialu to liceum jest latwiejsze nawet z matmy powiedmy tak ok mozesz nie kumac ale zawsze jest cos co rozumiesz a tu masz 1 2 i 3 klase i teraz pomyslcie polowa to abcd kolejne 10 pkt to prawda falsz i te sprawy a te 10 ostatnie to wyliczenia podobno za prawidlowy wzor jest 1 pkt czyli 4 pkt bo zadania otwate 4 :) i teraz pomysl jak zaliczyc sprawdzian z 1 dzialu tylko opisowe z matmy :) zgaduje ze dostalibyscie 1 ;) a tu mozecie nawe troje zdobyc albo 4 serio :P po prostu sie skupcie i najpierw robcie zadania ktore kumacie i liczcie ile macie pkt jesli bedzie 8-9 a reszty nie umiecie- ok -strzelacje a jak macie 12 i reszty nie umiecie to tez bo zamiast 2 mozecie miec 4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na kazdym robie najpierw te co umiem i z infy tez a tu nie wiadomo czy zdobede dwoje :P ale modle sie po cichu o te 12 pkt niby wszystko zrobilam ale nie pelnie z prezentacji zgaduje 6 pkt z 2 kolejnych zadan moze 2 pkt beda to 8 :/ abcd strzelalam wiec licze 0 :P i bylo jeszcze z tym mieckiewiczem czy kims ten obrazek to moze beda 2 pkt i korespondencja chyba cos mi nie poszlo nwm ale moze mi podciagna na 2 :D ale pewnie nie :P juz sie szykuje na luty chociaz jak mam byc szczera wolalalbym nie zdac infy a reszte zdac xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przykladzie biologi ja jej nigdy nie umialam a tutaj 12 pkt bez problemu :) wiec nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba poki co zaliczylam wszystko na 2 :/ ale przynajmniej 4 przedmioty z glowy nie musze sie meczyc codziennie chodzac do szkoly i 3 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale patrzecie tu macie na jednym arkuszu 3 lata tak? prawda? no i pomyslcie to juz macie za soba tak? zaliczone na 2 napewno :) a tak musielibyscie sie meczyc 3 lata :) 6 ocen na kazdy semestr pewnie duzo zlosci placzu obgryzania paznkoc***ewnie wysmiewanie przez rowniesnikow lub osamotnienie :) to jest najlepszy sposob na zaliczenie i nie przemeczenie sie a wiadomo ze te oceny sie nigdzie nie licza a za kazda dwoje nauczyciele linczuja i wysmiewaja od debili :) wole uczyc sie na wlasna reke niz znosic takie cos :) dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo tez za kazda ocena gorsza z 4 zrobi 2 na koniec i niby wielce sie nie ucza :) albo nauczyciel sie uwzie a tu tylko egzaminator na podstawie odpowiedzi pisze 1, 2,3 lub 0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede miec na egzaminach okres wiec powodzenia mi zyczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam sie stresuje tymi egzaminami bo mi bardzo zalezy ale jest jeszcze luty bedzie najwyzej latwiej bo wiadomo z czego sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fakt infa jakas dziwna byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha,mi się zaczął na infie i miałam na polskim później jeszcze i biologii....Ale nic mnie nie bolało,bo stres byl i skupienie więc jak się myśli to naprawdę zapomina się o bólu i go po prostu nie ma.Wszystko jest w psychice,będzie dobrze.Ja jeszcze 2 dni i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanko :D wstawicie pozniej swoje oceny ? w listopadzie? bo ja tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam oceny :) liczy sie ze bedzie srednie i tak te oceny sie nie licza nigdzie a na dokumencie pisze Świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego :) świadectwo jest dokumentem potwierdzajacym posiadanie wyksztalcenia sredniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oceny beda sie pewnie roznic niz w szkole ;) bo wiadomo ja np mialam na biologi 5 bo sciagalam i byl plakat za ktory dostalam 6 :D czyli no co to za nauka? w technikum sie tak chwala ze maja lepsze oceny niz w lo ;) juz wiadomo czemu bo plakat salatka i te spawy :) w lo nie ma czego takiego ale na maturze sie okazuje a pozniej z tecnikum placza ze slabo mature zdaja :) tak to jest normalne lo a nie dla doroslych wiec izi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozniej swoim dzieciom powiem ja cale liceum zdalam w rok :) widzisz jaka ja zdolna haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Infa Strasznie mi pokomplikowala....Z biologii liczę na 5,polski na 4,angielski na bank 6 bo Wszystko zrobiłam i na bank dobrze,informatyka tak mnie załatwi że jeszcze się okaże że tylko z tego będę poprawiać... Chociaż wiadomo jak jest,w domu wszystko wydaje się proste,a na egzaminie są różne czynniki i czasami coś co wydaje się proste,nie do końca takie jest.Trzeba się skupić, wyciągać jak najwięcej info z arkusza no i myśleć na logikę,bo dużo takich zadań jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pewnie bede miec ze wszystkiego dwojki ale nie licza se dla mnie jakies oceny tylko zaliczenie srednie i bayo xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie boje tego tygodnia ale moze pojdzie gladko i zalicze na 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem,ten tydzień to koszmar,mam zakupiony starter melisowy i już praktykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale wos i gegra wystarczy przeczytac chemia moze sie pouczyc :P historia pouczyc a matma no to wiadomo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matma jest tragiczna,tyle abcd ale pewnie c***a strzela,a większego c***a oblicze hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nwm mam nadzieje ze zalicze wszystko i bede zadowolona :D ale u mnie mowia ze polowa na teraz i polowa na luty ludzie co zdaja i ze biora polski ang i matme na luty zeby pzygotowac sie do matury co moim zdaniem jest bez sensu bo jak zawala to ni matury ni wyksztalcenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalnie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie glowa bolala po egzaminach :O za duzo wiedzy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie,jak się oblicza to zadanie z arkusza z matmy o średniej arytmetycznej? Nie rozumiem tego,z tym x ..... Czy ktoś może mi to najprościej jak się da wytłumaczyć?????? KURWA,na co ja liczę,dopy od 6 klasy podstawówki i teraz mam zdać matmę z 3 lat w 2 godziny??? Nie ma takiej mocy,już mogę się szykować na śmierć bo nic więcej mnie nie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz robiłam zgaduj zgadule z matmy i zdobyłam 10punktow ze wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie pocieszcie mnie z ta matematyka, pomóżcie no :I :I Nie ogarnę tego,mam już boleści serca,to raczej jedyny przedmiot który zawali mi wszystko.....Co z tego że luty,ale co innego nie zdać jakiegos przedmiotu do wykucia na pamięć,wtedy można się wyuczyć na luty,a z matma tak nie jest,nie wyuczy się człowiek na pamięc,trzeba rozumieć i mieć trochę tych informacji,więc kwestia lutego i matmy wcale nie jest z******ta, aczkolwiek wtedy można cisnąć tylko ten przedmiot,wziąć jakieś korki i robić podobne zadania.Nie wiem co mam już robić ze sobą,uczę się,rozumiem jak ktoś mi tłumaczy,całe zadanie a jak dostaję do zrobienia coś sama i to na tej samej zasadzie to k***a stoję i nie ruszę.Nie mam już sił na to,tyle lat wyciągałam z siebie wszystko,nie potrafię więcej :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten twoj przyslowiowy 'x' to srednia arytmetyczna ;) powiedzmy 1 x 3 czyli 3 +1 = 4 /2 wychodzi 2 i x to 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zrobie sb ten pobny z matmy a co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×