Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Knala

 A mam 26 lat i nie uważam że jestem za stara na studia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska

Hej ja zdaje w obrębie krakowa tzn mieszkam pod rzeszowem ale tak podpasowali mi została do zdania tylko informatyka i raczej zdam później chce iść na studium do Krakowa do tebu na higienistke stomatologiczna i się wyprowadzić i wgl 🙂 ja mam 23 lata 🙂 matury nie planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matma

Hey,pytanie do osób które pisały matmę w październiku.Byko takie zadanie na przedziałach jakoś "Ile znajduje się liczb całkowitych w przedziale (-2;6> " i mi w ogóle nie wychodziły żadne odpowiedzi z Abcd i w końcu miało być 18... Ktoś pamięta jak to zrobił? Albo pamięta polecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Zdaję we Wrocławiu....

Gdzie mamy salę do zdawania informatyki? W tej piwnicy czy gdzieś na parterze albo piętrze. Orientuje się ktoś?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
5 godzin temu, Gość Matma napisał:

Hey,pytanie do osób które pisały matmę w październiku.Byko takie zadanie na przedziałach jakoś "Ile znajduje się liczb całkowitych w przedziale (-2;6> " i mi w ogóle nie wychodziły żadne odpowiedzi z Abcd i w końcu miało być 18... Ktoś pamięta jak to zrobił? Albo pamięta polecenie?

wspolczuje ci ze nie zdalas.. byla wtedy  banalna ! 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka
5 godzin temu, Gość Ola napisał:

Zdaję we Wrocławiu....

Gdzie mamy salę do zdawania informatyki? W tej piwnicy czy gdzieś na parterze albo piętrze. Orientuje się ktoś?

 

 

moze po prostu zapytaj kogos jak tam bedziesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
11 godzin temu, Gość Matma napisał:

 "Ile znajduje się liczb całkowitych w przedziale (-2;6> " i mi w ogóle nie wychodziły żadne odpowiedzi z Abcd i w końcu miało być 18... Ktoś pamięta jak to zrobił? Albo pamięta polecenie?

Pewnie sobie żartujesz z tym 18... Udajesz niewiedzę dla kawału.

Nie pamiętam już jak to robiłam... Po prostu w przedziale od -2 do 6 obliczasz ile jest liczb całkowitych. 18  to na pewno zły wynik, bo za dużo. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Dla mnie matma , chemia,  historia, fizyka  były ciezkie (zdawalam w pazdzierniku ) jednak chyba za malo w siebie wierze,  duzo czasu na naukę poswiecilam  i zaliczylam wszystkie przedmioty,  oprócz infornatyki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

a ja nie zdalam chemi a sie z niej uczylam.. ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttt

No właśnie można się uczyć, ale się nie nauczyć...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona

Czy trudno uruchomić   tę płytę na komputerze, którą dostaniemy na egzaminie? Nie chciałabym już na tym etapie nie zdać z informatyki !.. hehe! 

W moim  laptopie nie ma kieszeni na płyty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka
18 godzin temu, Gość Zaniepokojona napisał:

Czy trudno uruchomić   tę płytę na komputerze, którą dostaniemy na egzaminie? Nie chciałabym już na tym etapie nie zdać z informatyki !.. hehe! 

W moim  laptopie nie ma kieszeni na płyty. 

Jak siedzisz to po prawej stronie  swoich nog masz taki sprzecik i tam klikasz , wysunie Ci sie naped i wkladasz plytke po czym klikasz przycisk i samo sie zamknie a następnie uruchomi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria

jutro zaczyna sie sesja....przygotowani? gotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo

zna ktos jakies pewniaki do egzaminow w tym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

Zaczynamy od jezyka polskiego wiec standarodowo rozprawka 🙂 mozesz wybrac 2 wiersze z arkusza i jeden to z obowiazkowych lektur radze przeczytac streszczenie lalki pana tadeusza i dziadow cz,3  😉 plus bedzie streszczenie jakiegos wiersza, jakas interpretacja  czytanie ze zrozumieniem - spokonie zaliczysz , juz za sama rozprawke full to 12 pkt wiec od 8 do 10 pkt zdobedziesz 😉 

informatyka -tworzenie prezentacji w power poincie  czyli wklejanie wykresow ,zmienianie trzcionki, wklejanie obrazu jako tla zmienianie rozmiaru obrazu w prezentacji i te sprawy , korespondecja masowa w wordzie, tworzenie listu  w wordzie zmienianie tekstu czcionki, wklejanie obrazu po wlasciwej stronie, udzielanie odpowiedzi  w excelu + tworzenie tabeli w wordzie zmienianie czcionki rozmiaru tabeli itp 😉 ciezko nie zdac koro zyjemy w XXI wieku 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

wos to standardowo bedzie teoria ktora jest latwa 😜 czyt. podstawa programowa w arkuszu 😉  bedzie wypracowanie na podstawie podanych tekstow + wiedzy wlasnej ogolnie ciezko nie zdac..

ostatnim egzaminem jest chemia pewniaki to na pewno tablice chemiczne ,czesc hydrofobowa i hydrofilowa , prawda falsz na podstawie skladu jakiegos kremu albo pasty do zebow , teoria czyli abcd , jakies zadania na proporcjach lub obliczaniu na podstawie reakcji chemicznych, hydraty , dopisanie substratu , zapewne produkty destylacji ropy naftowej ,  doswiadczenie chemiczne (jest co roku) i oczywiscie nawozy 😉 no i moze byc jakies zadanie z polaczeniem albo dopasowanie reakcji lub fermentacji 😉

powodzenia wszystkim! ja poprawiam historie i matme w tym roku  trzymajcie kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes
12 minut temu, Gość haha napisał:

wos to standardowo bedzie teoria ktora jest latwa 😜 czyt. podstawa programowa w arkuszu 😉  bedzie wypracowanie na podstawie podanych tekstow + wiedzy wlasnej ogolnie ciezko nie zdac..

ostatnim egzaminem jest chemia pewniaki to na pewno tablice chemiczne ,czesc hydrofobowa i hydrofilowa , prawda falsz na podstawie skladu jakiegos kremu albo pasty do zebow , teoria czyli abcd , jakies zadania na proporcjach lub obliczaniu na podstawie reakcji chemicznych, hydraty , dopisanie substratu , zapewne produkty destylacji ropy naftowej ,  doswiadczenie chemiczne (jest co roku) i oczywiscie nawozy 😉 no i moze byc jakies zadanie z polaczeniem albo dopasowanie reakcji lub fermentacji 😉

powodzenia wszystkim! ja poprawiam historie i matme w tym roku  trzymajcie kciuki 

z chemi na bank bedzie dopisywanie slow do calego tesktu  moze byc rowniez cos z piktogramow  ale rzadko jest z tego co wiem pewnie ze dwa takie teksty beda  czyli 4 pkt i to zas teoria macie podane slowa i musicie je logicznie dopisac moze byc tez jak na biologi jedno zadanie ze z tekstu jakas prawda falsz na podstawie tesktu chyba 2 azy sie zdarzylo wiec oby teraz rowniez 

na wosie tez jest tekst i odpowiedziec trzeba na podstawie tekstu 🙂 

nie powinno byc tak zle

pamitajcie 12 (30%) to baaardz malo. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxyz

Na polskim koniecznie trzeba napisać rozprawkę z wykorzytaniem lektury czy można skorzystac z tych,ktore będą w arkuszu egzaminacyjnym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
24 minuty temu, Gość goscxyz napisał:

Na polskim koniecznie trzeba napisać rozprawkę z wykorzytaniem lektury czy można skorzystac z tych,ktore będą w arkuszu egzaminacyjnym???

czytaj uwaznie napisal ktos ze 2 argumenty moga byc z arkusza z podanych wierszow fragmentu lektury a trzeci ma byc z wiedzy wlasnej czyli lektura

swoja droga jesli nie mozez przeczytac nawet streszczenia na internecie to marnie widze twoja przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A fizyka? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A fizyka? 🙂

Fizyka jest bardzo trudna, dużo wiedzy do zapamiętania. Ja ktoś się jej nie nauczy solidnie to raczej nie ma szans żeby zdał.

No więc radzę uczyć się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
2 godziny temu, Gość Wiola napisał:

Fizyka jest bardzo trudna, dużo wiedzy do zapamiętania. Ja ktoś się jej nie nauczy solidnie to raczej nie ma szans żeby zdał.

No więc radzę uczyć się jej.

Ja pamiętam że robiłam notatki z fizyki według podstawy programowej w arkuszu i się uczyłam ale na egzaminie nie umilama kompletnie nic było bardzo trudne i mało co było w ogóle  podstawy programowej nie wiem. Jakim cudem zaliczyłam ale cieszę się że ten koszmar z fizyka już za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwina

polski juz po zdane 🙂 a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima

Makabra !!! Jutro wstaję o 5 tej, bo bus do Wrocławia mam o 6stej. 80 kilometrów drogi....

Będzie ciemno i ZIMNO. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksternistka

Jak u Was wrażenia po polskim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Polski łatwiutki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

To może jak Polski taki latwy to jednak ta sesja jest latwiejsza :)))) jutro infa , co cwiczyliscie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ababbab
1 minutę temu, Gość Natalia napisał:

To może jak Polski taki latwy to jednak ta sesja jest latwiejsza :)))) jutro infa , co cwiczyliscie ????

w tamtej sesji polski tez byl latwy i matma i informatyka również 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimno

Z informatyki najbardziej ogarniam exel sortowanie, filtrowanie, liczenie średniej...

Gorzej mi idzie  z przekształcaniem plików (importowaniem) np z txt na exel... Z plikami coś mogę pomieszać na egaminie

Uczyłam się wszystkiego, wydaje mi się że na mierny wystarczy.

Jednak nie mam 1OO procent pewności, ze zdam. Ze stresu może mi się wszystko pomieszać .... Na obcym komputerze gorzej się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×