Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Go艣膰 Knala

聽A mam 26 lat i nie uwa偶am 偶e jestem za stara na studia 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Goska

Hej ja zdaje w obr臋bie krakowa tzn mieszkam pod rzeszowem ale tak podpasowali mi zosta艂a do zdania tylko informatyka i raczej zdam p贸藕niej chce i艣膰 na studium do Krakowa do tebu na higienistke stomatologiczna i si臋 wyprowadzi膰 i wgl 馃檪 ja mam 23 lata 馃檪 matury nie planuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Matma

Hey,pytanie do os贸b kt贸re pisa艂y matm臋 w pa藕dzierniku.Byko takie zadanie na przedzia艂ach jako艣 "Ile znajduje si臋 liczb ca艂kowitych w przedziale (-2;6> " i mi w og贸le nie wychodzi艂y 偶adne odpowiedzi z Abcd i w ko艅cu mia艂o by膰 18... Kto艣 pami臋ta jak to zrobi艂? Albo pami臋ta polecenie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ola

Zdaj臋 we Wroc艂awiu....

Gdzie mamy sal臋 do zdawania informatyki? W tej piwnicy czy gdzie艣 na parterze albo pi臋trze. Orientuje si臋 kto艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 haha
5 godzin temu, Go艣膰 Matma napisa艂:

Hey,pytanie do os贸b kt贸re pisa艂y matm臋 w pa藕dzierniku.Byko takie zadanie na przedzia艂ach jako艣 "Ile znajduje si臋 liczb ca艂kowitych w przedziale (-2;6> " i mi w og贸le nie wychodzi艂y 偶adne odpowiedzi z Abcd i w ko艅cu mia艂o by膰 18... Kto艣 pami臋ta jak to zrobi艂? Albo pami臋ta polecenie?

wspolczuje ci ze nie zdalas.. byla wtedy聽 banalna ! 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 maturzystka
5 godzin temu, Go艣膰 Ola napisa艂:

Zdaj臋 we Wroc艂awiu....

Gdzie mamy sal臋 do zdawania informatyki? W tej piwnicy czy gdzie艣 na parterze albo pi臋trze. Orientuje si臋 kto艣?

moze po prostu zapytaj kogos jak tam bedziesz?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ola
11 godzin temu, Go艣膰 Matma napisa艂:

聽"Ile znajduje si臋 liczb ca艂kowitych w przedziale (-2;6> " i mi w og贸le nie wychodzi艂y 偶adne odpowiedzi z Abcd i w ko艅cu mia艂o by膰 18... Kto艣 pami臋ta jak to zrobi艂? Albo pami臋ta polecenie?

Pewnie sobie 偶artujesz z tym 18... Udajesz niewiedz臋 dla kawa艂u.

Nie pami臋tam ju偶 jak to robi艂am... Po prostu w przedziale od -2 do 6 obliczasz ile jest liczb ca艂kowitych. 18聽 to na pewno z艂y wynik, bo za du偶o.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Natalia

Dla mnie matma , chemia,聽 historia, fizyka聽 by艂y ciezkie (zdawalam w pazdzierniku ) jednak chyba za malo w siebie wierze, 聽duzo czasu na nauk臋 poswiecilam聽 i zaliczylam wszystkie przedmioty,聽 opr贸cz infornatyki聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jolka

a ja nie zdalam chemi a sie z niej uczylam.. ;(聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tttt

No w艂a艣nie mo偶na si臋 uczy膰, ale si臋 nie nauczy膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zaniepokojona

Czy trudno uruchomi膰聽 聽t臋 p艂yt臋 na komputerze, kt贸r膮 dostaniemy na egzaminie? Nie chcia艂abym ju偶 na tym etapie nie zda膰 z informatyki !.. hehe!聽

W moim聽 laptopie nie ma kieszeni na p艂yty.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Natalka
18 godzin temu, Go艣膰 Zaniepokojona napisa艂:

Czy trudno uruchomi膰聽 聽t臋 p艂yt臋 na komputerze, kt贸r膮 dostaniemy na egzaminie? Nie chcia艂abym ju偶 na tym etapie nie zda膰 z informatyki !.. hehe!聽

W moim聽 laptopie nie ma kieszeni na p艂yty.聽

Jak siedzisz to po prawej stronie聽 swoich nog masz taki sprzecik i tam klikasz , wysunie Ci sie naped i wkladasz plytke po czym klikasz przycisk i samo sie zamknie a nast臋pnie uruchomi 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zaniepokojona

Dzi臋ki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 histeria

jutro zaczyna sie sesja....przygotowani? gotowa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 halo

zna ktos jakies pewniaki do egzaminow w tym tyg?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 haha

Zaczynamy od jezyka polskiego wiec standarodowo rozprawka 馃檪聽mozesz wybrac 2 wiersze z arkusza i jeden to z obowiazkowych lektur radze przeczytac streszczenie lalki pana tadeusza i dziadow cz,3聽 馃槈聽plus bedzie streszczenie jakiegos wiersza, jakas interpretacja聽 czytanie ze zrozumieniem - spokonie zaliczysz , juz za sama rozprawke full to 12 pkt wiec od 8 do 10 pkt zdobedziesz 馃槈

informatyka -tworzenie prezentacji w power poincie聽 czyli wklejanie wykresow ,zmienianie trzcionki, wklejanie obrazu jako tla zmienianie rozmiaru obrazu w prezentacji i te sprawy , korespondecja masowa w wordzie, tworzenie listu聽 w wordzie zmienianie tekstu czcionki, wklejanie obrazu po wlasciwej stronie, udzielanie odpowiedzi聽 w excelu + tworzenie tabeli w wordzie zmienianie czcionki rozmiaru tabeli itp 馃槈 ciezko nie zdac koro zyjemy w XXI wieku 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 haha

wos to standardowo bedzie teoria ktora jest latwa 馃槣聽czyt. podstawa programowa w arkuszu 馃槈聽 bedzie wypracowanie na podstawie podanych tekstow + wiedzy wlasnej ogolnie ciezko nie zdac..

ostatnim egzaminem jest chemia pewniaki to na pewno tablice chemiczne ,czesc hydrofobowa i hydrofilowa , prawda falsz na podstawie skladu jakiegos kremu albo pasty do zebow , teoria czyli abcd , jakies zadania na proporcjach lub obliczaniu na podstawie reakcji chemicznych, hydraty , dopisanie substratu , zapewne produkty destylacji ropy naftowej ,聽 doswiadczenie chemiczne (jest co roku) i oczywiscie nawozy 馃槈聽no i moze byc jakies zadanie z polaczeniem albo dopasowanie reakcji lub fermentacji 馃槈

powodzenia wszystkim! ja poprawiam historie i matme w tym roku聽 trzymajcie kciuki聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 grzes
12 minut temu, Go艣膰 haha napisa艂:

wos to standardowo bedzie teoria ktora jest latwa 馃槣聽czyt. podstawa programowa w arkuszu 馃槈聽 bedzie wypracowanie na podstawie podanych tekstow + wiedzy wlasnej ogolnie ciezko nie zdac..

ostatnim egzaminem jest chemia pewniaki to na pewno tablice chemiczne ,czesc hydrofobowa i hydrofilowa , prawda falsz na podstawie skladu jakiegos kremu albo pasty do zebow , teoria czyli abcd , jakies zadania na proporcjach lub obliczaniu na podstawie reakcji chemicznych, hydraty , dopisanie substratu , zapewne produkty destylacji ropy naftowej ,聽 doswiadczenie chemiczne (jest co roku) i oczywiscie nawozy 馃槈聽no i moze byc jakies zadanie z polaczeniem albo dopasowanie reakcji lub fermentacji 馃槈

powodzenia wszystkim! ja poprawiam historie i matme w tym roku聽 trzymajcie kciuki聽

z chemi na bank bedzie dopisywanie slow do calego tesktu聽 moze byc rowniez cos z piktogramow聽 ale rzadko jest z tego co wiem pewnie ze dwa takie teksty beda聽 czyli 4 pkt i to zas teoria macie podane slowa i musicie je logicznie dopisac moze byc tez jak na biologi jedno zadanie ze z tekstu jakas prawda falsz na podstawie tesktu chyba 2 azy sie zdarzylo wiec oby teraz rowniez聽

na wosie tez jest tekst i odpowiedziec trzeba na podstawie tekstu 馃檪

nie powinno byc tak zle

pamitajcie 12 (30%) to baaardz malo. 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 goscxyz

Na polskim koniecznie trzeba napisa膰 rozprawk臋 z wykorzytaniem lektury czy mo偶na skorzystac z tych,ktore b臋d膮 w arkuszu egzaminacyjnym???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 abcd
24 minuty temu, Go艣膰 goscxyz napisa艂:

Na polskim koniecznie trzeba napisa膰 rozprawk臋 z wykorzytaniem lektury czy mo偶na skorzystac z tych,ktore b臋d膮 w arkuszu egzaminacyjnym???

czytaj uwaznie napisal ktos ze 2 argumenty moga byc z arkusza z podanych wierszow fragmentu lektury a trzeci ma byc z wiedzy wlasnej czyli lektura

swoja droga jesli nie mozez przeczytac nawet streszczenia na internecie to marnie widze twoja przyszlosc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

A fizyka? 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wiola
5 godzin temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

A fizyka? 馃檪

Fizyka jest bardzo trudna, du偶o wiedzy do zapami臋tania. Ja kto艣 si臋 jej nie nauczy solidnie to raczej nie ma szans 偶eby zda艂.

No wi臋c radz臋 uczy膰 si臋 jej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Olga
2 godziny temu, Go艣膰 Wiola napisa艂:

Fizyka jest bardzo trudna, du偶o wiedzy do zapami臋tania. Ja kto艣 si臋 jej nie nauczy solidnie to raczej nie ma szans 偶eby zda艂.

No wi臋c radz臋 uczy膰 si臋 jej.

Ja pami臋tam 偶e robi艂am notatki z fizyki wed艂ug podstawy programowej w arkuszu i si臋 uczy艂am ale na egzaminie nie umilama kompletnie nic by艂o bardzo trudne i ma艂o co by艂o w og贸le聽 podstawy programowej nie wiem. Jakim cudem zaliczy艂am ale ciesz臋 si臋 偶e ten koszmar z fizyka ju偶 za mna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alwina

polski juz po zdane 馃檪聽a jak u was?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zima

Makabra !!! Jutro wstaj臋 o 5 tej, bo bus do Wroc艂awia mam o 6stej. 80 kilometr贸w drogi....

B臋dzie ciemno i ZIMNO.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eksternistka

Jak u Was wra偶enia po polskim?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anonim

Polski 艂atwiutki聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Natalia

To mo偶e jak Polski taki latwy to jednak ta sesja jest latwiejsza :)))) jutro infa , co cwiczyliscie ????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ababbab
1 minut臋 temu, Go艣膰 Natalia napisa艂:

To mo偶e jak Polski taki latwy to jednak ta sesja jest latwiejsza :)))) jutro infa , co cwiczyliscie ????

w tamtej sesji polski tez byl latwy i matma i informatyka r贸wnie偶聽馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zimno

Z informatyki najbardziej ogarniam exel :聽sortowanie, filtrowanie, liczenie 艣redniej...

Gorzej mi idzie聽 z przekszta艂caniem plik贸w (importowaniem) np z txt na exel... Z plikami co艣 mog臋 pomiesza膰 na egaminie

Uczy艂am si臋 wszystkiego, wydaje mi si臋 偶e na mierny wystarczy.

Jednak nie mam 1OO procent pewno艣ci, ze zdam. Ze stresu mo偶e mi si臋 wszystko pomiesza膰 .... Na obcym komputerze gorzej si臋 robi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×