Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Ja tez chemii się najbardziej boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jak wam poszły otwarte, ja tknelem 3-4 zadania a na reszty zabrakło mi czasu ;( wgl te 120 mi szybko zlecialo, ale mam nadzieje ze zalicze to. Teraz kucie do fizyki, co polecaxie do nauki? Jakie stronki? Nie pytam co będzie na teście bo tam zawsze coś innego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wg trudności od najniższy do najwyższy to Wos, Angielski, Informatyka, Historia, Biologia, Matematyka, Chemiia... Chemia to masakra, obawiam się ze wszystko zalicze tylko nie jej ;/ szkoda liczylam na maturę w tym roku , ktoś wgl wie kiedy wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wgl powie mi ktoś jaka dal odpowiedz na te zadanie o miastach A i B i 5 drogach? Na matmie było dla przyszłych zdajacych;: -15 zadań na abcd -5 na prawda/fałsz -z otwartych jedno procenty, funkcja kwadratowa - wykres był i podać dodatnia dziedzinę i napisać wzór na ta funkcje, równanie obliczyć, trygometryczne 1 zadanie, 1 na ciągi, punkt A i B tworzący prosta oblicYc środek i podać wzor, cos z prawdopodobieństwa, jeszcze jakieś trojkoty i walce/stożki w sumie dało coś się do tych zadań uciulac mając te wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś z was chce iść na studia? Na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
Co do tych miast i dróg - jako, że brakowało mi czasu to strzelałem i strzeliłem na 5 do potęgi 4... dobrze/źle ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
To zadanie z ciągiem arytmetycznym to było takie? : a6 = 10, a10 = 18 ? i trzeba bylo podaz roznice i wartosc a1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łomża 2015
Łukasz, z ciągiem arytm właśnie było tak jak piszesz. R=5/4, a A1=3,6... Jeśli chodzi o sumę pewnej liczby i jej trzydziestu %, to już zapomniałem jakie były odpowiedzi. 30% razy X = 52? Od miejscowości A do miejscowości B prowadzi 5 dróg (kombinatoryka). Na ile odmiennych sposobów można je przejść? 5x4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
hm no to w tym ciągu arytmetycznym wyszło mi, że a1 = 0 a różnica to 2 .... pewnie źle :D a z tymi procentami to poprawna odpowiedź byla chyba tak jak napisałem x + 0,3*x = 52 (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a4=6 i a9=10 byly takie dane, !i wyszło r=0.8 a a1 nie pamiettam juz, ja zaznaczylam z ta droga 5*5 były tam odpowiedzi a)5+4 b) ?? c)5⁴ i d) 5*5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz, poważnie miales takie dane ciągów a6=10 i a10=18, może jednak daja różne wzory tych egzaminów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyszło roznica 8, a a1 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi tak różnica r=0,8 a1=3,6 jak obliczylam? A9-A4=5r 10-6=5r 4=5r/:5 4/5=r 0,8r Potem rozpisałam sobie A1,a2,a3,a4,a5,a6,a7,a8,a9. Pod a4 i a9 pozdrawiam 6 i 10, wykonuje obliczenia sprawdzające . czyli A1=3,6 A2=4,4 A3=5,2 A4=6 A5=6,8 A6=7,6 A7=8,4 A8=9,2 A9=10 Ale z tego co widzę wy macie jakieś inne dane;/// moze cos źle popatrzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz jeżeli dane były a6=10 i a10=18 to masz dobrze r bo wynosi r=2 a a1 to 0 ;;))) a jeżeli chodzi o te pytanie z 30% i 54 to tez odpowiedzialna x + 0,3*x = 52 czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
hm miałem dane takie jak wszyscy chyba, ale pisząc może pomyliłem - nie jestem pewien jak było wiem, że na pewno wyszło mi r = 2 a a1 = 0... zobaczymy :P i tez sobie rozpisywałem a1,a2,a3,a4,a5,a6 itd. żeby sprawdzić i niby wyszło, że ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lukasz - A było to zadanie z treścią czy na abcd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
z treścią - ale na 99% źle zrobiłem - wnioskuje to po innych odpowiedziach - ale trudno, innymi zadaniami mam nadzieję nadrobię :P oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
ale było też zadanie z ciagiem geometrycznym, pamieta ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było chyba liczby 2 i 18 i trzeba było podać kolejną liczbę chyba nie wiem, wydaje mi się ze zaznaczyłam odpowiedz ze kolejna liczba to 200-cos a teraz jak licze to wychodzi mi 164, więc nie ogarniam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
Tak 164 :) to pamietam - tzn. dałem 164 - ale treści nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im dłużej człowiek się zastanawia tym więcej błędów znajduje, muszę przestać o tym myśleć, caly czas rozkminiam czy zrobilam dobrze zadania i czy będzie. 15 punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pewnie tresc jest taka jak mowie ale ja coś odpowiedzial pomylilam ale ty masz dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wgl tylko 3,4 osoby pisały matkę? Bo chyba tylko tyle cos na ten temat się udzieliło. Może powiedzcie jak wam poszło-inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
dokladnie, im wiecej sie analizuje tym wiecej sie bledów doszukuje:P dlatego, ja tez juz przestaje sie zastanawiac "czy bedzie 15" - bedzie to super, nie to mamy jeszcze październik przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja naliczylam sobie pewnych 23 punkty plus cos tam nabazgralam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
nie mozna byc pewnym poki nie sprawdzą :P choć też niby takich "pewnych" naliczylem 17 + sporo niepewnych no ale... zobaczymymy. jutro geografia i pp - juz sily nie mam na nauke, ale to akurat nie sa trudne rzeczy - zycze powodzenia zdajacym i sobie :P zapamietajcie zadania to potem chetnie sie powymieniamy odpowiedziami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna :p poznajdywalam w necie takie same zadania i odpowiedzi pasuja :p wiec jak nie zalicze to oke rozniose :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
aaa no chyba, że tak to wtedy można :P mozesz podzielic sie tymi zadaniami to też chetnie sie sprawdze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, jak pamiętasz jakieś zadania to dawaj tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
(-3,3) spełniają nierówność: a/ x2 < 9 b/ x2 > 9 c/ x2 < 3 d/ x2 > 3 ja dalem albo a albo b nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×