Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość Ewa z Wawy
czy wiesz może, ile razy dziennie dziewczyna może się onanizować, by sieęnie wypalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szanowenego pana Experta!
Experciku nie odchodź jeszcze! Czym różni się laptop od notebooka? Czy to zamienna nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: W kwiatki Twoja wypowiedź zabrzmiała jak byś już uciekała ;) Miło Cię jeszcze widzieć :) do: Do szanowenego pana Experta! 1) Notebook jest mniejszy 2) lżejszy 3) gorszy parametrami ale jego rozmiary są dużo mniejsze Ogólnie kiedyś to była różnica teraz już praktycznie się ona zatarła do: Kotka-Poes Tak, wyjeżdżam, w poniedziałek wracam :) Jadę odwiedzać i zakupy poczyniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szanowenego pana Experta!
Dzięki Expert. Fajnie, że jesteś, bo kogoś innego wstydziłabym się zapytać.:) Miłego "urlopiku" - bo urlopem tych kilka dni to chyba nie można nazwać. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Do szanowenego pana Experta! Urlop? hmm co to takiego :D Bardziej... wolne mam kiedy chcę ale to inna historia ;) Bywaj skoro piszesz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu bys sie zdziwil, w swiecku jeszcze kontrola paszportowa sie zdarza...... w kolbaskowie tez..... choc to juz tylko pro forma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze znam przejscia graniczne? no coz..... znam tez urzedy celne w prawie wszystkich miastach w polsce, tz jeszcze z okresu z przed 10 lat, i nie tylko w polsce....... praktycznie cala europa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Kotka- Poes :) No to super praca :) Ja niestety już się zwijam, zobaczymy się w poniedziałek 😘W kiatki, OnaE, petrol, Vera icona, Koliberek35, Bó, Kotka-poes, i inne osóbki 🖐️ pozostałym Trzymajcie się ciepło do: Bó Ustanawiam Cię moim zastępcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz Ci babo placek! :) Ja się nie nadaję na Eksperta, ja jedynie doradzam Ekspertowi. Nie powiedział gamoń wczoraj, że wyjeżdża, łobuz, drań i pewnie niecnota. Bądź co bądź jeśli chodzi o gg, możliwe że nie archiwizuje Ci wiadomości stąd ich znikanie. Poszperaj w ustawieniach. :) Co do wp.pl , tak można posiadać więcej niż jeden mejl, a nawet więcej niż trzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian-23
Ile to jest (pomnóż za 1 minutę, bez kalkulatora i bez innych pomocy) ? 38529103421 x 19302854274

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×