Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Zaprzeczamy Sami Sobie? Chcę i nie chcę? To jak to z Tobą jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem! Ty po prostu uważasz, że ja nie mogę Cię zastąpić. Myślę, że jesteś w obłędzie, jeśli tak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiesz, niekiedy pragnienia się spełniają, zwłaszcza te o poduszce ( choć niekoniecznie to właśnie może być poduszka, a miękkie kobiece piersi, brzuch, no wiesz! całe Jej ciało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,że tęsknię jak kogoś polubię 3 słowa te co myslę jest taka piękna piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Nie czytasz uważnie tego co piszę, lub czytasz to po swojemu ale nie w tą stronę. Być może czytasz za szybko z braku czasu? Albo to i ja za bardzo chowam w słowa... Staram się być perfect ;) A czy jesteś w stanie mnie zastąpić? Jasne, że tak. Nikt nie jest niezastąpiony i wiem, że zawsze się znajdzie ktoś na moje miejsce ;) Tak, wiem. Pragnienia się spełniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, czytam uważnie i w lot łapię co chcesz przekazać. Ja Cię tylko tak podchodzę i upewniam się w Swoich racjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol, żeby nie powiedzieć, ze masz na myśli fiut, fiut . Ty zepsuta kobieto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert bój się więc. :) Dzisiaj idę do fryzjera, jeśli jutro mnie nie będzie wśród Was znaczy, że jestem zrozpaczona i chcę znów moje " stare" włosy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Oki, teraz wiadomo będzie gdzie Cię szukać Osobiście uważam, że kobieta powinna mieć włosy minimum do ramion, inaczej traci kobiecości w moich oczętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Bó czuję ,że ty myslisz o kiełbasce ja mam za ramiona jupi :p cze,ść kotka mra u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka, już. Pokazywałam kiedyś, pamiętasz? :) Co z tego będzie, nie wiem. Czas pokaże,a raczej fryzjer. :) Petrol, długonoga długowłosa piękna Petrol myśląca o kutasach. :) Ekspert, a ja wolę mojej mamy , co ma włosy jak aksamit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja skroce swoje w niedalekiej przeszlosci, z prostego powodu, ze sa tak cienkie i witkie, ze kazda fryzura od ramion w dol to totalna klapa w sensie doslownym, sa za ciezki i opadaja..... petrol jak sie czujesz juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, jesteś ciekawy wsadź nos do kawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka, nie , nie kolor bez zmian, i grzywka bez zmian. :) Ekspert, muszę obciąć włosy, bo źle mi w obecnych. Taki strach na wróble jestem. A szklankę moją mogę Ci wysłać pocztą, jeśli chcesz. :) Muszę lecieć. Do zobaczenia. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka lepiej ale chrycham nadal a katar to chyba mam stuletni do Bó ale już uciekła :nie mam koloru siana a ze szklankami to nie łapię? czyżby Bó robiła własne autorskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Petrol Ponieważ jestem ciekawy to mam wsadzić nos do kawy, że mam prawo wyboru wybrałem kawę Bó, wic Bó wysyła szklankę z kawą :) Petrol jakiego koloru masz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha taka kawa jestem szatynką ale ostatnio farbowałam na mahoń i mam taką poświatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×