Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

do: Kotka - poes Ja uważam, że każdej kobiecie do twarzy w długich włosach, ake to już wszystko kwestia fryzury i doboru koloru do karnacji a także odpowiedniego makijażu (nie mylić z tapetą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lubię włosy u facetów długie ma się rozumieć kiedys widziałam młodego faceta z kasztanowymi piekny widok oczywiście dla mnie i były czyste dredów nie lubię łaskotać można piórkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten temat nie bede dyskutowac :) to rzecz gustu :) na robienie makijazu jestem po prostu za zabiegana w zyciu codziennym.... i zle sie w nim czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Petrol To ja pewnie nie w Twoim guście znaczyć ma włosy krótkie i nie kasztanowe do: Kotka - poes Jasne, każdy ma swój gust. Jednak cały czas będę podtrzymywał Kobieta mając długie włosy i skraca je do długości około 10 cm odbiera sobie część swojej kobiecości... Nie twierdzę, że będzie brzydko wyglądać, może być olśniewająca lecz dla mnie będzie mniej kobieca, co nie oznacza że mi się podobać nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspercie nie załamuj się to było wspomnienie nie mam typów łysych też lubię ostatnio widziałam i w okularach jego miał piękne oczy ehh i usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniam1988
mam taki problem staram sie z mazem o dzidzie i pierwszy stosunek bez zabespieczenia mialam 23,09,2010 jeden rano drugi wieczorem tego dnia a na drugi dzien zle sie czulam bole glowy sennosc test jest negatywnmy co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniam1988
mam taki problem staram sie z mazem o dzidzie i pierwszy stosunek bez zabespieczenia mialam 23,09,2010 jeden rano drugi wieczorem tego dnia a na drugi dzien zle sie czulam bole glowy sennosc test jest negatywnmy co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam deszczowego poranku 😘 Vera, W kwiatki, Petrol, OnaE, Bó, Koliberek35, Kotka-poes 🖐️ Kolejny pracowity mam nadzieję dzień przed nami :) Wszystkie pytania zostaną nagrodzone odpowiedziami :) Zapraszam do wspólnej zabawy :) odpowiedzi: do: moniam1988 Najzwyczajniej przemęczenie. Nie starajcie się celować w "ten moment". Kochajcie się codziennie bez zabezpieczeń i nie myślcie, że to może już bo tylko przyblokować psychicznie się możecie. Jeśli macie jakieś problemy z zajściem proponuję udać się do porządnego ginekologa i przebadać się czy czasami nie macie w tym momencie przeciwwskazań. Polecić mogę p. doktor Jerzak, przyjmuje w Lux Medzie w Warszawie. (nie jest to reklama, tylko znany lekarz ginekolog, specjalizacja patologii ciąży) do: Petrol Już jest wczorajsze jutro :) do: NACIULANA MUCHA O mnie się nie martw, zadbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszczowy poranek wita pana Eksperta. Ładnie powiedziane? Ekspert, będę miała kilka zapytań do Ciebie w sprawie komputera, ( później) jeśli się nie znasz od razu zeznaj. Komputer jakby skrzypi i się resetuje- to tak ogólny zarys, cobyś się ustosunkował. Czyś Ty się dzisiaj wyspał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Powiedziane ładnie :) Znam się na komputerach :) Tylko określenie "skrzypi" mi nie pasuje Obstawił bym piszczenie takie "piiiii" przy starcie komputera Jeśli to nie to to zwyczajne przeinstalowanie systemu powinno rozwiązać problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze. Namówiłeś mnie, teraz Ci rozpiszę. Jakiś czas temu cóś mi się w komputerze zacięło, więc nowy system wgrałam. Okazało się, że są dwa. Ten uszkodzony i ten nowy. Niestety to mi nie odpowiadało, więc usunęłam wszystkie. Znaczy sformatowałam? No iiii. . :) No i znów zainstalowałam nowy. Z tym, że teraz nie przy uruchamianiu wydaje " pii" tylko w czasie działania, a gdy działa ( do 5 minut) się bierze i resetuje. Jakieś dodatkowe pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest pii tylko takie grr, skrzeczy jakby. Jakby cóś z dyskiem? No i głosu nie ma. Powiedz, czy możliwe jest, ze uszkodziłam dysk w jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Zapytuję. Wczoraj, nie wiem czemu :( Ale zaczęliśmy rozmawiać o duchach :( I Oni wszyscy powiedzieli, że duchy są i ja sie bałam bardzo. Przyszłam do domu wcięta i poszłam szybko spać obudziłam się o 3 rano :( przy akompaniamencie jakiegoś hinduskiego, światynnego bełkotu i bałam się bardzo :( prawda li to, że dusza wazy 28 gram? że ta energia nie znika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w jakiś sposób, ale " lekko" stuknęłam - sądziłam, że jak " walnę" go z pięści, to się nareperuje- jak telewizor. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Vera, Vera, Vera, ponoć duchy zjawiają się o 3. :| Ja nigdy przenigdy nie oglądam, nie rozmawiam o w/w. Jestem cykor . Potężny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Uszkodzenie dysku jest bardzo możliwe . Sprawdź go programem do sprawdzania dysków pod kątem "bad sektorów" czyli uszkodzeń pojemności. Resetowanie się komputera może oznaczać wadliwy zasilacz. Przegrzewa się. Brak głosu może oznaczać uszkodzenie karty dźwiękowej Propozycja 1) wyłącz komputer i odłącz go od sieci 2) zdejmij pokrywę i dociśnij kartę pamięci, kartę grafiki, kości pamięci i kable łączące dysk twardy i płytę dłówną oraz zasilacz z płytą główną 3) wyczyść wiatrak zasilacza oraz procesora, najlepiej sprężonym powietrzem i płytę główną 4) poskładaj obudowę 5) podłącz komputer 6) Nie stukaj w niego więcej :) do: Vera icona Teoretycznie jest to prawdą o wadze duszy, ale ja twierdzę z naukowego punktu widzenia, że wszystkie duchy to są skupiska energii i nasza wyobraźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, nie umiem wykonać tego coś mi poradził. Jestem w tej dziedzinie lewą nogą. : | Nie wiem czy zdecydować się, by Cię zaprosić do siebie byś mi to zrobił. Vera, ja mogę do Ciebie przyjść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona nie słuchać opowieści, nie oglądać horrorów przed snem i będzie dobrze. I zamiast mamusi proponuję solidne męskie ramię, będziesz czuła się znacznie bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słucham :( Horrorów w ogole nie oglądam. Silne meskie ramie jest nieosiągalne. Bó przyjdź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó To Twój wybór jak postąpisz ;) do: Vera icona Na świecie jest wiele silnych męskich ramion, nie trzeba opierać się na jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 39 lat z południa Polski
Czy te cechy wskazują na to, że kobieta (kobieta po 40-tce, moja koleżanka z pracy) ma ochotę na seks ze mną ? 1) bawi się włosami, 2) bawi się butem na stopie, 3) ma łańcuszek na nodze, 4) podnosi spódniczkę, 5) ma siatkowe pończoszki. Jak jej zaproponować seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: facet 39 lat z południa Polski Bardziej kokietuje, adoruje niż ma ochotę na coś więcej. Wpierw zaproś na drinka/kawę i jeśli się zgodzi to wtedy myśl nad czymś więcej. Obstawiam, że zachowuje się w ten sposób abyś za nią pracował jak wół i myślał, że ona Ci to "jakoś" wynagrodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×