Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

do: czekająca Dopóki Ty mu nie dasz sygnału tak on będzie zwlekał do: Petrol Włosy w uszach? wiek starszy... do: Vera cała w skowronkach Chyba odnalazłaś źródło, Dziękuję Ci za to :) do: jolazabrze. Niezdradzanie tajemnicy której nie trzeba się wstydzić nie jest odwracaniem kota ogonem, lecz strzeżeniem swojej prywatności. Doradzać można każdemu kto o to prosi. Ja odpowiadam na pytania i doradzam a nie RADZĘ. Nikogo również nie oceniam. Poproszę na ten przykład o przytoczenie mojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającaa
Co mogłoby być takim sygnałem? Jasnym, a jednoczesnie subtelnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suma sumarum na czym stoimy? co to za nieporozumienie z jolazabrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wykasowałam jego numer. Płaczę. Cierpię. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do vera Nowy to Nowy jest najważniejszy ale chyba pójdzie w odstawkę to on olewa ,nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Petrol Jak nie w uszach to na uszach do: OnaE Oczy w końcu przestaną ronić łzy. Najważniejsze jest wytrwać w wyborze. Co powiesz raz trzymaj się tego a ja w Ciebie uwierzę do: Vera cała w skowronkach i Petrol Kto to Nowy i co ma ze mną wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do JESTEM EXPERTEM dziękuję za wiarę. Uwierz uwierz bo mi tej wiary brakuje i tu pewnie jest początek moich wszystkich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: facet 39 lat Zaproś ją na kawę/drinka a wszystko stanie się jasne, aczkolwiek może to być jest styl bycia. do: Vera cała w skowronkach Nie wiem czy rozumieć to na + czy na - Ale i tak wole być sobą niż zmieniać się specjalnie pod publikę :) do: OnaE Wiara czyni cuda tak więc wierzę do ostatniej chwili. Jesteś silna i wytrwasz i mówię Ci to JA, ekspert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: JESTEM EXPERTEM do OnaE Miło by było widzieć takie dzieci podczas pracy w celach pomocy społecznej lub charytatywnej, polecił bym czyszczenie klatek w schroniskach dla zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: facet 39 lat - jeszcze jedno Może to być sugestia abyś był na jej posyłki. Ona Cię będzie kokietować a Ty za nią pracować z nadzieją zamoczenia. Kobieta wyssie z Ciebie wszystkie soki (ale nie te fizjologiczne) i porzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 39 lat
To nie to. Czy jak jej to załatwię, to mogę ją poprosić, żeby zdjęła buty, bo chcę całować jej bose stopy. Chcę całować jej stopy. Są śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: jolazabrze. Prawo do wolności słowa ma każdy i gwarantuje mi to konstytucja Proszę o przytoczenie mojej wypowiedzi w której kogoś o coś posądzam. I proszę nie mylić pojęcia posądzenia z osądzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: kotek na plotek 13 cm w penisie Jeśli chodzi o długość to tak Jeśli chodzi o obwód to tak jeśli chodzi o przedmiot schowany w penisie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domu.Zwolniłam się. Mojej historii ciąg dalszy będzie zapewne w poniedziałek. Dam znać co i jak. Expert- dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ekspercie to są martwe włosy jesteś ze stolicy? acha do very widać nie jestem w jego typie i tyle czyli wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: OnaE Ja również dziękuję i życzę spokojnego weekendu. Zapraszam po niedzieli z ogromnym uśmiechem na twarzy :) do: Petrol martwe włosy... Peruka? Tak jestem ze stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×